Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi: odpaliła i jestem w robocie :decayed:

trochę na początku pokaszlała ale dała radę :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi: :hi:
Opublikowano

:bry:

U mnie też problemu z rozruchem dziś nie było bo stał w garażu. Ale jutro znowu mam nockę i ciekawe co będzie! :angry:

BTW Kto dziś będzie? :cool1:

Opublikowano

Będę w pracy ,nie dam rady wpaść :confused4:

Opublikowano

mnie nie będzie - chory :thumbdown:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 10:35_________________________________________________a chyba, że ktoś weźmie VAGa ?

Opublikowano
:hi: od której strony jest wjazd na ten parking z królikiem?
Opublikowano

na którym parkingu jesteście ? chyba nie 3 stawy :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 10:56_________________________________________________ok - już doczytałem

Opublikowano

:rolleyes:

:hi: od której strony jest wjazd na ten parking z królikiem?

jadąc z kato na chorzów, zjazd na scc później do pierwszego ronda, na rondzie pierwszy wyjazd i jakieś 200m za rondem /za sierżantem z kostki brukowej/ jest małowidoczny wjazd na parking zielony / w prawo/. Jak już wjedziesz na parking podziemny to od razu w lewo i my gdzieś tam będziemy :wink4:

na którym parkingu jesteście ? chyba nie 3 stawy :decayed:[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 10:56_________________________________________________ok - już doczytałem

SCC dojazd jak wyżej napisałem :gwizdanie:

Opublikowano

Weźmie ktoś Kompa + kabel ?

Opublikowano

NIE[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 11:30_________________________________________________Miszka - wczoraj byłem zmuszony oglądać "Na wspólnej" i akurat trafiłem na secene gdzie koleś się dla ściemy zaobrączkował z laską a tak naprawdę kochał kolegę

Ps. Oszczędź Uli stresu i nerwów - powiedz jest w prost jak jest

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

Ty też już masz dość ukrywania się :kox::decayed:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

siemanderko, zjem obiad i zaraz ide zobaczyc czy mi odpali furacz :decayed:

Opublikowano

Miron i reszta jego przydupasów mam tylko jedną odpowiedź na tego posta :ssij::sarcastic:

a ja w piątek z rana cisnę na Zakopiec bo już ring wożę od 3 tygodni w bagażniku w aucie w końcu trzeba go dać Uli no nie :naughty:

na spota dziś nie dojadę - pojechałem na chatę bo ledwo żyję[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 15:37_________________________________________________

siemanderko, zjem obiad i zaraz ide zobaczyc czy mi odpali furacz :decayed:

to ty nie jeździsz do roboty autem ? :blink:

Opublikowano

dawaj sprzedamy ring i wiesz na co wydamy :cool1:

pozatym SCIULU NIEROB TEGO :decayed:

[br]Dopisany: 31 Styczeń 2012, 15:39_________________________________________________

to ty nie jeździsz do roboty autem ? :blink:

jezdze z kumplem na zmiane, raz jego raz moim :wink4:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

odpalila :wink4:

Opublikowano

odpalila :wink4:

ale na spota i tak nie jedziesz :naughty:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.