Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Pany czy znaczki A4 i 1,9TDi są na tylko kleju czy może pod nimi są dziury ?

ino klej
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany czy znaczki A4 i 1,9TDi są na tylko kleju czy może pod nimi są dziury ?

tylko na kleju

Opublikowano

Pany czy znaczki A4 i 1,9TDi są na tylko kleju czy może pod nimi są dziury ?

ino klej

[/qu

Pany czy znaczki A4 i 1,9TDi są na tylko kleju czy może pod nimi są dziury ?

tylko na kleju

No to jak pogoda dopisze to jutro się ich pozbywam :)[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 21:04_________________________________________________

:hi:

a może by tak psyt ? :mysli:[br]Dopisany: 27 Listopad 2011, 16:26_________________________________________________http://allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-b5-kombi-lift-avant-pdc-i1926185704.html

lift = polift ?

będzie do mnie pasować ?

avant avant ;) ma duże wcięcie na klape , żeby sie dało trumny wsuwać na lajcie :decayed:

a dokładka sie fajnie prezentuje na aucie ;)

bfa34f6bb6b3e0cb07805d63a43a117a.gif

:kox:

A gdzie ona ma majtki?

Opublikowano

moze poczytaj o tym dobrze zebys pozniej nie mial takich mazow jak ja :confused4:

Opublikowano

moze poczytaj o tym dobrze zebys pozniej nie mial takich mazow jak ja :confused4:

Coś zdupczył przy ściąganiu oznaczeń? :naughty:
Opublikowano

moze poczytaj o tym dobrze zebys pozniej nie mial takich mazow jak ja :confused4:

Coś zdupczył przy ściąganiu oznaczeń? :naughty:

Niby nic... ale ściagał je kątówką i cos mu nie poszło... wjechał za głęboko chyba czy jakoś tak ... juz dokładnie nie pamietam... Kędzior REZACZ ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

moze poczytaj o tym dobrze zebys pozniej nie mial takich mazow jak ja :confused4:

Coś zdupczył przy ściąganiu oznaczeń? :naughty:

Niby nic... ale ściagał je kątówką i cos mu nie poszło... wjechał za głęboko chyba czy jakoś tak ... juz dokładnie nie pamietam... Kędzior REZACZ ... :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:gwizdanie: Kątówką... Ebany! :naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

moze poczytaj o tym dobrze zebys pozniej nie mial takich mazow jak ja :confused4:

Coś zdupczył przy ściąganiu oznaczeń? :naughty:

nie ja tylko poprzedni wlasciciel, na tylnej klapie w miejscu OOOO zostal nie wyczysczony dobrze klej i ktos to rozmazal i jest kicha
Opublikowano

moze poczytaj o tym dobrze zebys pozniej nie mial takich mazow jak ja :confused4:

Coś zdupczył przy ściąganiu oznaczeń? :naughty:

nie ja tylko poprzedni wlasciciel, na tylnej klapie w miejscu OOOO zostal nie wyczysczony dobrze klej i ktos to rozmazal i jest kicha

:klamie::cool1:

:wink4: :wink4: :wink4: :wink4:

Zdupczam jakiś filmik obejrzeć. :tongue4:

Opublikowano

moze poczytaj o tym dobrze zebys pozniej nie mial takich mazow jak ja :confused4:

Coś zdupczył przy ściąganiu oznaczeń? :naughty:

nie ja tylko poprzedni wlasciciel, na tylnej klapie w miejscu OOOO zostal nie wyczysczony dobrze klej i ktos to rozmazal i jest kicha

Jutro to oblukam.Jak coś to mam różnego rodzaju rozpuszczalniki więc klej powinien puścić.

Opublikowano

ja ogladalem dzisiaj kung fu pande 2 spkoo film :decayed:

Opublikowano

ja ogladalem dzisiaj kung fu pande 2 spkoo film :decayed:

HaHA my tez ogladalismy :)

Opublikowano

ja ogladalem dzisiaj kung fu pande 2 spkoo film :decayed:

HaHA my tez ogladalismy :)

idzie sie posmiac jedynka tez byla spoko
Opublikowano
  • Autor

No to jak pogoda dopisze to jutro się ich pozbywam :)

najlepiej podgrzać opalarką/suszarką i oderwać palcami ;) albo po prostu żyłką wędkarską ;) [br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 00:26_________________________________________________Oliver Twizt - DRUNK (Original Mix) PREVIEW

:kox::banan2::banan1:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:bry:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.