Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co tak cicho ??? Nie uwierzę że abstynencja.... :grin:

Psyyyyt... :wink:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ktoś chętny na rozpoczęcie sezonu narciarskiego/snb jutro na Białym Krzyżu? : )

Opublikowano

A jest śnieg? Jakoś nie jestem w temacie śniegu bo jeszcze nie odebrałem dechy z serwisu

Opublikowano

A nie oglądałeś faktów w tvn? ; ) Jedyne miejsce w Beskidach, gdzie już dziś można było pojeździć - http://www.bialykrzyz.com.pl/

Ja nakładam przy pierwszym-drugim wypadzie tylko szybki wosk w samochodzie, a full serwis dopiero jak będą konkret warunki.

Opublikowano

ja w tamtym roku odpuściłem serwis bo nie było zimy i już w tym roku nie mogę tego odpuścić

nie oglądam tv

dobrze ze założyłem pontony

PANY IDZIE ZIMA - POWOLI

Opublikowano

Co tak cicho ??? Nie uwierzę że abstynencja.... :grin:

Psyyyyt... :wink:

uderz w stół... :decayed:

psyt :kox:

Opublikowano

Nie chciałem pisać szybciej ale od 18:00 spożywam napoje wyskokowe :grin:

Opublikowano

Co tak cicho ??? Nie uwierzę że abstynencja.... :grin:

Psyyyyt... :wink:

uderz w stół... :decayed:

psyt :kox:

Nareszcie... psyyyyt... nie lubie sam ...
Opublikowano

Siema z wieczora :wink:


Edit: trochę motoryzacji. :grin:

Szlag trafił zawieszenie przód. :angry: Miałem Lemfordera. Zostać przy tym?

Opublikowano

Panie latasz na 19 niski profil i zawieszenie swoje dostaje... Poszły górne wahacze? Ile na nich zrobiłeś?

PS. Będzie gwint z Eibach na sprzedaż :decayed:

Opublikowano

Siema z wieczora :wink:

Edit: trochę motoryzacji. :grin:

Szlag trafił zawieszenie przód. :angry: Miałem Lemfordera. Zostać przy tym?

Akjam ja jeszcze czekam kiedy mi się zacznie cos tłuc :grin: ,także niestety Ci nic nie doradzę :kwasny:

Jak długo męczyles tego Lema ?Wymieniałes pewnie cały przodek?

Mój ziomek katował w a4 wlasnie Lema,wytrzymał chyba :eusathink: 80000 km :huh:,

Tak się to robi :decayed:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano

:hi:

Panie latasz na 19 niski profil i zawieszenie swoje dostaje... Poszły górne wahacze? Ile na nich zrobiłeś?

PS. Będzie gwint z Eibach na sprzedaż :decayed:

Komplet przód wymieniałem chyba 3 lata temu. POszły górne wahacze i dól delikatnie też cos tam się luzuje. Zrobiłem z 70 tysi na tym... :mysli:

Jaki ten gwint? :naughty: Dawaj szczegóły na PW. :wink4:

Opublikowano

:hi:

Ja mam maxgear ok 40tys. Zacząl pukać łącznik stabil. A latam drogą 44 na fiata. Kto jeździł ten wie jaka droga. Fele 18. Kpl. Zawiesia Kosztował 400 pln. Więc po co przepłacać. :) Kumpel siedzi na reklamacjach w auto partnerze i podobno najwięcej reklamacji jest na nowego lemfordera. Jak widać może i oni obniżają koszty produkcji...

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Ale trampek w ryju :grin:

Opublikowano

:hi:

Panie latasz na 19 niski profil i zawieszenie swoje dostaje... Poszły górne wahacze? Ile na nich zrobiłeś?

PS. Będzie gwint z Eibach na sprzedaż :decayed:

Komplet przód wymieniałem chyba 3 lata temu. POszły górne wahacze i dól delikatnie też cos tam się luzuje. Zrobiłem z 70 tysi na tym... :mysli:

Jaki ten gwint? :naughty: Dawaj szczegóły na PW. :wink4:

Ja na Lemforderach zrobiłem już 100kkm i jest ok, może ten co Ci to montował doiręcił je w złej pozycji...

Gwint z Eibacha ale co i jak będę wiedzieć jak przyjdzie z DE ;-)

Opublikowano

No to czekam na info :wink4:

Opublikowano

Multis, poleć jakiegoś dobrego antywirusa, który nie obciąża systemu itp itd

Kiedyś używałem Avasta....

Opublikowano

Multis, poleć jakiegoś dobrego antywirusa, który nie obciąża systemu itp itd

Kiedyś używałem Avasta....

Avast ;)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.