Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm :naughty:

daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm :naughty:

daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112

Ja mam ale popękane. :decayed:
Opublikowano

Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm :naughty:

daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112

Ja mam ale popękane. :decayed:

przywieź we wt... wytoczę sobie z nich dystanse :kox: :kox: :kox:
Opublikowano

Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm :naughty:

daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112

Mówisz i masz. :naughty: A k**wa tylne wy***ałem :wallbash:
Opublikowano

Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm :naughty:

daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112

Ja mam ale popękane. :decayed:

przywieź we wt... wytoczę sobie z nich dystanse :kox: :kox: :kox:

Jak znajdę to przywiozę. :good:
Opublikowano

Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm :naughty:

daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112

Mówisz i masz. :naughty: A ku*** tylne wy***ałem :wallbash:

musisz kupić najtańsza kawę 250 g 3x prince polo zielone duże i kg cukru - to podstawowa waluta u mnie na warsztacie i ci wytoczą dystanse z tych tarcz :cool1: - zmieścisz się w 10 zł [br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 20:27_________________________________________________

Jak coś możesz dla mnie dotoczyć z dwa po 5mm :naughty:

daj mi stare tarcze hamulcowe :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ma ktoś takowe na zbyciu??? obojętny rozmiar ważny rozstaw 5x112

Ja mam ale popękane. :decayed:

przywieź we wt... wytoczę sobie z nich dystanse :kox: :kox: :kox:

Jak znajdę to przywiozę. :good:

:notworthy: :notworthy:
Opublikowano

Spoko a nie wolisz czteropaka redsa :tongue4::decayed:

Opublikowano

Spoko a nie wolisz czteropaka redsa :tongue4::decayed:

nie... choć mozesz dać w gratisie :decayed:

ja nie będę tego toczyć... a jak przyjdę że chce 8 dystansów to nawet u mnie na warsztacie RACZEJ domyślą się że te wszystkie nie będą dla mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Spoko a nie wolisz czteropaka redsa :tongue4::decayed:

nie... choć mozesz dać w gratisie :decayed:

ja nie będę tego toczyć... a jak przyjdę że chce 8 dystansów to nawet u mnie na warsztacie RACZEJ domyślą się że te wszystkie nie będą dla mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :gwizdanie:
Opublikowano

Spoko a nie wolisz czteropaka redsa :tongue4::decayed:

nie... choć mozesz dać w gratisie :decayed:

ja nie będę tego toczyć... a jak przyjdę że chce 8 dystansów to nawet u mnie na warsztacie RACZEJ domyślą się że te wszystkie nie będą dla mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:good: jak ogarne auto to się zgłoszę :wink4:
Opublikowano

Krolu nie zapomnij :):)

Opublikowano

addasko gdzie Ty się podziewasz? :cool1:

Opublikowano

addasko gdzie Ty się podziewasz? :cool1:

kare ma :decayed:

Opublikowano

addasko gdzie Ty się podziewasz? :cool1:

kare ma :decayed:

No chyba tak. :naughty: :naughty:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

addasko gdzie Ty się podziewasz? :cool1:

No chyba tak. :naughty: :naughty:

kare ma :decayed:

po pierwsze dobri den :hi:

jaka kara... w pracy troszke wiecej czasu trzeba bylo poswiecic wiec malo czasu na inne tematy ale juz jestem :):)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.