Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Spiżdżam powoli. Mam jakiś filmik - Pogrzebany Rocco... Oglądał ktoś? :mysli:

nie znam :mysli:

sciul :polew:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spiżdżam powoli. Mam jakiś filmik - Pogrzebany Rocco... Oglądał ktoś? :mysli:

nie znam :mysli:

sciul :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

także tego :gwizdanie:

Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Dobra zdupcam... jutro lekko dobijemy te 2 stronki... Akjam spadaj na filma ... :good:

Opublikowano

jeszcze zostałem z Kędziorem, jak przystało na liderów, możemy sprawę poprowadzić do końca :kox::naughty:

Opublikowano
:naughty::cool1:
Opublikowano

damy radee?

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________niechcialbym przyjsc jutro z pracy i zeby sie nie zalapac na 5tys :confused4:

Opublikowano

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

Opublikowano

damy radee?

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________niechcialbym przyjsc jutro z pracy i zeby sie nie zalapac na 5tys :confused4:

to co, flaszka ? :decayed:

Opublikowano

nie zostawie Was samych :P

Opublikowano

damy radee?

Jak nie jak tak! :wink4:

damy radee?

[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 23:56_________________________________________________niechcialbym przyjsc jutro z pracy i zeby sie nie zalapac na 5tys :confused4:

to co, flaszka ? :decayed:

:evil:
Opublikowano

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

jak auto ?

Opublikowano

ide sobie wziasc lody zjesc bo mi sie pic chce :polew:[br]Dopisany: 15 Listopad 2011, 23:58_________________________________________________

damy radee?

Jak nie jak tak! :wink4:

to mnie sie podoba :wink4:
Opublikowano

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

jak auto ?

Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie za***rdalać :decayed:
Opublikowano

ide sobie wziasc lody zjesc bo mi sie pic chce :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

jak auto ?

Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie zasuwać :decayed:

to git :good:

Opublikowano

Sorry ze sie tak wtrace, a co działasz?[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:00_________________________________________________

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

jak auto ?

Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie zasuwać :decayed:

Opublikowano

ide sobie wziasc lody zjesc bo mi sie pic chce :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

ten jak coś pierdolnie :polew: :polew:

Opublikowano

ide sobie wziasc lody zjesc bo mi sie pic chce :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli lubisz biała polewe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________

Sorry ze sie tak wtrace, a co działasz?[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:00_________________________________________________

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

jak auto ?

Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie zasuwać :decayed:

Mały rozpierdol w silniku :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.