Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

stazystke jakas zatrudnili? :decayed: powinni tam dac twoje zdjecie w ramke jako honorowy klient :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

stazystke jakas zatrudnili? :decayed: powinni tam dac twoje zdjecie w ramke jako honorowy klient :polew: :polew: :polew:

+ dupienie za każde 4 piwa :polew:

Opublikowano

I znalazłeś coś? :gwizdanie:

no pewno :wink4:

:gwizdanie:

No i jak to będzie z tym jaraniem, EURO, nowymi drogami, dopłatami itd. po tych wyborach? :naughty:

nie zaśmiecaj wątku :decayed:

Aleś qrrwa wymyślił. :decayed::polew: :polew: :polew: :polew: Słyszałem, że Żabki chcą wszystkie zamknąć podczas nowych rządów... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

niech zamykają, ostanio kasjerka mnie wqrwiła :polew:

Jakaś nowa? Nie chciała dać Ci butelek bez pobrania kaucji? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

Wiedziałem! :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

stazystke jakas zatrudnili? :decayed: powinni tam dac twoje zdjecie w ramke jako honorowy klient :polew: :polew: :polew:

+ dupienie za każde 4 piwa :polew:

Byś miał dupienie chyba na grubie jakby Barbra to widziała. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

trzeba się zbierać w kimono, co złego to nie ja :decayed:

Opublikowano

trzeba się zbierać w kimono, co złego to nie ja :decayed:

:gwizdanie:
Opublikowano

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

stazystke jakas zatrudnili? :decayed: powinni tam dac twoje zdjecie w ramke jako honorowy klient :polew: :polew: :polew:

+ dupienie za każde 4 piwa :polew:

pewnie to zmienisz zeby Basia niewidziala wiec to zacytuje :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Temat polityki zbędny.... tam jest dopiero stado pedałów... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

stazystke jakas zatrudnili? :decayed: powinni tam dac twoje zdjecie w ramke jako honorowy klient :polew: :polew: :polew:

+ dupienie za każde 4 piwa :polew:

pewnie to zmienisz zeby Basia niewidziala wiec to zacytuje :polew: :polew: :polew:

:good::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ja też... żebyś nie przekupił Kędziora. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

zapytała mnie czy mam paragon na oddawane butelki.... - suka :disgust:

stazystke jakas zatrudnili? :decayed: powinni tam dac twoje zdjecie w ramke jako honorowy klient :polew: :polew: :polew:

+ dupienie za każde 4 piwa :polew:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ja też... żebyś nie przekupił Kędziora. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem nieprzekupny, nie daje i nie biore :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Ja też... żebyś nie przekupił Kędziora. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem nieprzekupny, nie daje i nie biore :polew: :polew: :polew:

Ja yhym... :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 22:29_________________________________________________Miszka! Stawiasz wódę i inne środki odurzające we wtorek. :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:
Opublikowano

Ja też... żebyś nie przekupił Kędziora. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem nieprzekupny, nie daje i nie biore :polew: :polew: :polew:

Ja yhym... :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 22:29_________________________________________________Miszka! Stawiasz wódę i inne środki odurzające we wtorek. :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:

wódy nie piję co da draxów też odpuszczam na razie - do zakończenia szkolenia najmniej :gwizdanie:

Opublikowano

Ja też... żebyś nie przekupił Kędziora. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem nieprzekupny, nie daje i nie biore :polew: :polew: :polew:

Ja yhym... :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 22:29_________________________________________________Miszka! Stawiasz wódę i inne środki odurzające we wtorek. :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:

wódy nie piję co da draxów też odpuszczam na razie - do zakończenia szkolenia najmniej :gwizdanie:

Ale kto mówił, że ty masz coś pić albo brać? :cool1::decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

Ja też... żebyś nie przekupił Kędziora. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem nieprzekupny, nie daje i nie biore :polew: :polew: :polew:

Ja yhym... :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 22:29_________________________________________________Miszka! Stawiasz wódę i inne środki odurzające we wtorek. :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:

wódy nie piję co da draxów też odpuszczam na razie - do zakończenia szkolenia najmniej :gwizdanie:

czy Akjam napisal ze ty masz pic lub palic???? ty tylko przywiez :gwizdanie:
Opublikowano

alkoholicy i ćpuny je bane

Opublikowano

alkoholicy i ćpuny je bane

:polew: :polew: :polew:Odezwał się abstynent wychowany na blantach... :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

alkoholicy i ćpuny je bane

nie je bane nie je bane :decayed:

ciulam w kime narka

Opublikowano

alkoholicy i ćpuny je bane

Ej, ej abstynencie... :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Ja też... żebyś nie przekupił Kędziora. :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jestem nieprzekupny, nie daje i nie biore :polew: :polew: :polew:

Ja yhym... :decayed:[br]Dopisany: 09 Październik 2011, 22:29_________________________________________________Miszka! Stawiasz wódę i inne środki odurzające we wtorek. :naughty::decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :wink4:

wódy nie piję co da draxów też odpuszczam na razie - do zakończenia szkolenia najmniej :gwizdanie:

czy Akjam napisal ze ty masz pic lub palic???? ty tylko przywiez :gwizdanie:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry: przez te mega zoorganizowanie komisji wyborczej poszedłem spać o 5.30 a na 8 do pracy.. to będzie dłuuuugi dzień coś czuję :thumbdown:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.