Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://moto.gadu-gadu.pl/5684051106887444563/uwierzyli-ze-ich-auto-jest-terenowe?utm_source=gg&utm_medium=main

:facepalm:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 16:14_________________________________________________masakra :polew: :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

37843027563731581596813.jpg

:cool1:

Opublikowano

http://moto.gadu-gadu.pl/5684051106887444563/uwierzyli-ze-ich-auto-jest-terenowe?utm_source=gg&utm_medium=main

:facepalm:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 16:14_________________________________________________masakra :polew: :polew: :polew:

skąd Ty to wyciągasz to ja nie wiem :polew: :polew:

Opublikowano

37843027563731581596813.jpg

:cool1:

:good::kox:
Opublikowano

wróciłem z tripa po fury Corsa okazała się paściem a jej właściciel oszustem i ściemniaczem, szrot :sick3:

oglądałem jeszcze Polo ale też patus :sick3:

olewam system, nie szukam fury dalej niż ST i c**j

Opublikowano

wróciłem z tripa po fury Corsa okazała się paściem a jej właściciel oszustem i ściemniaczem, szrot :sick3:

oglądałem jeszcze Polo ale też patus :sick3:

olewam system, nie szukam fury dalej niż ST i ch***

Ja jutro jadę oglądać furkę do Bytomia... Zobaczymy co to będzie. :cool1: Corse z 2007 roku...
Opublikowano

wróciłem z tripa po fury Corsa okazała się paściem a jej właściciel oszustem i ściemniaczem, szrot :sick3:

oglądałem jeszcze Polo ale też patus :sick3:

olewam system, nie szukam fury dalej niż ST i ch***

Ja jutro jadę oglądać furkę do Bytomia... Zobaczymy co to będzie. :cool1: Corse z 2007 roku...

nie porównuj 1998 do 2007 :confused4:

Opublikowano

wróciłem z tripa po fury Corsa okazała się paściem a jej właściciel oszustem i ściemniaczem, szrot :sick3:

oglądałem jeszcze Polo ale też patus :sick3:

olewam system, nie szukam fury dalej niż ST i ch***

Ja jutro jadę oglądać furkę do Bytomia... Zobaczymy co to będzie. :cool1: Corse z 2007 roku...

nie porównuj 1998 do 2007 :confused4:

Nie mówiłem tego w kontekście porównania samochodów tylko ludzi, którzy wystawiają auta na sprzedaż. Bo sporo z nich to krętacze! :disgust:
Opublikowano

Miszka a jak pasek kumpla ??? Turbina do wymiany ???

Opublikowano

Miszka a jak pasek kumpla ??? Turbina do wymiany ???

chjuj wi jeszcze nie wiem

Opublikowano

wróciłem z tripa po fury Corsa okazała się paściem a jej właściciel oszustem i ściemniaczem, szrot :sick3:

oglądałem jeszcze Polo ale też patus :sick3:

olewam system, nie szukam fury dalej niż ST i ch***

Ja jutro jadę oglądać furkę do Bytomia... Zobaczymy co to będzie. :cool1: Corse z 2007 roku...

bylem dzisiaj w Bytomiu i ja pie*dole co za ponure miasto a drogi to juz wogole sa przejeba*e[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 22:47_________________________________________________

skąd Ty to wyciągasz to ja nie wiem :polew: :polew:

tak jakos przypadkiem :decayed:
Opublikowano
  • Autor

da3fc6835cdc324395a194a5cb2a747f.gif

robi ktoś coś dziś ? bo nie chce mi sie siedzić na chaci :P

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:31_________________________________________________

:kox:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:32_________________________________________________puśćcie se ten wałek przez jutub w jakości 1080HD :slina:

Opublikowano

da3fc6835cdc324395a194a5cb2a747f.gif

robi ktoś coś dziś ? bo nie chce mi sie siedzić na chaci :P

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:31_________________________________________________

:kox:

ja się bunkruję i w zasadzie to idę już spać

nie piję 6 dni i szczerze mam już tego dosyć :decayed:

narka :hi:

Opublikowano
  • Autor

da3fc6835cdc324395a194a5cb2a747f.gif

robi ktoś coś dziś ? bo nie chce mi sie siedzić na chaci :P

[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:31_________________________________________________

:kox:

ja się bunkruję i w zasadzie to idę już spać

nie piję 6 dni i szczerze mam już tego dosyć :decayed:

narka :hi:

ok , zrozumiałem, zaraz będe :decayed:
Opublikowano

da3fc6835cdc324395a194a5cb2a747f.gif

robi ktoś coś dziś ? bo nie chce mi sie siedzić na chaci :P

no ja bym mogl zrobic :kox:
Opublikowano

no to psyt :decayed:

Opublikowano

no to psyt :decayed:

alkon
Opublikowano

no to psyt :decayed:

alkon

zazdrośnik :decayed:[br]Dopisany: 09 Grudzień 2011, 23:58_________________________________________________PS. W dalszym ciągu jutro mi nie pasuje :gwizdanie: :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.