Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry:

Arturooo dzisiaj trza pączki jeść a nie kebaby :naughty:

Multis Tyś gdzieś po szpitalach się włóczył... już w domu?

Byłem po ziomka zgarnąć go z imprezy i przy okazji małego kebsa ogarnąłem ;)
07b8cd9be6cf1f67c59bb05949a4b171.jpg
:naughty:

Ta... ta.... Wiedziałeś, że będzie sypać i wyjechałeś się poślizgać. :naughty:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

psssyt po stejku :wink:

A Ty co tak wyjechał? na stałe?

Jestem na kontrakcie w UK, robie w oddziale naszej firmy. Dzisiaj akurat zjeżdżam na kilka dni do PL.

:hi:

Edytowane przez turzol

Opublikowano

:hi:

esa mi nie odpisałeś ;)


Multis

Opublikowano

:hi:

Stanley podziękował za wczoraj :notworthy:

PS. Justysi się trochę wylewa już po bokach. Chyba nosi mniejszy bimbałonosz :D

Brać Pany zanim zniknie http://otomoto.pl/oferta/audi-rs6-rs6-920km-sportmile-ID6yh8ht.html

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi: też po emigracji

Pajda szukasz jeszcze z3c?

Opublikowano

:hi: też po emigracji

Pajda szukasz jeszcze z3c?

Szukam, nie szukam

A co masz do zaoferowania?

Opublikowano

:hi: też po emigracji

Pajda szukasz jeszcze z3c?

Szukam, nie szukam

A co masz do zaoferowania?

Pomarańczowa używka ale ideał, dwa pokrowce, kabel indukcyjny, kupiona w kwietniu 2015. Cena 950

Opublikowano

Stasiu to A3 które dziś sprawdzałeś miało przygodę... po ostatniej wizycie w ASO w francji było malowane przednie nadkole trochę maska ogólnie lekki dzwon... szyba przednia ori reszta też... szklane dachy nie ruszane... ogólnie furka fajna... silnik i przebieg cóż... wpis w książce był o tym grzebaniu przy rozrządzie przez Aso więc zgadza sie wszystko... zdarzyć się może wszystko w tym 2,0 TFsi przy ok 150 tyś km więc kto nie ryzykuje ten szampana nie pije... ziomek ma jutro urodziny więc ma fajny prezent... Tobie wisze flache i stawiam przy pierwszej okazji.... :hi: Dzięki w imieniu swoim i ziomka Lelek Opole też nie zawiódł... :banan:

P.S. Ponoć te wciąganie oleju można opanować.... koszty ok 4 tyś zł i silnik do polatania.... ale to tyle co się ziomek dowiedział u swoich magików...

Edytowane przez Mario22

Opublikowano
P.S. Ponoć te wciąganie oleju można opanować.... koszty ok 4 tyś zł i silnik do polatania.... ale to tyle co się ziomek dowiedział u swoich magików...

Jeśli 2.0TFSI to do gregor10 zaprowadzić i będzie zrobione jak należy.

Opublikowano
P.S. Ponoć te wciąganie oleju można opanować.... koszty ok 4 tyś zł i silnik do polatania.... ale to tyle co się ziomek dowiedział u swoich magików...

Jeśli 2.0TFSI to do gregor10 zaprowadzić i będzie zrobione jak należy.

Dokładnie tak... Dzięki za podpowiedź.... :hi: Będziemy się odzywać jak coś... najpierw trzeba tym polatać troche do roboty jak będzie OK to może jakiś sofcik itd.

Opublikowano

Stwierdzam, że zainwestowanie w bix do B5 ( made by qwerty) było najlepiej ( zaraz po programie) zainwestowanymi piniędzmi do mojego auta :)

Kto ma zwykłe H7 czy jakiś zestaw HID niech się nawet nie zastanawia :naughty:

Edytowane przez stanley

Opublikowano
:good: zrobiłeś ;)
Opublikowano

:good: zrobiłeś ;)

tak, jeżdżę od poniedziałku i narazie wszystko gites :)

Zastanawiam się tylko co wsadzić zamiast świateł drogowych ( bo trochę lipa jak migniesz dlugimi i świecą też H7)

Chyba wsadzę moduł dziennych, ten co ma Pajda i Ucho

Opublikowano

Ravu wszystko powiem jutro Justysi w robocie

Opublikowano

Ravu wszystko powiem jutro Justysi w robocie

:grin:

na warsztacie wymieniali mu olej, a On się masturbowal w kiblu :decayed:

Opublikowano

Prawie jak Tomek W hahahaha

I tak dobrze że Adam mu ogarnął ten przegląd

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.