Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jacy dziś wszyscy rozmowni. :naughty:

Lecę na rowerek. :guma:

Opublikowano
Jacy dziś wszyscy rozmowni. :naughty:

Lecę na rowerek. :guma:

:shock3: o taj porze :doh: to jest psyt :decayed:

Opublikowano

też bym poszedł, ale nie mam koła :decayed:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

PS. Dzisiaj zamówiłem nową ori klamkę w ASO, jutro z rana jedzie na lakiernię :decayed: już mnie wkurzało to szukanie po allegro :thumbdown:

Opublikowano
też bym poszedł, ale nie mam koła :decayed:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 20:28 ----------

PS. Dzisiaj zamówiłem nową ori klamkę w ASO, jutro z rana jedzie na lakiernię :decayed: już mnie wkurzało to szukanie po allegro :thumbdown:

kto bogatemu zabroni hehe

Opublikowano

:hi:

Pany....bo albo ja jestem j**nięty albo Wy

Jak klima jest włączona to przycisk ECON jest podświetlony ? pytam bo zgłupiałem dziś jadę i klima wyłączona i wieje normalnie zimne jak c**j, włączyłem klimę ten przycisk ECON się zapalił i zaczęło wiać zimne ale nie jak z klimy.

:wtf:

Opublikowano
:hi:

Pany....bo albo ja jestem j**nięty albo Wy

Jak klima jest włączona to przycisk ECON jest podświetlony ? pytam bo zgłupiałem dziś jadę i klima wyłączona i wieje normalnie zimne jak c**j, włączyłem klimę ten przycisk ECON się zapalił i zaczęło wiać zimne ale nie jak z klimy.

:wtf:

econ podświetlony = sprężarka nie tłoczy / brak klimy

Opublikowano
:hi:

Pany....bo albo ja jestem j**nięty albo Wy

Jak klima jest włączona to przycisk ECON jest podświetlony ? pytam bo zgłupiałem dziś jadę i klima wyłączona i wieje normalnie zimne jak c**j, włączyłem klimę ten przycisk ECON się zapalił i zaczęło wiać zimne ale nie jak z klimy.

:wtf:

econ podświetlony = sprężarka nie tłoczy / brak klimy

ale jak wyłączę klimę to wieje mega zimno dokładnie jak z klimy, a jak włączę to tak ja byłaby wyłączona

Opublikowano
:hi:

Pany....bo albo ja jestem j**nięty albo Wy

Jak klima jest włączona to przycisk ECON jest podświetlony ? pytam bo zgłupiałem dziś jadę i klima wyłączona i wieje normalnie zimne jak c**j, włączyłem klimę ten przycisk ECON się zapalił i zaczęło wiać zimne ale nie jak z klimy.

:wtf:

econ podświetlony = sprężarka nie tłoczy / brak klimy

ale jak wyłączę klimę to wieje mega zimno dokładnie jak z klimy, a jak włączę to tak ja byłaby wyłączona

placebo :decayed:

Opublikowano
:hi:

Pany....bo albo ja jestem j**nięty albo Wy

Jak klima jest włączona to przycisk ECON jest podświetlony ? pytam bo zgłupiałem dziś jadę i klima wyłączona i wieje normalnie zimne jak c**j, włączyłem klimę ten przycisk ECON się zapalił i zaczęło wiać zimne ale nie jak z klimy.

:wtf:

econ podświetlony = sprężarka nie tłoczy / brak klimy

ale jak wyłączę klimę to wieje mega zimno dokładnie jak z klimy, a jak włączę to tak ja byłaby wyłączona

placebo :decayed:

no chyba :grin:

chyba sprawdzę czy aby na pewno mam napęd na przód :polew:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

i może ta skrzynia to manual :polew:

Opublikowano
i może ta skrzynia to manual :polew:

i anglik :decayed:

Opublikowano

chciałem zczytać jeszcze przebieg i taki komunikat się pojawił:

VCDS nie był w stanie pobrać przebieg z ECU, ECU nie jest obsługiwana lub nie przechowuje przebiegu

wina kabla ?

Opublikowano
chciałem zczytać jeszcze przebieg i taki komunikat się pojawił:

VCDS nie był w stanie pobrać przebieg z ECU, ECU nie jest obsługiwana lub nie przechowuje przebiegu

wina kabla ?

nie masz ECU :grin:

Opublikowano
chciałem zczytać jeszcze przebieg i taki komunikat się pojawił:

VCDS nie był w stanie pobrać przebieg z ECU, ECU nie jest obsługiwana lub nie przechowuje przebiegu

wina kabla ?

nie masz ECU :grin:

o k**wa :shock3:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.