Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W święta to ją na ulice już nie wyjade...dziś 2pkt i dwiesta :/

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

pytam bo jest rozrząd z boku , a jeszcze nie widziałem takiej A4 co by tak miała :wink:

garnek złota z końca tęczy...

:grin:
Kup i zrób :grin:

W święta to ją na ulice już nie wyjade...dziś 2pkt i dwiesta :/

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Ty lepiej się 1 list. Nie ruszaj nikaj. Jak nie klepa to punkty....
Opublikowano
podobno ,
masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

chętnie zmienie ale nie ma za co ?

ile za swojego wezme ?

tyle ile ubezpieczalnia wypłaci....z mironem gadałeś?

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

No ale musi go chyba zrobić żeby sprzedać

masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

I powiedział to ten co władował w B5 cały garnek złota z końca tęczy...

czyli mam doświadczenie by Koledze doradzić :wink:

To na pewno ..tylko pajdy to będzia kosztować zaledwie sakiewke złota a nie cały gorniec jak było u ciebie....[emoji3] [emoji12] po takim zabiegu polata znowu troche a jak nie ma dość dukatów na nowe to lepiej wymienić motor za 1500 plus robota i ewentualne koszty po drodze

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi: witka

:grin:

Edytowane przez franciszek

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
podobno ,
masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

chętnie zmienie ale nie ma za co ?

ile za swojego wezme ?

tyle ile ubezpieczalnia wypłaci....z mironem gadałeś?

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

No ale musi go chyba zrobić żeby sprzedać

masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

I powiedział to ten co władował w B5 cały garnek złota z końca tęczy...

czyli mam doświadczenie by Koledze doradzić :wink:

To na pewno ..tylko pajdy to będzia kosztować zaledwie sakiewke złota a nie cały gorniec jak było u ciebie....[emoji3] [emoji12] po takim zabiegu polata znowu troche a jak nie ma dość dukatów na nowe to lepiej wymienić motor za 1500 plus robota i ewentualne koszty po drodze

głupoty piszesz za 1500 to on se może kupić goły słupek

Opublikowano

Jak głupoty ? Silnik wkleił za 1500 zl do tego robota plus ewentualne sprawy po drodze i w 3 tyś zł się zamyka i ma pewne auto znowu

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Jak głupoty ? Silnik wkleił za 1500 zl do tego robota plus ewentualne sprawy po drodze i w 3 tyś zł się zamyka i ma pewne auto znowu

dlatego Ci piszę, że za kobel pińcet to może sobie słupek kupić, chyba nie myślisz, że kupisz kompletny silnik w tej cenie ? zadzwoń i się zapytaj i dostaniesz odpowiedź, że to cena za sam słupek , a jeśli nie to to mega okazja i nic tylko brać,

druga sprawa samo wyciągnięcie i wciepnięcie nowego silnika to masz kolejego klocka, a gdzie rozrząd ? olej, płyny ?

Opublikowano

W święta to ją na ulice już nie wyjade...dziś 2pkt i dwiesta :/

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Za co?

wygadany gość,nie ma co :decayed:
Opublikowano

W święta to ją na ulice już nie wyjade...dziś 2pkt i dwiesta :/

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Za co?

Nie mieli się za co doczepić to dowalił się do tablicy rej za szybą, koniec końców jak mu udowodniłem że nie ma racji to dostałem 200zł za poruszanie się autem po lewym pasie ruchu wtedy kiedy miałem praw pas wolny.

Opublikowano
podobno ,
masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

chętnie zmienie ale nie ma za co ?

ile za swojego wezme ?

tyle ile ubezpieczalnia wypłaci....z mironem gadałeś?

:grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin::grin:

No ale musi go chyba zrobić żeby sprzedać

masz okazje zmienić padło ??

to to k**wa zrób ...idealny moment masz

I powiedział to ten co władował w B5 cały garnek złota z końca tęczy...

czyli mam doświadczenie by Koledze doradzić :wink:

To na pewno ..tylko pajdy to będzia kosztować zaledwie sakiewke złota a nie cały gorniec jak było u ciebie....[emoji3] [emoji12] po takim zabiegu polata znowu troche a jak nie ma dość dukatów na nowe to lepiej wymienić motor za 1500 plus robota i ewentualne koszty po drodze
pier**lisz Pan :naughty:

5-6k pyknie bez zastanowienia.

Ojciec też miał taką kosmetyke ...to sam sztrucel ten sam silnik. Tyle, że on też sprzęgło zmieniał i 8k poszło. Mówiłem mu daj ro***bie to... nie bo szkoda :facepalm:

Opublikowano

Quwa Pany czy musicie cytować cytowane posty :facepalm:

Opublikowano

Quwa Pany czy musicie cytować cytowane posty :facepalm:

Wybacz :D
Opublikowano

Quwa Pany czy musicie cytować cytowane posty :facepalm:

Za mały ekran masz?
Opublikowano

Na fonie nie da się tego czytać :facepalm:

Opublikowano

Na fonie nie da się tego czytać :facepalm:

Może w ustawieniach masz jakąś opcje aby nie rozwijać cyt...

1040772610469d24462859d5bc13436f.jpg

Opublikowano

1473.png

Opublikowano

Na fonie nie da się tego czytać :facepalm:

Pokopaj w ustawianiach albo nie masz tapatalka albo masz telefon jak Miron ...[emoji12]
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.