Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

dzis troche pomodzilem :kox:

DSC00827.jpg

DSC00828.jpg

:jerk::jerk::jerk:

Opublikowano

Witam,

od pewnego czasu jestem posiadaczem audi b7 A4 avant s-line. Od samego początku mam problem z navi tzn. na początku rns posiadał jakieś błędy w sofcie - ale udało mi się podpiąć VAGa i wykonać ręcznie adaptacje...niestety w dalszym ciągu mój problem nie jest rozwiązany. Na chwilę obecną rns nie czyta płyty komunikat wyświetlany - PLEASE INSERT NAVIGATION DVD- i właśnie pozostają mi dwie możliwości - albo płyta którą kupiłem jest lipna (rzekomo oryginalna),podobny efekt nagrywanej płyty przeze mnie albo laser do czyszczenia. Żeby to sprawdzić potrzebowałbym włożyć pewną płytę która działa. I teraz moje pytanie czy jest ktoś z okolic Jaworzna kto posiada działające mapy na dvd żebym mógł to sprawdzić?

Pozdrawiam

adzior

Opublikowano
Witam,

od pewnego czasu jestem posiadaczem audi b7 A4 avant s-line. Od samego początku mam problem z navi tzn. na początku rns posiadał jakieś błędy w sofcie - ale udało mi się podpiąć VAGa i wykonać ręcznie adaptacje...niestety w dalszym ciągu mój problem nie jest rozwiązany. Na chwilę obecną rns nie czyta płyty komunikat wyświetlany - PLEASE INSERT NAVIGATION DVD- i właśnie pozostają mi dwie możliwości - albo płyta którą kupiłem jest lipna (rzekomo oryginalna),podobny efekt nagrywanej płyty przeze mnie albo laser do czyszczenia. Żeby to sprawdzić potrzebowałbym włożyć pewną płytę która działa. I teraz moje pytanie czy jest ktoś z okolic Jaworzna kto posiada działające mapy na dvd żebym mógł to sprawdzić?

Pozdrawiam

adzior

Wpadnij na spota to naprawimy :wink:

Opublikowano

znajac zycie to wpadnie raz tylko to naprawic i SSsssijaaaa:grin:

Opublikowano

Elo pijoczki ... psssyyytttt trzeci Żywiec ... własnie goście poszli i zaczeła mi się niedziela ... :naughty::naughty::naughty::naughty:

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

dzis troche pomodzilem :kox:

http://s7.postimage.org/60sx967fr/DSC00827.jpg

http://s1.postimage.org/a4k5a6buz/DSC00828.jpg

:jerk::jerk::jerk:

ładnie wyszło

Opublikowano
:hi:

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ----------

dzis troche pomodzilem :kox:

http://s7.postimage.org/60sx967fr/DSC00827.jpg

http://s1.postimage.org/a4k5a6buz/DSC00828.jpg

:jerk::jerk::jerk:

ładnie wyszło

no mi sie podoba jeszcze na aucie wyglada malinowo:slina:

Opublikowano

psssyt

Opublikowano

Dzięki. Chętnie podjadę żeby to naprawić ale chętnie też zobaczę jak tam się bawicie...:wink: bo przyznam szczerze że nie miałem jeszcze okazji:decayed: Jakieś szczególne wskazówki dotyczące uczestnictwa w spocie?:wink: a co do PiterA4 to nie będzie tak źle że tylko raz wpadnę od czasu do czasu się pojawię jak pozwolą mi na to obowiązki:wink:

Witam,

od pewnego czasu jestem posiadaczem audi b7 A4 avant s-line. Od samego początku mam problem z navi tzn. na początku rns posiadał jakieś błędy w sofcie - ale udało mi się podpiąć VAGa i wykonać ręcznie adaptacje...niestety w dalszym ciągu mój problem nie jest rozwiązany. Na chwilę obecną rns nie czyta płyty komunikat wyświetlany - PLEASE INSERT NAVIGATION DVD- i właśnie pozostają mi dwie możliwości - albo płyta którą kupiłem jest lipna (rzekomo oryginalna),podobny efekt nagrywanej płyty przeze mnie albo laser do czyszczenia. Żeby to sprawdzić potrzebowałbym włożyć pewną płytę która działa. I teraz moje pytanie czy jest ktoś z okolic Jaworzna kto posiada działające mapy na dvd żebym mógł to sprawdzić?

Pozdrawiam

adzior

Wpadnij na spota to naprawimy :wink:

Opublikowano
Dzięki. Chętnie podjadę żeby to naprawić ale chętnie też zobaczę jak tam się bawicie...:wink: bo przyznam szczerze że nie miałem jeszcze okazji:decayed: Jakieś szczególne wskazówki dotyczące uczestnictwa w spocie?:wink: a co do PiterA4 to nie będzie tak źle że tylko raz wpadnę od czasu do czasu się pojawię jak pozwolą mi na to obowiązki:wink:
Witam,

od pewnego czasu jestem posiadaczem audi b7 A4 avant s-line. Od samego początku mam problem z navi tzn. na początku rns posiadał jakieś błędy w sofcie - ale udało mi się podpiąć VAGa i wykonać ręcznie adaptacje...niestety w dalszym ciągu mój problem nie jest rozwiązany. Na chwilę obecną rns nie czyta płyty komunikat wyświetlany - PLEASE INSERT NAVIGATION DVD- i właśnie pozostają mi dwie możliwości - albo płyta którą kupiłem jest lipna (rzekomo oryginalna),podobny efekt nagrywanej płyty przeze mnie albo laser do czyszczenia. Żeby to sprawdzić potrzebowałbym włożyć pewną płytę która działa. I teraz moje pytanie czy jest ktoś z okolic Jaworzna kto posiada działające mapy na dvd żebym mógł to sprawdzić?

Pozdrawiam

adzior

Wpadnij na spota to naprawimy :wink:

więc we wtorek kolegę zapraszamy

Opublikowano

spoko ale wiekszosc tak robi wiec sie nie gniewaj :pleasantry:

Opublikowano

nie ma sprawy:wink:czyli we wtorek o 19.00 Silesia?A do której tam jesteście?

Opublikowano

wszystko zależy

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:21 ----------

jak wszyscy głodni są bo na kebab potem jedziemy

Opublikowano
nie ma sprawy:wink:czyli we wtorek o 19.00 Silesia?A do której tam jesteście?

gdzieś do 20, poźniej jedziemy na kebab na plac wolności i tam nie raz do 22, także wpadaj :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.