Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a bo chyba mam słabe te opony, dziś się zatrzymałem na środku skrzyżowania, maja słabą przyczepność :facepalm:

jest zima, takie rzeczy się zdarzają :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dziś chyba w ogóle ślisko mega było

manetka FIS zamówiona :naughty:

Opublikowano

:hi: siemano

Basia wszystkiego dobrego życzę :kwiatek:

Opublikowano
a bo chyba mam słabe te opony, dziś się zatrzymałem na środku skrzyżowania, maja słabą przyczepność :facepalm:

jest zima, takie rzeczy się zdarzają :decayed:

no może i tak, ale jadać służbówką na pirelkach przyczepność super, a u mnie do to abs się załącza co drugie hamowanie :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:06 ---------- Poprzedni post napisany at 21:05 ----------

dziś chyba w ogóle ślisko mega było

manetka FIS zamówiona :naughty:

zaczyna się :brawo:

Opublikowano
dziś chyba w ogóle ślisko mega było

manetka FIS zamówiona :naughty:

Pasuje? :good: P.S. Nic nie będę rezał... :whistling: Od tego się zaczyna! :grin:

a bo chyba mam słabe te opony, dziś się zatrzymałem na środku skrzyżowania, maja słabą przyczepność :facepalm:

jest zima, takie rzeczy się zdarzają :decayed:

no może i tak, ale jadać służbówką na pirelkach przyczepność super, a u mnie do to abs się załącza co drugie hamowanie :facepalm:

U mnie cały czas się wszystko załącza na tych letnich...:naughty:
Opublikowano

curva jutro idę na imprezkę i wątpię żebym się nie napił :naughty:

Opublikowano

I tak długo wytrzymałeś! :decayed:

Opublikowano
curva jutro idę na imprezkę i wątpię żebym się nie napił :naughty:

:thumbdown::decayed:

Opublikowano
Dzięki chłopcy za życzenia... ;*

Kędzior za tą rurę masz oklep

Może i stara, ale za to czuję się na 25 a wyglądam na 20 :grin:

przestalas pic, martwi mnie to :decayed:

Opublikowano
Dzięki chłopcy za życzenia... ;*

Kędzior za tą rurę masz oklep

Może i stara, ale za to czuję się na 25 a wyglądam na 20 :grin:

przestalas pic, martwi mnie to :decayed:

Postanowienie noworoczne :whistling:

Opublikowano
dziś chyba w ogóle ślisko mega było

manetka FIS zamówiona :naughty:

A miał nic nie rezać

:polew:

Opublikowano
dziś chyba w ogóle ślisko mega było

manetka FIS zamówiona :naughty:

A miał nic nie rezać

:polew:

rozkręca się powoli :kox:

Opublikowano
:naughty::whistling:
Opublikowano

jeździ ktoś na oponach dunlop ?

Miałem na lato dwa sezony i już chyba nie kupię...

Opublikowano

kuźwa nigdzie nie idzie dostać lustra b6 fotochrom :facepalm:

Opublikowano

wewnętrzne?

Opublikowano
kuźwa nigdzie nie idzie dostać lustra b6 fotochrom :facepalm:

na allegro nic nie ma

Opublikowano

to co robię to nie rezanie to kosmetyka :decayed:

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:02 ----------

wewnętrzne fotochrom jest

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/lusterko-fotochrom-sensor-kiera-s-line-tempomat-fis-silniczek-wycieraczki-255861/

---------- Post dopisany at 22:03 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

:decayed:

Opublikowano

No właśnie miałem o tym mówić...:naughty:

---------- Post dopisany at 22:10 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

Pajda już pewnie kupuje. :naughty:

Opublikowano
:grin:
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.