Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chyćcie się roboty nieroby :naughty:

cały czas robie ( zapierdalam jak młody zorro) :gwizdanie:

a Ja jak Zorro w pierwszym odcinku ;):)

No, no... :naughty: :naughty:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a ja jak sanczo mam na to wyjeb*ne

Opublikowano

:hi:

Co tam ekipa ?? :gwizdanie:

5000 stron :notworthy::good::kox:

Opublikowano

:hi:

Co tam ekipa ?? :gwizdanie:

5000 stron :notworthy::good::kox:

o fak hehe kogo to ja widze hehe

gdzies ty sie podziewal?? neta ci odcieli czy co?

Opublikowano

:hi:

Co tam ekipa ?? :gwizdanie:

5000 stron :notworthy::good::kox:

o fak hehe kogo to ja widze hehe

gdzies ty sie podziewal?? neta ci odcieli czy co?

Jak kto gdzie .... Ja jestem wszędzie tam gdzie alkohol się leje... :naughty: a że tu nie leją :gwizdanie:

Jutro wpadne na spota....

Opublikowano

:hi:

Co tam ekipa ?? :gwizdanie:

5000 stron :notworthy::good::kox:

o fak hehe kogo to ja widze hehe

gdzies ty sie podziewal?? neta ci odcieli czy co?

Jak kto gdzie .... Ja jestem wszędzie tam gdzie alkohol się leje... :naughty: a że tu nie leją :gwizdanie:

Jutro wpadne na spota....

:hi:

co jak co ale akurat tego tutaj dostatek...i nie tylko tego :decayed:

Opublikowano

no no tutaj sami abstynenci :decayed:

Opublikowano
:hi: alkony
Opublikowano

:hi:

Co tam ekipa ?? :gwizdanie:

5000 stron :notworthy::good::kox:

o fak hehe kogo to ja widze hehe

gdzies ty sie podziewal?? neta ci odcieli czy co?

Jak kto gdzie .... Ja jestem wszędzie tam gdzie alkohol się leje... :naughty: a że tu nie leją :gwizdanie:

Jutro wpadne na spota....

:hi:

co jak co ale akurat tego tutaj dostatek...i nie tylko tego :decayed:

:naughty: :naughty:

Grisza mam Twój polar... :gwizdanie:

Opublikowano

Akjam na spocie jutro będzesz ?

Opublikowano

Grisza mam Twój polar... :gwizdanie:

a mowiles ze go sprzedaz i kase przepijemy :gwizdanie:
Opublikowano

Grisza mam Twój polar... :gwizdanie:

a mowiles ze go sprzedaz i kase przepijemy :gwizdanie:

Jestem za ! sprzedajmy go, a kase przepijemy :polew:
Opublikowano

Grisza mam Twój polar... :gwizdanie:

a mowiles ze go sprzedaz i kase przepijemy :gwizdanie:

Jestem za ! sprzedajmy go, a kase przepijemy :polew:

i za to cie szanuje :decayed::kox:
Opublikowano

Grisza mam Twój polar... :gwizdanie:

a mowiles ze go sprzedaz i kase przepijemy :gwizdanie:

Jestem za ! sprzedajmy go, a kase przepijemy :polew:

Dam Ci jutro Twoją działkę z tego polarka tj. 20 plnów... :naughty: :naughty:
Opublikowano

Grisza mam Twój polar... :gwizdanie:

a mowiles ze go sprzedaz i kase przepijemy :gwizdanie:

Jestem za ! sprzedajmy go, a kase przepijemy :polew:

Dam Ci jutro Twoją działkę z tego polarka tj. 20 plnów... :naughty: :naughty:

poloweczka jak nic bedzie :decayed:
Opublikowano

elo po robocie :wallbash:

Opublikowano

elo po robocie :wallbash:

nie za wczas? :tongue4:[br]Dopisany: 28 Listopad 2011, 19:40_________________________________________________

3.03-3.29 :slina: :slina: :slina::kox:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

powitać :)

Opublikowano

Spadam do wyra..... :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.