Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

coś miłego, nie pochwale się tu .... szczerze to nawet nie pokaże jej w dziale " Moja A4" zobaczycie na spocie

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

coś miłego, nie pochwale się tu .... szczerze to nawet nie pokaże jej w dziale " Moja A4" zobaczycie na spocie

czyli A3 ? :polew: :polew:

Opublikowano

zobaczycie ;)[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:51_________________________________________________

coś miłego, nie pochwale się tu .... szczerze to nawet nie pokaże jej w dziale " Moja A4" zobaczycie na spocie

czyli A3 ? :polew: :polew:

no dobra powiem, A2 1.4 TDi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zobaczycie ;)[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:51_________________________________________________

coś miłego, nie pochwale się tu .... szczerze to nawet nie pokaże jej w dziale " Moja A4" zobaczycie na spocie

czyli A3 ? :polew: :polew:

no dobra powiem, A2 1.4 TDi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra Talib miałem nie gadać ale nie wytrzymałem

http://moto.allegro.pl/vw-touareg-6-0-w12-bixenon-navi-skora-tv-dvd-pdc-i1829869121.html

Opublikowano
  • Autor

zobaczycie ;)[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:51_________________________________________________

coś miłego, nie pochwale się tu .... szczerze to nawet nie pokaże jej w dziale " Moja A4" zobaczycie na spocie

czyli A3 ? :polew: :polew:

no dobra powiem, A2 1.4 TDi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra Talib miałem nie gadać ale nie wytrzymałem

http://moto.allegro.pl/vw-touareg-6-0-w12-bixenon-navi-skora-tv-dvd-pdc-i1829869121.html

:slina:
Opublikowano

zobaczycie ;)[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:51_________________________________________________

coś miłego, nie pochwale się tu .... szczerze to nawet nie pokaże jej w dziale " Moja A4" zobaczycie na spocie

czyli A3 ? :polew: :polew:

no dobra powiem, A2 1.4 TDi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra Talib miałem nie gadać ale nie wytrzymałem

http://moto.allegro.pl/vw-touareg-6-0-w12-bixenon-navi-skora-tv-dvd-pdc-i1829869121.html

:slina:

przecież to się idzie za***ać takim autem - samolot :kox:

Opublikowano

zobaczycie ;)[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 15:51_________________________________________________

coś miłego, nie pochwale się tu .... szczerze to nawet nie pokaże jej w dziale " Moja A4" zobaczycie na spocie

czyli A3 ? :polew: :polew:

no dobra powiem, A2 1.4 TDi

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

dobra Talib miałem nie gadać ale nie wytrzymałem

http://moto.allegro.pl/vw-touareg-6-0-w12-bixenon-navi-skora-tv-dvd-pdc-i1829869121.html

:slina:

przecież to się idzie za***ać takim autem - samolot :kox:

miszka pier**l silniki forda wskakuj w W12 :kox:

dasz się karnąć :wink4:

Opublikowano

Kezor -rysunek mega :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Keżor a może byś tak mnie namalował... :decayed:

Opublikowano

hello Synki :hi:

dzieki za komentarze w watku :gwizdanie:

chłopaki prosbe mam..

potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy :wink4: ..

co kupic i gdzie?

sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione :tongue4:

szukal ktos cos ostatnio? porownywal?

dzieki za propozycje :wink4:

Opublikowano

Keżor a może byś tak mnie namalował... :decayed:

na Ciebie mogło by mu braknąć ołówka :gwizdanie:

Opublikowano

nie ma ktoś 50k na zbyciu ?

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-i1831084302.html[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 20:04_________________________________________________

hello Synki :hi:

dzieki za komentarze w watku :gwizdanie:

chłopaki prosbe mam..

potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy :wink4: ..

co kupic i gdzie?

sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione :tongue4:

szukal ktos cos ostatnio? porownywal?

dzieki za propozycje :wink4:

ja mam Panasonica 42'' model mogę sprawdzić i jestem zadowolony jak włączam to coś zawsze leci :D

Opublikowano

nie ma ktoś 50k na zbyciu ?

http://moto.allegro.pl/audi-a6-3-0-tdi-quattro-i1831084302.html[br]Dopisany: 03 Październik 2011, 20:04_________________________________________________

hello Synki :hi:

dzieki za komentarze w watku :gwizdanie:

chłopaki prosbe mam..

potrzebuje kupic tv a ze nowosci po paru miesiacach sa w piiiiz.du tansze :gwizdanie: to chcialbym raczej tani niz najnowszy :wink4: ..

co kupic i gdzie?

sklaniam sie do jakiegos 50calowego za ok 2000-2500 co myslicie? rodzice kupili jakies 3lata temu chyba, samsunga 37cali za 5000 i ten sam tv czy podobny pol roku pozniej kosztowal z 3tys wiec osobiscie mysle ze wydawanie 5000 jest nie do konca uzasadnione :tongue4:

szukal ktos cos ostatnio? porownywal?

dzieki za propozycje :wink4:

ja mam Panasonica 42'' model mogę sprawdzić i jestem zadowolony jak włączam to coś zawsze leci :D

Ja tez mam tą funkcje ale w 32... tylko umnie się to nazywa Cyfra +... :decayed:

Opublikowano

nie ma ktoś 50k na zbyciu ?

juz zrobilem ci przelew :wink4:
Opublikowano

oszzzz to forum codziennie mnie czyms zaskakuje :gwizdanie:

ja mam Panasonica 42'' model mogę sprawdzić i jestem zadowolony jak włączam to coś zawsze leci :D

:good:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Poczytaj sobie w tych linka... zawsze to coś... :wink4:

Opublikowano

Panowie macie jakiś namiar na tego kolegę w czerwonym avancie co pracuje w sklepie w siemianowicach :gwizdanie:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:bry:

nie ma ktoś 50k na zbyciu ?

zwróć uwagę na odciśnięty palec z przepalonego oleju na deklu od silnika :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.