Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Co tam rezacze? :wink:

Yugo Grill zaliczony. :naughty:

Przypomnij jak możesz namiar bo znaleźć nie mogę, a zachwalacie to trzeba spróbować. :naughty:

https://pl-pl.facebook.com/pages/U-Jugola/391718440921000

obok baru taka mała budka :decayed:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

No musisz trafić. :decayed:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

to jak będziemy próbować czy sczytamy ? :grin:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

jak będzie bańka to stawiam każdemu litra - nosz k**wa bez przesady....choć czasem zakopci jak po bańce nalotu :kox:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

szukam klapy 2.5 tdi :polew:

Opublikowano

Jakby była bańka to by było grubo! :decayed::grin:

Opublikowano

Miszka, przeca wystarczy sam napis 2.5tdi :decayed:

Opublikowano
:hi:

siema

potrzebje chętnego na pomoc przy wymianie kompletnych hamulców i odpowietrzaniu układu - jest jakiś chętny ?

fotochromy opanowałeś już ?

kiedy u mnie opanujemy ? lustra dla mnie już wyczaiłeś :whistling:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

btw Pajda od kogo szarpnąłeś kabel? Mój po 7 latach się rozleciał i szukam czegoś sensownego po taniości oczywiście

od hamera mam i powiem ci spisuje się rewelka od B5 do B8 :wink:

nie opanowałem

szukalem ale mam tylko prawe narazie

nie wiem kiedy mam nadzieje

odpowietrzałeś układ kiedyś masz czas w sobote musze komplet hebelków wymienić i potrzebuje kogoś z pewna ręką

nie kłam wiem ze chcesz pomóc

Opublikowano
:hi:

siema

potrzebje chętnego na pomoc przy wymianie kompletnych hamulców i odpowietrzaniu układu - jest jakiś chętny ?

fotochromy opanowałeś już ?

kiedy u mnie opanujemy ? lustra dla mnie już wyczaiłeś :whistling:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

btw Pajda od kogo szarpnąłeś kabel? Mój po 7 latach się rozleciał i szukam czegoś sensownego po taniości oczywiście

od hamera mam i powiem ci spisuje się rewelka od B5 do B8 :wink:

nie opanowałem

szukalem ale mam tylko prawe narazie

nie wiem kiedy mam nadzieje

odpowietrzałeś układ kiedyś masz czas w sobote musze komplet hebelków wymienić i potrzebuje kogoś z pewna ręką

nie kłam wiem ze chcesz pomóc

chcem , ale nie wiem jak z czasem :kwasny:

ale to nie jest moja dziedzina , ja jestem od tajemnicy 3 kabli, u mnie największy klucz to oczkowa 13 :grin:

Opublikowano

no moje tez nie a do artura to ja mam mega w uj daleko

jeszcze płyn musze kupić

Opublikowano
to jak będziemy próbować czy sczytamy ? :grin:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

jak będzie bańka to stawiam każdemu litra - nosz k**wa bez przesady....choć czasem zakopci jak po bańce nalotu :kox:

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

szukam klapy 2.5 tdi :polew:

zawitasz na spota to zczytamy :whistling: a jak nie to ci z fusów powróże ja albo yugo z grilla :decayed:

Opublikowano
no moje tez nie a do artura to ja mam mega w uj daleko

jeszcze płyn musze kupić

płyn niebieski ate najlepiej....taki środek półki ...jeszcze nie najlepszy ,a już nie najgorszy :wink:

wysłane z htc

Opublikowano

wiem typ 200

ale gdzie ja go jutro dostane do 11 mam czas go kupić bo w sobote nie chce nigdzie jezdzic tylko od rana zaatakować hamulce

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

:hi:

siema

potrzebje chętnego na pomoc przy wymianie kompletnych hamulców i odpowietrzaniu układu - jest jakiś chętny ?

fotochromy opanowałeś już ?

kiedy u mnie opanujemy ? lustra dla mnie już wyczaiłeś :whistling:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

btw Pajda od kogo szarpnąłeś kabel? Mój po 7 latach się rozleciał i szukam czegoś sensownego po taniości oczywiście

od hamera mam i powiem ci spisuje się rewelka od B5 do B8 :wink:

nie opanowałem

szukalem ale mam tylko prawe narazie

nie wiem kiedy mam nadzieje

odpowietrzałeś układ kiedyś masz czas w sobote musze komplet hebelków wymienić i potrzebuje kogoś z pewna ręką

nie kłam wiem ze chcesz pomóc

chcem , ale nie wiem jak z czasem :kwasny:

ale to nie jest moja dziedzina , ja jestem od tajemnicy 3 kabli, u mnie największy klucz to oczkowa 13 :grin:

nie kłam bo widziałem xzestaw w walizce

Opublikowano

Plyn w IC .

Opublikowano
wiem typ 200

ale gdzie ja go jutro dostane do 11 mam czas go kupić bo w sobote nie chce nigdzie jezdzic tylko od rana zaatakować hamulce

---------- Post dopisany at 23:11 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

:hi:

siema

potrzebje chętnego na pomoc przy wymianie kompletnych hamulców i odpowietrzaniu układu - jest jakiś chętny ?

fotochromy opanowałeś już ?

kiedy u mnie opanujemy ? lustra dla mnie już wyczaiłeś :whistling:

---------- Post dopisany at 20:48 ---------- Poprzedni post napisany at 20:46 ----------

btw Pajda od kogo szarpnąłeś kabel? Mój po 7 latach się rozleciał i szukam czegoś sensownego po taniości oczywiście

od hamera mam i powiem ci spisuje się rewelka od B5 do B8 :wink:

nie opanowałem

szukalem ale mam tylko prawe narazie

nie wiem kiedy mam nadzieje

odpowietrzałeś układ kiedyś masz czas w sobote musze komplet hebelków wymienić i potrzebuje kogoś z pewna ręką

nie kłam wiem ze chcesz pomóc

chcem , ale nie wiem jak z czasem :kwasny:

ale to nie jest moja dziedzina , ja jestem od tajemnicy 3 kabli, u mnie największy klucz to oczkowa 13 :grin:

nie kłam bo widziałem xzestaw w walizce

:whistling:

mam taki płyn , ile tego płynu wchodzi do układu

Opublikowano

1,15l

Opublikowano

Ja puszke mam na przelew/płukanie , a cos koło 400 ml jest w układzie .

wysłane z htc

Opublikowano

Czyli 1.5l

Opublikowano

Nie sprawdzalem tego nigdy dokładnie ile tam jest ...ale tak mi sie wydaje...ze najwięcej to w zaciskach i zbiorniczku....bo w

wysłane z htc

Opublikowano

wg ELSY jest 1,15 l :decayed:

Opublikowano

No to kto chętny?

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.