Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to psyt :decayed:

:good: 2gie psyt

to ja też 2gie :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 18:49_________________________________________________

no to psyt :decayed:

Stan już zaczynasz? Oglądasz losowanie? :kox: Póki co mamy Czechów i Grecje w grupie. :kox:

trafili dobrze :naughty:

No ROsja czwarta. To niby grupa marzeń... :gwizdanie: :gwizdanie:

i na marzeniach się zakończy... :mysli::decayed:

Oby nie. :kox:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

piwo się skończyło... może jakiś drin :gwizdanie:

Opublikowano

piwo się skończyło... może jakiś drin :gwizdanie:

nie kuś :zyzol:

Opublikowano

piwo się skończyło... może jakiś drin :gwizdanie:

nie kuś :zyzol:

dobra, idę sobie zrobić

wódzia już "żelik" :kox:

Opublikowano

:hi:

trzeba wyjsc gdzies na miasto :):)

Opublikowano

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

Opublikowano

:hi:

trzeba wyjsc gdzies na miasto :):)

ja w domowym zaciszu :gwizdanie:

BTW

Muszę się dzisiaj powstrzymać żeby nie wchodzić za jakieś 2h na techniczny :decayed:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:17_________________________________________________

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

na co lub na kogo masz te smaki ? :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

przekonałeś mnie :decayed:
Opublikowano

na co lub na kogo masz te smaki ? :gwizdanie:

na alko lub jakas niuniusie :naughty: :gwizdanie:

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

przekonałeś mnie :decayed:

aj kent :confused4:
Opublikowano
  • Autor

na co lub na kogo masz te smaki ? :gwizdanie:

na alko lub jakas niuniusie :naughty: :gwizdanie:

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

przekonałeś mnie :decayed:

aj kent :confused4:

:bla:
Opublikowano

pipa pipa :thumbdown::decayed:

no to pyrsk :gwizdanie:

Opublikowano

na co lub na kogo masz te smaki ? :gwizdanie:

na alko lub jakas niuniusie :naughty: :gwizdanie:

wrocilem od mojej, ale mam smaki dzisiaj :confused4:

przekonałeś mnie :decayed:

aj kent :confused4:

:bla:

:ssij:

pipa pipa :thumbdown::decayed:

no to pyrsk :gwizdanie:

i ty tez :ssij:

:tongue4:

Opublikowano

zdróweczko :kox:

20050611drink.jpg

Opublikowano

zdróweczko :kox:

20050611drink.jpg

:slina: :slina: :slina: to korniszon :thumbdown: zdecydowanie lepszy by byl kiszony :naughty:
Opublikowano

Drin i :palacz: zaliczony................. :naughty:

Opublikowano

:polew:

jak tu nie pić :polew:

Opublikowano
  • Autor

zdróweczko :kox:

20050611drink.jpg

:slina: :slina: :slina: to korniszon :thumbdown: zdecydowanie lepszy by byl kiszony :naughty:

Ty mosz łeb jak korniszon :decayed:
Opublikowano

zdróweczko :kox:

20050611drink.jpg

:slina: :slina: :slina: to korniszon :thumbdown: zdecydowanie lepszy by byl kiszony :naughty:

to jest mały kiszony, był tak kwaśny, że wykręciło mi ryja :naughty:[br]Dopisany: 02 Grudzień 2011, 21:38_________________________________________________

Drin i :palacz: zaliczony................. :naughty:

:kox:

Opublikowano

:decayed:

Opublikowano

hmm nie moge na szybko znalezc... ile dokladnie wchodzi litrow oleju do B6 2.0 benzynka :gwizdanie:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.