Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

u mnie zer0 pokazuje :whistling:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

jest +3 więc nie zamarza :decayed:

jeszcze :naughty::decayed:

dlatego fajrant na dziś i trza spiredalać do domu :decayed:

Opublikowano

:hi:

WP_20150402_010.jpg


a u mnie jest tak...

U mnie jeszcze gorzej.... :) Nie chce mi się zdjęcia robić :wink:

Opublikowano

Dobry :hi:


:hi:

No i wróciła zima

Taaa. Wyrazy współczucia dla tych co zmienili kapcie na letnie :decayed:

Spoko audi w garażu i skodziną do roboty :decayed::decayed:

Opublikowano

:hi:

WP_20150402_010.jpg

a u mnie jest tak...

U mnie jeszcze gorzej.... :) Nie chce mi się zdjęcia robić :wink:

nie no to było na początku po 10-15min...na szczęście po pół godziny przestało :huh:

Opublikowano

Jechałem dziś DK86 Cżestochowa-Katowice i ludziska byli w niezłym szoku jak zaczęło napier... śniegiem! :decayed:

Tychy gratuluje Mistrza Polski w hokeju na lodzie! :cool:

Opublikowano

Jechałem dziś DK86 Cżestochowa-Katowice i ludziska byli w niezłym szoku jak zaczęło napier... śniegiem! :decayed:

Tychy gratuluje Mistrza Polski w hokeju na lodzie! :cool:

to chyba wczoraj było :kox:

swoją f=drogą jaki Ty k**wa jesteś mega sportowo obeznany, k**wa fan piłki, sriłki, hokeja, ksw, mma i jeszcze Audi, nie wspominając o gorzole - yyyyebany :kox:

Opublikowano

Nic tylko pozazdrościć szerokich zainteresowań :naughty: ...

a nie tylko dziwki ,dragi i rozboje :grin:

Opublikowano

Poproś kogoś o vt 3 ....stanley..nie tym razem się nie wykazuj :grin:

Tu na b5

12c69fa65b22331c56a9e08036795cfd.jpg

Samemu mi się podoba :)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

Jechałem dziś DK86 Cżestochowa-Katowice i ludziska byli w niezłym szoku jak zaczęło napier... śniegiem! :decayed:

Tychy gratuluje Mistrza Polski w hokeju na lodzie! :cool:

to chyba wczoraj było :kox:swoją f=drogą jaki Ty k**wa jesteś mega sportowo obeznany, k**wa fan piłki, sriłki, hokeja, ksw, mma i jeszcze Audi, nie wspominając o gorzole - yyyyebany :kox:

No a jak :naughty: P.S. dziś.

Nic tylko pozazdrościć szerokich zainteresowań :naughty: ...

a nie tylko dziwki ,dragi i rozboje :grin:

:whistling:

Poproś kogoś o vt 3 ....stanley..nie tym razem się nie wykazuj :grin:

Tu na b512c69fa65b22331c56a9e08036795cfd.jpg

Samemu mi się podoba :)

3SDM 0.01 fajne!
Opublikowano

:hi:


Poproś kogoś o vt 3 ....stanley..nie tym razem się nie wykazuj :grin:

Tu na b5

12c69fa65b22331c56a9e08036795cfd.jpg

Samemu mi się podoba :)

dojebane fele

Opublikowano

DSC0388jp_wenxasw.jpg

Opublikowano

DSC0388jp_wenxasw.jpg

dokładnie :kox:

Opublikowano

:hi:

Nowy ksiądz był spięty, bo miał prowadzić swoją pierwszą mszę w parafii. Postanowił dodać do świętej wody kilka kropelek wódki, żeby się rozluźnić. l tak się stało. Czuł się wspaniale. Gdy po mszy wrócił do pokoju znalazł list:
"Drogi Bracie, następnym razem dodaj kropelki wódki do wody, a nie kropelki wody do wódki. A teraz słuchaj i zapamiętaj:
- Msza trwa godzinę, a nie dwie połówki po 45 minut.
- Jest 10 przykazań, a nie 12.
- Jest 12 apostołów, a nie 10.
- Krzyż trzeba nazwać po imieniu, a nie to "duże T".
- Na krzyżu jest Jezus, a nie Che Guevara.
- Jezusa ukrzyżowali, a nie zaj**ali i to Żydzi, a nie Indianie.
- Nie wolno na Judasza mówić "ten sk**wysyn".
- Ci co zgrzeszyli idą do piekła, a nie w piz*u.
- Inicjatywa, aby ludzie klaskali była imponująca, ale tańczyć makarenę i robić pociąg to przesada.
- Opłatki są dla wiernych, a nie jako deser do wina.
- Poza tym Maria Magdalena była jawnogrzesznicą, a nie k**wą.
- Kain nie ciągnął kabla, tylko zabił Abla.
- Na początku mówi się "Niech będzie pochwalony", a nie "k**wa mać".
- A na koniec mówi się "Bóg zapłać", a nie "ciao".
- Po zakończeniu kazania schodzi się z ambony po schodach, a nie zjeżdża po poręczy.
- Ten obok w "czerwonej sukni", to nie był transwestyta. To byłem ja, Biskup.
Amen!"

Opublikowano

Wieczór Dobry :D

Opublikowano

DSC0388jp_wenxasw.jpg

moim zdaniem szału nie ma :kwasny:

Opublikowano

:decayed:

Edytowane przez oprych

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.