Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Keżor, to były czasy :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Keżor, to były czasy :decayed:

ołłl jeeee :kox:[br]Dopisany: 28 Sierpień 2011, 23:13_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?action=profile;u=67257 :polew:
Opublikowano

ja może będę za 2 tydnie :) jak narazie to 2 raz w przeciągu poł roku miałem włama do dbryki :(

Wsadż jakąś blokadę mechaniczną lub jakiś pstryczek elektryczek jak tak często dobierają Ci się do auta.

Ja sam póki co mam jeszcze spokój ale muszę coś wsadzić żeby móc spokojniej spać.

Opublikowano

Przyznać się który cisnął dzisiaj srebrnym B5 avant ok 20 w stronę Wrocka w Katowicach... wyprzedałem kolegę..... ( zderzak tylni wgnieciony)

Opublikowano
  • Autor

Przyznać się który cisnął dzisiaj srebrnym B5 avant ok 20 w stronę Wrocka w Katowicach... wyprzedałem kolegę..... ( zderzak tylni wgnieciony)

ja kojarze tylko OKO , ale on ma chyba cały zderzak z tyłu ;)
Opublikowano

Przyznać się który cisnął dzisiaj srebrnym B5 avant ok 20 w stronę Wrocka w Katowicach... wyprzedałem kolegę..... ( zderzak tylni wgnieciony)

ja kojarze tylko OKO , ale on ma chyba cały zderzak z tyłu ;)

Tego to ja nie wiem ... ramka była :decayed:

Opublikowano
:hi: siemano
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jutro spociszon :)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

jutro spociszon :)

wczoraj był spot B5 NAPINARION :sarcastic:

Opublikowano

no na fotach widać że 8 aut podjechało :rolleyes:

Opublikowano
:hi: po weekendzie nad morzem :kox:
Opublikowano
  • Autor
Opublikowano

Moi rodzice mają 30 lat po weselu. Wiem, wiem… fajnie, ale co nas to obchodzi :doh1:

Problem jest w tym, że nie wiem co im podarować. Ma ktoś z czymś takim doświadczenie? :mysli:

Jakieś pomysły?

Ja wpadłem na razie na coś takiego:

http://allegro.pl/serce-prezent-na-rocznice-slubu-urodziny-chrztu-i1747365711.html

i do tego ewentualnie jakaś pościel…

Przerabiał już ktoś ten temat?

Help… :co:

Opublikowano

Jakiś sprzęcik AGD?

Opublikowano

:hi:

Jak lubią oglądać zdjęcia to się zastanów nad cyfrowym albumem na zdjęcia http://www.albumteam.com/en/ bardzo fajna sprawa.

Opublikowano

Moi rodzice mają 30 lat po weselu. Wiem, wiem… fajnie, ale co nas to obchodzi :doh1:

Problem jest w tym, że nie wiem co im podarować. Ma ktoś z czymś takim doświadczenie? :mysli:

Jakieś pomysły?

Ja wpadłem na razie na coś takiego:

http://allegro.pl/serce-prezent-na-rocznice-slubu-urodziny-chrztu-i1747365711.html

i do tego ewentualnie jakaś pościel…

Przerabiał już ktoś ten temat?

Help… :co:

Myślisz że przez 30 lat nie dorobili się pościeli jeszcze ?

To serducho z allegro bardzo ładne. Ja dołożył bym do tego piękny bukiet kwiatów dla mamy a dla taty jakąś dobrą wódkę lub whisky zależy co woli.

Ewentualnie możesz się szarpnąć i zafundować im weekend w jakimś hotelu w górach.Jak masz rodzeństwo to możecie się złożyć wspólnie na takie coś.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.