Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja miałem cały tylny błotnik i sprawca uciekł a ja zobaczyłem to na 2 dzień :facepalm::facepalm:

Teraz zawsze oglądam auto :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
http://s23.postimg.org/vcn7kdqc7/IMAG0058.jpg

:facepalm: babka w yarisie zostawiła troche szminki na audi :doh:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

http://s10.postimg.org/5ex0h7tkl/IMAG0059.jpg

bity :decayed:

PS. Zejdzie polerką :wink:

mam taką nadzieje że polerka wystarczy bo skasowałem babke tylko 200 :doh:

:suicide_anim:

samobuje walnołeś

Opublikowano

i po robocie

więc psyyt

Opublikowano
http://s23.postimg.org/vcn7kdqc7/IMAG0058.jpg

:facepalm: babka w yarisie zostawiła troche szminki na audi :doh:

---------- Post dopisany at 17:10 ---------- Poprzedni post napisany at 17:08 ----------

http://s10.postimg.org/5ex0h7tkl/IMAG0059.jpg

bity :decayed:

PS. Zejdzie polerką :wink:

mam taką nadzieje że polerka wystarczy bo skasowałem babke tylko 200 :doh:

:suicide_anim:

samobuje walnołeś

no tak na szybko było i wyszło troche kiepsko :facepalm:

Opublikowano

a byłaby kasa na nowe mody:wink::wink:

Opublikowano
a byłaby kasa na nowe mody:wink::wink:

kto bogatemu zabroni :naughty:

tajle leża już od pół roku w garażu i czekają :whistling:

Opublikowano

no to psyt :decayed: turbina made in italy wpada jutro ( mam nadzieję) on board - ciekawe jak długo wytrzyma:whistling:

Opublikowano

rezacze...

moj juz od tygodnia nie domaga i stoi pod blokiem, jutro przetrę go z kurzu i pomodle sie o terminy u mechaniorów :doh:

Opublikowano
chciałem zczytać jeszcze przebieg i taki komunikat się pojawił:

VCDS nie był w stanie pobrać przebieg z ECU, ECU nie jest obsługiwana lub nie przechowuje przebiegu

wina kabla ?

nie masz ECU :grin:

o k**wa :shock3:

:polew:

:hi:

Stachu...pogonisz na SZO, to ją wypróbujesz:grin:

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

i pssyt wareczka dzisiaj...:decayed:

Opublikowano
rezacze...

moj juz od tygodnia nie domaga i stoi pod blokiem, jutro przetrę go z kurzu i pomodle sie o terminy u mechaniorów :doh:

mój już stoi równo tydz w ASO - już sam się gubię o ile teraz wzrośnie jego wartość :decayed:

Opublikowano
rezacze...

moj juz od tygodnia nie domaga i stoi pod blokiem, jutro przetrę go z kurzu i pomodle sie o terminy u mechaniorów :doh:

mój już stoi równo tydz w ASO - już sam się gubię o ile teraz wzrośnie jego wartość :decayed:

oddaj na poczet ASO jako eksponat i kasuj swoja dole co miesiąc :decayed:

Opublikowano
Witam, jest ktos kto ma taka moc rozkodowywania VIN ?

Jesli tak to bardzo bym prosil o sprawdzenie tego

WAUZZZ8E93A307244

mam po to jechac w niedziele i chcialbym zeby wszystko bylo ok

Dzieki

mogę CI jutro wysłać PW czy coś jest w historii

Opublikowano
rezacze...

moj juz od tygodnia nie domaga i stoi pod blokiem, jutro przetrę go z kurzu i pomodle sie o terminy u mechaniorów :doh:

co sie stało , przecież te modele są nie do zdarcia :decayed: --> tzn nie śmiertelne :naughty:

---------- Post dopisany at 22:51 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

no to psyt :decayed: turbina made in italy wpada jutro ( mam nadzieję) on board - ciekawe jak długo wytrzyma:whistling:

mówiłem od razu żebyś rezał coś mocniejszego to nie bo dużo roboty i co ... d*pa

co z ta reklamacja ??

Opublikowano
rezacze...

moj juz od tygodnia nie domaga i stoi pod blokiem, jutro przetrę go z kurzu i pomodle sie o terminy u mechaniorów :doh:

co sie stało , przecież te modele są nie do zdarcia :decayed: --> tzn nie śmiertelne :naughty:

buja, szarpie i wpada w tryb awaryjny

oby to była tylko wiazka zasilajaca wtyski bo inaczej weekend majowy spędze na balkonie :decayed:

Opublikowano

no dostałem turbo na podmianę, jeszcze musimy jutro posprawdzać całe smarowanie turbiny... do, z i przez turbo.....czy tutaj gdzieś nie ma babola...

dopływ na 99% jest ok, pozostają jeszcze dwie powyższe opcje :whistling:

---------- Post dopisany at 22:59 ---------- Poprzedni post napisany at 22:57 ----------

rezacze...

moj juz od tygodnia nie domaga i stoi pod blokiem, jutro przetrę go z kurzu i pomodle sie o terminy u mechaniorów :doh:

co sie stało , przecież te modele są nie do zdarcia :decayed: --> tzn nie śmiertelne :naughty:

buja, szarpie i wpada w tryb awaryjny

oby to była tylko wiazka zasilajaca wtyski bo inaczej weekend majowy spędze na balkonie :decayed:

pól roku temu miałem to u siebie... ściągnąłem pokrywę, poczyściłem wtyczki i hula do dzisiaj.... nowa wiązka 207 lub 270zł

Ale przy wymianie jest z tym trochę roboty i ja odpuściłem wymianę :wink:

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

tumblr_me0opwBoXW1rqmuhto1_500.jpg

:kox:

Opublikowano

brzydkie felgi:whistling:

Opublikowano
brzydkie felgi:whistling:

aha :blink:

PS. Jakby wychodziły AVUSy 20" byłby :kox:

Opublikowano

:grin::decayed:

...jakby audi za swoich czasów wypuściło flaty 19" to miałbym je:kox:

---------- Post dopisany at 23:21 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

...ale za pewne ta fela by ważyła, że 40kg jedna z oponą:polew:

Opublikowano

Chlory pijemy cos bo samemu mi tak glupio...:whistling::decayed:

Opublikowano

No bylo by super

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.