Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
2e4a3d83e44c43dfdef7186ddb03a8c0.jpg
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

2e4a3d83e44c43dfdef7186ddb03a8c0.jpg

biedna, tyle razy "upadła" na klucz do kół :decayed:

Opublikowano

2e4a3d83e44c43dfdef7186ddb03a8c0.jpg

:nabijasie:
Opublikowano

:hi:

Keżor wszystkiego najlepszego i tysięcy KM :drunk: :drunk:

Opublikowano

Keżorowski, Wszystkiego Najlepszego, weź może zmień szkołę na policyjną :naughty:

Żeby Ci nie ciekł olej z silnika, żeby Ci nie spieprzało doładowanie i żebyś ciągnie nie wymieniał przegubów, aaa laski Ci nie życzę bo nie możesz mieć lepiej :decayed:

:):wink4:

Opublikowano

2e4a3d83e44c43dfdef7186ddb03a8c0.jpg

:polew: :polew: :polew:

i wszystkiego naj... :drunk:

i w ogóle :hi:

Opublikowano

witam po dłuższej nieobecności :hi:

Opublikowano

witam po dłuższej nieobecności :hi:

:hi:

Opublikowano

witam po dłuższej nieobecności :hi:

SIema! Jak na wywczasach? :naughty:
Opublikowano

witam po dłuższej nieobecności :hi:

SIema! Jak na wywczasach? :naughty:

Odpowiedź jest prosta, non stop bania :decayed:

Opublikowano

witam po dłuższej nieobecności :hi:

SIema! Jak na wywczasach? :naughty:

Odpowiedź jest prosta, non stop bania :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

witam po dłuższej nieobecności :hi:

SIema! Jak na wywczasach? :naughty:

Odpowiedź jest prosta, non stop bania :decayed:

Pucek już za mnie odpowiedział :decayed:

kórwa ale żeby tyle chlać to nawet nie wiedziałem, że potrafię , już w pierwszy dzień zapoznałem najlepszych fighterów :kox:

Opublikowano

Miszka, tak to już jest, inne powietrze, a co za tym idzie trudniej załapać banię, :naughty:

W sumie, co się robi na wczasach? leży pod palmą i pije... :decayed:

Opublikowano

witam po dłuższej nieobecności :hi:

SIema! Jak na wywczasach? :naughty:

Odpowiedź jest prosta, non stop bania :decayed:

Pucek już za mnie odpowiedział :decayed:

kórwa ale żeby tyle chlać to nawet nie wiedziałem, że potrafię , już w pierwszy dzień zapoznałem najlepszych fighterów :kox:

czyli było z d*py do buzi ? :decayed:

Opublikowano

keżor masz dzis urodziny?? to juz wiem dalczego jestem lekko wychlany po robocie :decayed: :decayed: :decayed:

skladal ci zyczen niebede bo wiesz czego ci zycze :gwizdanie: :decayed: :decayed: :decayed:

najlepszego huyiju :)[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 15:47_________________________________________________

Miszka jak tam na urlopie cieciu? :decayed:

Opublikowano

2e4a3d83e44c43dfdef7186ddb03a8c0.jpg

Padłem :good:

Keżor najlepszego :drunk:

I znów jest okazja aby się napić :naughty:

[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 16:10_________________________________________________ :hi: zapomniał bym się przywitać

Opublikowano

Jakie dobre nastroje tutaj widzę. :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

no dzięki tym którym jeszcze nie dziękowałem za życzenia ;)

no i w ogóle dziś urodzinki , a jutro wesele kumpla , gdyby nie to , że obiecałem wozić pare młodą do ślubu i potem na sesje w plenerze to bym nie przeżył tego weekendu :decayed:

Opublikowano

no dzięki tym którym jeszcze nie dziękowałem za życzenia ;)

no i w ogóle dziś urodzinki , a jutro wesele kumpla , gdyby nie to , że obiecałem wozić pare młodą do ślubu i potem na sesje w plenerze to bym nie przeżył tego weekendu :decayed:

To musiszmu w takim razie podziękować bo ocalił Ci życie. :naughty: :naughty:
Opublikowano

KEZOR ty stary koniu, wszystkiego najlepszego!!! :drunk:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.