Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:hi:

Wojtaśny

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Morgen :hi:

Opublikowano

siemanko :hi:

Opublikowano

czesc

Opublikowano

Quwa taka ladna pogoda się zapowiada a tu juz do roboty

Opublikowano

Dobry :hi:

Byłem na giełdzie u handlarzy spróbować opchnąć golfa i tych z Gliwic jeszcze chwila i bym pobił ... :facepalm:

Opublikowano

A czego się spodziewales

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Hi

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Oprych, Diman, Miszka, Arturoo

My z Pajdą i jeszcze jednymi znajomymi jedziemy tutaj:

http://www.makarska-promajna.com/en/apartman-bojka.html

W naszym terminie mają jeszcze wolne jak poniżej:

In your term we still have the apartments: '' Bojka 4 '' (two rooms) = 75 € / day
and '' Bojka 6 '' (living room) = 60 € / day.
Prices are for you (with discount). .
Jakby ktoś z Was byłby chętny to pisać :wink:
jak chcecie w innym terminie to trzeba pisać na stronie
Opublikowano

Oprych, Diman, Miszka, Arturoo

My z Pajdą i jeszcze jednymi znajomymi jedziemy tutaj:

http://www.makarska-promajna.com/en/apartman-bojka.html

W naszym terminie mają jeszcze wolne jak poniżej:

In your term we still have the apartments: '' Bojka 4 '' (two rooms) = 75 € / day

and '' Bojka 6 '' (living room) = 60 € / day.

Prices are for you (with discount). .

Jakby ktoś z Was byłby chętny to pisać :wink:

jak chcecie w innym terminie to trzeba pisać na stronie

No dawać, zapisywać się i zrobimy tam pierwszy zagraniczny hmm chorwacki summers cars audi slask [emoji41]
Opublikowano

a tu obiecane fotki za dnia VW UP!

201504181_weqrrhx.jpg

201504181_weqrrhw.jpg

co ja tam widzę...bębny ?! :huh::decayed:

no bębny

a co ty się dziwisz to jest najniższy poziom VW , ale bardzo gryfny :wink: i fajnie się tym jeździ z punku A do B :D

...tak trochę dziwnie się patrzy na takie coś :wink: ...chociaż hyundai od teściowej też ma takie coś i mnie curvica bierze jak mam się bawić z tymi sprężynkami, szczękami albo ściągać bęben z już wyżłobionym "kraglem" :facepalm: au Niej tego nie widać bo ma stalumy z ori dekielkami hyundai'a czyt. kołpakusy :grin:

:hi:

Opublikowano

bedziemy gadac na spocie we wtorek

jak bede miał auto to podjade a jak nie to sylwia mnie przywiezie

Opublikowano

bedziemy gadac na spocie we wtorek

jak bede miał auto to podjade a jak nie to sylwia mnie przywiezie

Co tu chcesz gadać. Jedziesz albo nie krótka piłka!
Opublikowano

A chłopaki powiedzcie mi jakie koszta wyjazdu na tą Chorwacje?

Wojtaśny

Opublikowano

A chłopaki powiedzcie mi jakie koszta wyjazdu na tą Chorwacje?

Wojtaśny

Wacha + opłaty za autobany ok 1200-1400 w obie str. Do tego apartament ok 60-80€/dzień i dolicz to co wydasz ma miejscu na zarcie,picie i atrakcje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

A chłopaki powiedzcie mi jakie koszta wyjazdu na tą Chorwacje?

Wojtaśny

Wacha + opłaty za autobany ok 1200-1400 w obie str. Do tego apartament ok 60-80€/dzień i dolicz to co wydasz ma miejscu na zarcie,picie i atrakcje.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Pytam bo tak się zastanawiam z żoną czy we wrześniu nie jechać na drugie wakacje [emoji1]

Wojtaśny

Opublikowano

My w tym roku odpuszczamy cro i obieramy kierunek na Hiszpanie albo Bulgarie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Turzol nie słyszałeś coś o zderzaku do b6 bez pdc ale ze spryskami ? Do laku bo i tak po majówce mam termin u lakiernika a wczoraj wrzuciłem do swojej bixenon na soczewce z b8

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.