Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

...i jak tam nastroje po walce Adamka? :naughty:

Ja oglądałam walkę Kędziora ze Stasiem - polegli przy drugiej flaszce :decayed:

z zycia wzieta :decayed:

2eb5cd1e0e6800392e97003cc9e66823.jpg

jakos mi to tu pasuje :bag:

:polew: :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

helloł :hi:

udanego spota tam Pany :naughty:

pozdro z goracej Chorwacji :gwizdanie:

PS

moze ktos wybiera sie na krakow bo mam potrzebe odebrania 4boczków drzwiowych :decayed:

nie nikt się nie wybiera ale jak wrócisz i będziesz jechał na krk to możesz odebrać od razu polary :tongue4:

ps. miłego urlopu :wink4:

dzieki :decayed:

polary beda podobno dopiero za jakies 2tyg :rolleyes:

Opublikowano

qr**, co za dzień, po robocie szkolenie ( uciekłem o 19) a w domu leje się z nowego kaloryfera :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

no i mnie nie będzie z 6tyg na spocie .... ;/ palec złamany w P stopie w 3 miejscach - kawalerskie rules :polew:

chyba że se dam radę jakoś lewą nogą...

Opublikowano

ktoś dzisiaj byl w ogole na spocie ? :disgust:

przejeżdżałem o 20.05 - pustki

Opublikowano

ktoś dzisiaj byl w ogole na spocie ? :disgust:

przejeżdżałem o 20.05 - pustki

pewnie siedzą i grilują

Opublikowano

where ?o_0

looknalem sobie na telefonie czy dalej sa spoty i podjechalem... lipa :thumbdown:

Opublikowano

where ?o_0

looknalem sobie na telefonie czy dalej sa spoty i podjechalem... lipa :thumbdown:

na dolinie ( za realem) a dokładniej za lotniskiem :wink4:

Opublikowano

no i cholera nie dotarłem dopiero teraz chwilka na odpoczynek :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

ktoś dzisiaj byl w ogole na spocie ? :disgust:

przejeżdżałem o 20.05 - pustki

było dziś z 10 autek ;) ja dopiero teraz wróciłem , grilujemy na dolinie jak jest ładnie , mogłeś dzwonić :wink4:
Opublikowano

Dzięki za spota Panie i Panowie :)

Opublikowano

Po spocie i chyba ostatnim grillu :gwizdanie:

Opublikowano

Po spocie i chyba ostatnim grillu :gwizdanie:

eee myślę, że jeszcze jeden, albo i dwa będą :good:

tylko faktycznie już powoli się odczuwa, że zimno się zbliża...

dzięki za spota :hi:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za wieczornego grilla... miło było poznać :hi:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za wieczornego grilla... miło było poznać :hi:

a coś Ty tu robił ??? heheheh

Opublikowano

Dzięki wszystkim za wieczornego grilla... miło było poznać :hi:

a coś Ty tu robił ??? heheheh

Przyjechałem na grilla... :tongue4: blisko było... to zawitałem... :przebiegly:

Opublikowano

i ja dziękuję za spocisza jak zwykle na wypasie

do wtorku :wink4:

Opublikowano

Dzięki wszystkim za wieczornego grilla... miło było poznać :hi:

a coś Ty tu robił ??? heheheh

Przyjechałem na grilla... :tongue4: blisko było... to zawitałem... :biegly:

a tak całkiem powaznie ... ?

Opublikowano

Dzięki wszystkim za wieczornego grilla... miło było poznać :hi:

a coś Ty tu robił ??? heheheh

Przyjechałem na grilla... :tongue4: blisko było... to zawitałem... :biegly:

a tak całkiem powaznie ... ?

Jestem w Chorzowie na kursie... z zakresu badań nieniszczących... :)

Opublikowano

ja również dzięki wszystkim

Kędzior za przejażdżkę Fiestą :good:

I całej reszcie za dary dla bezrobotnego :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.