Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:grin::decayed:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
jest fciul rzeczy do kupienia, ale raczej takich nierotujących np. dywanieki welurowe do B6, B7, Passata w kolorze beżu czy jakimś innym ujowym w cenie 20 zł :naughty:

zorganizuj takie do b5 :whistling:

Opublikowano

zmykam :hi:

Opublikowano

A ja nie. :naughty:

Opublikowano
jest fciul rzeczy do kupienia, ale raczej takich nierotujących np. dywanieki welurowe do B6, B7, Passata w kolorze beżu czy jakimś innym ujowym w cenie 20 zł :naughty:

Dajesz mi lampke podsufitówke do W8 ... jest tam????

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:siema:
Opublikowano

Chwilę się drzemnę po robo. :wink4: P.S. Stanley nie udało się bo musiałem wyjść na jakiś czas. :zemdlal:

Opublikowano
:hi: jeszcze parę godzin i 10 dni wolnego :kox:
Opublikowano
:siema: w ten piękny pierwszy słoneczny dzień długiego weekendu.... :kox:
Opublikowano
Chwilę się drzemnę po robo. :wink4: P.S. Stanley nie udało się bo musiałem wyjść na jakiś czas. :zemdlal:

to nic, przynajmniej laska nie miała stresu przed wylotem :wink:

---------- Post dopisany at 08:41 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

morgen :hi:

---------- Post dopisany at 08:47 ---------- Poprzedni post napisany at 08:41 ----------

Miszka, felgi zamówione, zobaczymy co z tego będzie.

Są jeszcze takie:

7.0J x 16" ET46 ( wersja zimowa do B8, więc pewnie otwór też 66,5)

cena ok 250zł

8K0071496A8Z8_xl_1295559980.jpg

---------- Post dopisany at 09:01 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ----------

chce ktoś relingi do B6/B7 sedan ? 220zł

107697_x800.jpg107700_x800.jpg

Opublikowano

Stan daj znaka czy bylyby dywaniki welur do mnie w jakims ciemnym kolor :decayed:

Opublikowano

Stasiu :kox:

Opublikowano
Stan daj znaka czy bylyby dywaniki welur do mnie w jakims ciemnym kolor :decayed:

jakieś zamówiłem do B6, obadamy co to w ogóle przyjdzie :whistling:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Stasiu :kox:

mam nadzieję, że będą jeździły w Golfie :decayed: no i mam nadzieję, że te fele przyjdą do mnie :whistling:

:whistling:

Opublikowano
Stan daj znaka czy bylyby dywaniki welur do mnie w jakims ciemnym kolor :decayed:

jakieś zamówiłem do B6, obadamy co to w ogóle przyjdzie :whistling:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Stasiu :kox:

mam nadzieję, że będą jeździły w Golfie :decayed: no i mam nadzieję, że te fele przyjdą do mnie :whistling:

:whistling:

no ja je do Golfa chcę :kox:

Opublikowano
Chwilę się drzemnę po robo. :wink4: P.S. Stanley nie udało się bo musiałem wyjść na jakiś czas. :zemdlal:

to nic, przynajmniej laska nie miała stresu przed wylotem :wink:

Nawet nie podeszłem tam na chwilę żeby ją obczaić. :nagry:
Stan daj znaka czy bylyby dywaniki welur do mnie w jakims ciemnym kolor :decayed:

jakieś zamówiłem do B6, obadamy co to w ogóle przyjdzie :whistling:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:42 ----------

Stasiu :kox:

mam nadzieję, że będą jeździły w Golfie :decayed: no i mam nadzieję, że te fele przyjdą do mnie :whistling:

:whistling:

no ja je do Golfa chcę :kox:

A we wtorek mówił, że nic do niego nie dokłada! NAwet dekielków do felg, których brakuj! :decayed:

Opublikowano

Pany leci ktos w Niedziele od was na Kamień Śąski na 1/4 mili ????????

Dla myślących nad wspólnym wypadem info że o 8:15 lecimy z zjazdu z A4 na Knurów na parkingu na prosto zjazdu czyli Serwisu Scani ... :wink:

Opublikowano

Jutro to ja idę na wesele więc w niedzielę będę raczej niedostępny... :kox:

Opublikowano

Miszka ty je chcesz do golfa poważnie. Bo jeśli tak to cię zmartwię, golf ma 5x100 a nie 5x112 :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.