Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kredo mnie nie interesuje,a tym bardziej jakieś ciemne interesy :gwizdanie:

więcej wiary w ludzi :naughty:

Wiarę w ludzi to straciłem już dawno temu :confused4:

Po za tym nie znam Mirona na tyle żeby uderzać do niego po prośbie.

Jakoś ogarnę swoje problemy :)

jak chcesz to ja z nim pogadam :decayed: dasz flaszke i ci to pochytam :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kredo mnie nie interesuje,a tym bardziej jakieś ciemne interesy :gwizdanie:

więcej wiary w ludzi :naughty:

Wiarę w ludzi to straciłem już dawno temu :confused4:

Po za tym nie znam Mirona na tyle żeby uderzać do niego po prośbie.

Jakoś ogarnę swoje problemy :)

nie musisz się prosić, przecież wystarczy zaświadczenie o zarobkach :decayed:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: ferajna

czyje to?

zdjcie0011w.jpg

moje :)

od niedawna jestem posiadaczem, zgłoszę się wkrótce na spocie :)

btw nie mogę skojarzyć skąd to zdjęcie, Szczyrk?

Opublikowano

:hi: :hi: :hi: ferajna

czyje to?

zdjcie0011w.jpg

moje :)

od niedawna jestem posiadaczem, zgłoszę się wkrótce na spocie :)

btw nie mogę skojarzyć skąd to zdjęcie, Szczyrk?

zerknij tutaj :wink4:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=142021.msg2683463#msg2683463

Opublikowano

Do programu to jeszcze daleko :kwasny:

Najpierw trzeba porobić to co wyszło jak się rozebrało graty[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 21:38_________________________________________________Z turbiny to został sam korpus,EGR do wywalenia

Heh bym to wiedział wcześniej to bym się nie porywał...ograniczony budżet :confused4:

jeśli chodzi o finanse zadzwoń do Mirona, On z chęcią Ci pomoże :decayed:

:polew: :polew: :polew:

kredo mnie nie interesuje,a tym bardziej jakieś ciemne interesy :gwizdanie:

więcej wiary w ludzi :naughty:

Wiarę w ludzi to straciłem już dawno temu :confused4:

Po za tym nie znam Mirona na tyle żeby uderzać do niego po prośbie.

Jakoś ogarnę swoje problemy :)

nie musisz się prosić, przecież wystarczy zaświadczenie o zarobkach :decayed:

Spoko,obejdzie się bez kredo :naughty:

Opublikowano

czas spac :hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: morgen
Opublikowano
:hi: bry
Opublikowano

HH :hi:

Opublikowano

jol :hi:

Opublikowano

:hi:

Chwilowo odzyskałem swoje :audi: teraz muszę szybko pochytać potrzebne części i znów do Wojtka podjechać i pozbyć się auta na kilka dni :kwasny:

Opublikowano

ale jesteście wygadani ma co :tongue4:

Opublikowano

Hub a nie lepiej IC i kierownice założyć samemu? zawsze rachunek mniejszy będzie a samo złożenie nie jest trudne :mysli:

Opublikowano

Hub a nie lepiej IC i kierownice założyć samemu? zawsze rachunek mniejszy będzie a samo złożenie nie jest trudne :mysli:

Ta pod blokiem na parkingu :polew: :polew: :polew:

Niestety nie mam garażu ani żadnej podobnej miejscówki to raz,a dwa taki ze mnie mechanik jak z większości klubowiczów abstynenci :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: witam
Opublikowano

Hub a nie lepiej IC i kierownice założyć samemu? zawsze rachunek mniejszy będzie a samo złożenie nie jest trudne :mysli:

Ta pod blokiem na parkingu :polew: :polew: :polew:

Niestety nie mam garażu ani żadnej podobnej miejscówki to raz,a dwa taki ze mnie mechanik jak z większości klubowiczów abstynenci :polew: :polew: :polew:

:polew:

fakt troche pier.olenia z tym jest ale nie wiem czy bym tego sam nie robił pod blokiem zamiast płacić kosmiczne sumy.. no chyba że powiedział Ci za wymiane taką cene że nie warto ;) nie trzeba być mechanikiem tylko mieć lekkie zacięcie :decayed:

a propo bycia abstynentem to ide na bro.. narra:hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 19:30_________________________________________________

:hi: witam

:hi: a Ciebie jak tu przywiało? :decayed:

Opublikowano

:> z nienacka...

Opublikowano

Hub a nie lepiej IC i kierownice założyć samemu? zawsze rachunek mniejszy będzie a samo złożenie nie jest trudne :mysli:

Ta pod blokiem na parkingu :polew: :polew: :polew:

Niestety nie mam garażu ani żadnej podobnej miejscówki to raz,a dwa taki ze mnie mechanik jak z większości klubowiczów abstynenci :polew: :polew: :polew:

:polew:

fakt troche pier.olenia z tym jest ale nie wiem czy bym tego sam nie robił pod blokiem zamiast płacić kosmiczne sumy.. no chyba że powiedział Ci za wymiane taką cene że nie warto ;) nie trzeba być mechanikiem tylko mieć lekkie zacięcie :decayed:

a propo bycia abstynentem to ide na bro.. narra:hi:[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 19:30_________________________________________________

:hi: witam

:hi: a Ciebie jak tu przywiało? :decayed:

No zacięcie i chęci to by się jeszcze znalazły,głównym problemem jest jednak brak miejscówki do pracy :kwasny:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.