Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajne_dupeczki

ale bym im zrobil rewizje :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stan, zamówiłeś mi te 4 pompowtryskiwacze w ASO na zniżke z 6 tysi na 5700? :naughty:

fajne_dupeczki

ale bym im zrobil rewizje :gwizdanie:

:gwizdanie: :kox:
Opublikowano

fajne_dupeczki

ale bym im zrobil rewizje :gwizdanie:

Mario je miał :polew:

Opublikowano

ide sobie wziasc lody zjesc bo mi sie pic chce :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli lubisz biała polewe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________

Sorry ze sie tak wtrace, a co działasz?[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:00_________________________________________________

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

jak auto ?

Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie zasuwać :decayed:

Mały rozpierdol w silniku :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

ja nie mam fot :D ale ogolnie ostatnio 400 km po wymianie uszczelki pod czapa ulecial mi zawor..

Opublikowano

nie no niemowicie ze bedziecie rozmawiac o motoryzacji :blink:

:polew: :polew:

Opublikowano

ide sobie wziasc lody zjesc bo mi sie pic chce :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Czyli lubisz biała polewe :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________

Sorry ze sie tak wtrace, a co działasz?[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:00_________________________________________________

To wam pomogę bo jakoś tak nie śpie :gwizdanie:

jak auto ?

Jak dobrze pójdzie to w weekend będzie zasuwać :decayed:

Mały rozpierdol w silniku :decayed:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:01_________________________________________________

2011_11_12_15_05_35_946.jpg

ja nie mam fot :D ale ogolnie ostatnio 400 km po wymianie uszczelki pod czapa ulecial mi zawor..

U mnie nowe zawory będą plus splanowana głowica :kox:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:06_________________________________________________

nie no niemowicie ze bedziecie rozmawiac o motoryzacji :blink:

:polew: :polew:

Też zaczniesz jak Ewka się dowie o tych zdjęciach :decayed:
Opublikowano

nie no niemowicie ze bedziecie rozmawiac o motoryzacji :blink:

:polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Dobra 5000 to spadam spać :decayed:

Opublikowano

nie no niemowicie ze bedziecie rozmawiac o motoryzacji :blink:

:polew: :polew:

nieeeee

3310_seksowne-fajna-laska-auto.jpg

Opublikowano

Też zaczniesz jak Ewka się dowie o tych zdjęciach :decayed:

niema takiej opcji wszyscy sa oplaceni zeby sie nie wygadali :polew:
Opublikowano

jeszcze 2 posty :decayed:

Opublikowano

nie no niemowicie ze bedziecie rozmawiac o motoryzacji :blink:

:polew: :polew:

nieeeee

3310_seksowne-fajna-laska-auto.jpg

:kox: za***ista gleba... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

Też zaczniesz jak Ewka się dowie o tych zdjęciach :decayed:

niema takiej opcji wszyscy sa oplaceni zeby sie nie wygadali :polew:

U mnie żadnego przelewu nie było :tongue4::naughty:
Opublikowano

Też zaczniesz jak Ewka się dowie o tych zdjęciach :decayed:

niema takiej opcji wszyscy sa oplaceni zeby sie nie wygadali :polew:

Poza Puckiem. :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

jednak mam :)

20111102228.jpg

Opublikowano

nie no niemowicie ze bedziecie rozmawiac o motoryzacji :blink:

:polew: :polew:

nieeeee

3310_seksowne-fajna-laska-auto.jpg

:kox: za***ista gleba... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

no no fajna gleba :polew:[br]Dopisany: 16 Listopad 2011, 00:12_________________________________________________5000

:drunk: :drunk: :drunk:

Opublikowano

Stasiu skasował posta :polew: :polew: Mnie i tak nie ma w weekend to nie postawie :tongue4:

Opublikowano

jednak mam :)

20111102228.jpg

to jest coś z samochodu ? :polew:

Opublikowano

Eee co to to chyba nie :>

Opublikowano

jednak mam :)

20111102228.jpg

To grubo u mnie tylko delikatnie puszczały na oko nic nie było widać ale kompresji nie było
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.