Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to za tydzien widzimy sie na spocie :P?

Za tydzień to ja też wpadne na katole bo niestety teraz mam druga zmiane... :gwizdanie:

a mnie nie będzie ani za tydzień anie za dwa a jutro stoi pod znakiem zapytania

Why Mada faka ???? Co jedziesz na zlota VW Manii ??? :decayed:

jutro mam szkolenie i już trochę będę pracował i mam spotkanie na 19 a to trochę inna branża niż ostatnio więc spotkania trwają dłużej

za tydzień i dwa będę w Wawie na szkoleniu

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to za tydzien widzimy sie na spocie :P?

Za tydzień to ja też wpadne na katole bo niestety teraz mam druga zmiane... :gwizdanie:

a mnie nie będzie ani za tydzień anie za dwa a jutro stoi pod znakiem zapytania

Why Mada faka ???? Co jedziesz na zlota VW Manii ??? :decayed:

jutro mam szkolenie i już trochę będę pracował i mam spotkanie na 19 a to trochę inna branża niż ostatnio więc spotkania trwają dłużej

za tydzień i dwa będę w Wawie na szkoleniu

Jaki Ty bedziesz Miszka wyszkolony! :decayed:

P.S. :hi::wink4:

Opublikowano

Dzien Dobry Panie Akjam... :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

to za tydzien widzimy sie na spocie :P?

Za tydzień to ja też wpadne na katole bo niestety teraz mam druga zmiane... :gwizdanie:

a mnie nie będzie ani za tydzień anie za dwa a jutro stoi pod znakiem zapytania

Why Mada faka ???? Co jedziesz na zlota VW Manii ??? :decayed:

jutro mam szkolenie i już trochę będę pracował i mam spotkanie na 19 a to trochę inna branża niż ostatnio więc spotkania trwają dłużej

za tydzień i dwa będę w Wawie na szkoleniu

Jaki Ty bedziesz Miszka wyszkolony! :decayed:

P.S. :hi::wink4:

:kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi::wink4:
Opublikowano

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

może głupi pomysł ale prosty .. weź wd40 .. i pokolei psikaj na każdą z rolek aż do momentu kiedy ustanie cisza

to nie jest taki głupi pomysł chyba.. :mysli:

:hi: Wszystkim

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Pany jako że piszczy mi któraś rolka a nie mam ochoty wymieniać wszystkich (bo mnie nie stać) to może ktoś rzuci pomysłem jak najłatwiej zlokalizować tą "kończącą się"?

Do wyboru mam wszystkie rolki po stronie alternatora. Osobiście obstawiam albo alternator albo visco - i teraz pytanie numer 2 ktoś to już wymieniał? dużo z tym roboty?

może głupi pomysł ale prosty .. weź wd40 .. i pokolei psikaj na każdą z rolek aż do momentu kiedy ustanie cisza

to nie jest taki głupi pomysł chyba.. :mysli:

:hi: Wszystkim

Na jakiś czas pomoże i przy okazji znajdziesz to czego szukasz. :wink4:
Opublikowano

:hi: wszystkim

myślałem czy dzisiaj nie wpaść do Was bo mi się spotkanie wysrało - ale jak mam znowu oglądać 3 auta to chyba zrezygnuję - więc możecie przyjechać w większym gronie :decayed:

Opublikowano

i po pracy, cos mnie dynka nawala :wallbash:

Opublikowano
:hi: siema :)
Opublikowano

Kto dziś będzie?

Opublikowano
  • Autor

siemka cocain.gif

ja nie wiem czy będe , bez auto to jak bez pały sie czuje :confused4:

Opublikowano

ja też nie wiem czy będę ale jak się zdeklaruje duża ilość to się zmotywuję....

Opublikowano

No właśnie bo z tą ilością to nie bardzo jakieś :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.