Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

:siema: [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 10:33_________________________________________________306ccbf22934bdcfd2e58f1d72ba2d31.jpg

:kox:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: [br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 10:33_________________________________________________306ccbf22934bdcfd2e58f1d72ba2d31.jpg

:kox:

cieta riposta :decayed:

zlozyles fure?

Opublikowano
  • Autor

zlozyles fure?

pilnuj swojego nosa :decayed:
Opublikowano

zlozyles fure?

pilnuj swojego nosa :decayed:

Czyli choojazłożyłeś... :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

zlozyles fure?

pilnuj swojego nosa :decayed:

Czyli choojazłożyłeś... :gwizdanie:

:baseball:
Opublikowano

zlozyles fure?

pilnuj swojego nosa :decayed:

Czyli choojazłożyłeś... :gwizdanie:

:baseball:

czyli złożyłeś, ale zostało Ci kilka śrubek :naughty:

Opublikowano

elo :hi:

Opublikowano

zlozyles fure?

pilnuj swojego nosa :decayed:

mam przyjechac i go zlozyc bo sam sobie nie radzisz? :naughty:
Opublikowano

zlozyles fure?

pilnuj swojego nosa :decayed:

Czyli choojazłożyłeś... :gwizdanie:

:baseball:

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

zlozyles fure?

pilnuj swojego nosa :decayed:

mam przyjechac i go zlozyc bo sam sobie nie radzisz? :naughty:

:gwizdanie:
Opublikowano

Ludziska - od Was już wszyscy się zapisali na Zator - nie ma więcej chętnych ?

Miszka i inne gady

Opublikowano

jezeli bedzie taka frekwencja to bedzie trzeba chyba domowic jaksi domek :gwizdanie:

Opublikowano

:hi:

do mojej ewidencji "ile wje*ałem w auto" moge dopisać 460zł :wallbash:

napinacz paska wielorowkowego + pasek. :wallbash:

Opublikowano

:hi:

do mojej ewidencji "ile wje*ałem w auto" moge dopisać 460zł :wallbash:

napinacz paska wielorowkowego + pasek. :wallbash:

groszowe sprawy :gwizdanie: oczywiscie czesci i wymiana w ASO? :decayed:
Opublikowano

:hi:

do mojej ewidencji "ile wje*ałem w auto" moge dopisać 460zł :wallbash:

napinacz paska wielorowkowego + pasek. :wallbash:

groszowe sprawy :gwizdanie: oczywiscie czesci i wymiana w ASO? :decayed:

w ASO jest taniej :decayed:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 14:33_________________________________________________

Ludziska - od Was już wszyscy się zapisali na Zator - nie ma więcej chętnych ?

Miszka i inne gady

wysłałem jeszcze info Pajdzie i Mareckiemu, ale uj wie czy jadą, czy nie

PS. Mogę też zapytać Jacy :polew:

Opublikowano

dzwon do Jacy :cool1::good: :good: :good:[br]Dopisany: 24 Listopad 2011, 14:34_________________________________________________moze wkoncu uda mu sie poznac siostre Ewki :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:hi:

do mojej ewidencji "ile wje*ałem w auto" moge dopisać 460zł :wallbash:

napinacz paska wielorowkowego + pasek. :wallbash:

groszowe sprawy :gwizdanie: oczywiscie czesci i wymiana w ASO? :decayed:

w ASO jest taniej :decayed:

No właśnie! Muszę zamówić 4 sztuki pompowtrysków. :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

ale zrobilem dzisiaj interes zycia :decayed: napisalem mojej ze chce na swieta nowego xboxa 360 a ona ze sie zgadza jesli ja jej wykupie pobyt na majorce :decayed:

no to bez wahania zamowilem dla niej miejscowke

Majorka Solarium, Zabrze :evil: :evil: :evil:

ewentualnie

Majorka. Centrum Noclegowe Legnica

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ale zrobilem dzisiaj interes zycia :decayed: napisalem mojej ze chce na swieta nowego xboxa 360 a ona ze sie zgadza jesli ja jej wykupie pobyt na majorce :decayed:

no to bez wahania zamowilem dla niej miejscowke

Majorka Solarium, Zabrze :evil: :evil: :evil:

ewentualnie

Majorka. Centrum Noclegowe Legnica

:polew: :polew: :polew:

to może niech Ewka zasugeruje też Majorkę Basi :naughty::decayed:

Opublikowano

ale zrobilem dzisiaj interes zycia :decayed: napisalem mojej ze chce na swieta nowego xboxa 360 a ona ze sie zgadza jesli ja jej wykupie pobyt na majorce :decayed:

no to bez wahania zamowilem dla niej miejscowke

Majorka Solarium, Zabrze :evil: :evil: :evil:

ewentualnie

Majorka. Centrum Noclegowe Legnica

:polew: :polew: :polew:

:nabijasie:

Ale masz łeb!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

to może niech Ewka zasugeruje też Majorkę Basi :naughty::decayed:

lepiej jak wyjdziesz z wlasna inicjatywa wtedy bardziej sie ucieszy :polew: :polew: :polew: oczywiscie tylko na poczatku :gwizdanie:

:nabijasie:

Ale masz łeb!!! :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:nose::cool1:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.