Spoty Katowice i okolice

keżor

:bry: przez te mega zoorganizowanie komisji wyborczej poszedłem spać o 5.30 a na 8 do pracy.. to będzie dłuuuugi dzień coś czuję :thumbdown:

• Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• stanley

• Kędzior

• Miszka82

• akjam

Top użytkownicy w tym temacie

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

chciałbym Ci pomóc, ale nie posiadam takie wiedzy :rolleyes:

Wymieniał tylko napinacz alternatora ale nic więcej :gwizdanie:

:dontknow:

ja u siebie kiedyś musiałem zrzucić przód, osłony i wtedy było widać jak się zsuwa pasek ze zwalonej rolki pompy ... :wallbash:

jak tylko piszczy i nie ma za dużego luzu to raczej dużo nie zobaczysz :confused4:

:disgust: czyli chyba to sobie odpuszcze i niech mechanik się z tym bawi. Zwłaszcza że pogoda nie nastraja optymistycznie.

Optymistyczne jest natomiast to że zostało mi do zrobienia :

program, piszcząca rolka, sprzęgło, wahacze dolne i już nic więcej nie robie!

w tym roku :polew: :polew: :polew:

ba to sobie odpuszcze i niech mechanik się z tym bawi. Z

mnie też jeszcze w tym roku czeka sprzęgło z dwumasą :wallbash:

i po robocie, jestem dzis cos mega wyjebany :confused4:

Optymistyczne jest natomiast to że zostało mi do zrobienia :

program, piszcząca rolka, sprzęgło, wahacze dolne i już nic więcej nie robie!

w tym roku :polew: :polew: :polew:

niezle plany :wink4:

Mnie jakieś choróbsko dorwało! W piątek i sobotę się podleczyłem ale dziś znowu jakiś spadek formy. :disgust::kwasny:

mam tak od 2 tyg :wallbash:

:hi:

po pierwszym dniu szkolenia - kórwa ale hard core :kox:

Stasiu dzięki za pomoc - Golf V który kolega kupił miał być igła sztuka z 60k przebiegu, nigdy nie bity istna igła :kox:

Stasiu czy coś się nie zgadza ? :sarcastic:

dodam, że ziomek pojechał po auto do Gdańska pociągiem (czyli pewnie się napalił i wiedział, że nim wróci ) :wallbash: sprzedawca mówił mu że bezwypadek i igła :decayed:

ja pierd...olę to jadąc po auto za 15k chciałem prześwietlić furę jak się da ( ps Akjam dzięki za czujnik lakieru :tongue4::wink4: )

a ten mój ziomek po auto za 38k w ciemno no ale cóż...kto bogatemu zabroni

aha bok który był malowany jest spierdolony - dziś widziałem auto , do tego opony tylko letnie total łyse, lampy na zwykłej żarówce no ale ma alumy i jest czarny 2.0TDI 140PS tak jak chciał