Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

eejjj...jak to Hammer mi powiedział: jak z 288 na 370(?!) na tych zwrotnicach w b7, to sobie sam odpowiedz na pytanie. Ja potrzebuje je do tego aby wiedzieć co dokupić lub wymienić :wink: .

Stachu...a z tyłu nędzne 245 będziesz miał :grin: ?!


...tam (b6, b7) nie ma tej durnej rozbieżności między śrubami, tam wszystko jest jednakowe. A nie jak w b5 w żeliwnych jest mniejszy rozstaw śrub a we alu większy.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

dzięki :hi:

psyt i spać

spać?! Starzejesz się Chopie ze ślońska :decayed:

takie życie, fc**j roboty, od 2 tyg siedzę średnio po 11 godz w robo :facepalm:

ojojjj...no to rzeczywiście "troszku" przerąbane :kwasny:
Nie przesadzaj, teraz miałeś długi weekend nie narzekaj!
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:


dzięki :hi:

psyt i spać

spać?! Starzejesz się Chopie ze ślońska :decayed:
takie życie, fc**j roboty, od 2 tyg siedzę średnio po 11 godz w robo :facepalm:
ojojjj...no to rzeczywiście "troszku" przerąbane :kwasny:
Nie przesadzaj, teraz miałeś długi weekend nie narzekaj!

to był ten weekend z kategorii ciężkich

Opublikowano

Siemka

Opublikowano

:hi:

dzięki :hi:

psyt i spać

spać?! Starzejesz się Chopie ze ślońska :decayed:

takie życie, fc**j roboty, od 2 tyg siedzę średnio po 11 godz w robo :facepalm:

ojojjj...no to rzeczywiście "troszku" przerąbane :kwasny:

kombinuj z hamplami, 345 wejdzie ? :naughty:

przeca nie założe 320 jak mam 312, przeskok uja warty :)

większa tarcza, większy klocek ,większy tłoczek....

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Powiedzcie mi jaki kabel ja mam kupić do połączenia z autem,bo skoro twierdzicie,że ten mój od Viakena się do niczego nie nadaje?

Kolego, podobny problem miałem ostatnio.

Swój sprzedałem dla kolegi z forum. Zrób to samo :wink:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Panowie mam sprawę

zostałem oszukany przez gościa jakieś 2 lata temu i zapadł wyrok prawomocny o jego winie i o tym ze całość ma zwrócić

i

potrzebuje porozmawiać z Komornikiem macie jakiegoś znajomego kogoś co by mi odpowiedział na parę pytań i przuyjął moje zamówienie na usługę ściągnięcia z gościa mojej kasy

Opublikowano

:hi:

Panowie mam sprawę

zostałem oszukany przez gościa jakieś 2 lata temu i zapadł wyrok prawomocny o jego winie i o tym ze całość ma zwrócić

i

potrzebuje porozmawiać z Komornikiem macie jakiegoś znajomego kogoś co by mi odpowiedział na parę pytań i przuyjął moje zamówienie na usługę ściągnięcia z gościa mojej kasy

kuna

;)

podaj ,że masz numer ode mnie ...na pw kontakt

Opublikowano

:hi:

Oprych, takie cóś mam...

20150324_192159.jpg

20150324_192338.jpg

Opublikowano

Pisz ile za to wolasz

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

a Tobie k**wa mowę odebrało ?

zjebałeś się synek - kredyt to nie koniec świata, sam codziennie daję go ludziom choć sam nie posiadam żadnego :grin:

Opublikowano

:hi:

a Tobie k**wa mowę odebrało ?

zjebałeś się synek - kredyt to nie koniec świata, sam codziennie daję go ludziom choć sam nie posiadam żadnego :grin:

Miszka opanuj się bo zaraz się tu zejdą "strażniki teksasu" i kropka Ci dają za nieregulaminowe słowa...jak to było w b5b i dziś jest w b6d :decayed:

a swoją drogą...Kędzior...co Ty masz limit znaków ustawiony na miesiąc czy co?? :huh:

Opublikowano

:hi:

a Tobie k**wa mowę odebrało ?

zjebałeś się synek - kredyt to nie koniec świata, sam codziennie daję go ludziom choć sam nie posiadam żadnego :grin:

"strażniki teksasu"

słyszałem :whistling:

Opublikowano

Pisz ile za to wolasz

Po 50 sztuka :wink:

Opublikowano

Pisz ile za to wolasz

to do roweru z cienką ramą :wink: tak wydaje się ze zdjęć :wink:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.