Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na uj te 15''? Przecież to nie mobilne nawet.

Ja polece

http://allegro.pl/dell-latitude-e6440-i5-8gb-ssd120-hdd-320gb-hd-w7-i6034868125.html#thumb/6

Ogólnie cała seria Latitude to przekot jeśli chodzi o laptopy.

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

psyt, po teatrze :wink:


się człowiek odchamił, to można coś załyczyć

Opublikowano

Wy tak serio o tych laptopach ? do czego ich używacie ? ja tylko Office + internet i inne podstawowe funkcje :D

Opublikowano

Zgadzam się Turzolem, mam same delle w domu, ale robiłem ostatnio takiego:

http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-t530-15-i5-320-hdd-8gb-win-7-fv-i5930531699.html

I dupke urywa....

Dell się kładzie, i jest to wszystko mający sprzęt. nawet modem gsm GPS, tylko gałki nie robi...


Więc krótko. Chcesz mieć dobry sprzęt to tylko dell i lenowo seria biznes,

Reszta to twój wybór, kup sobie w markiecie i masz 2 lata gwarancji... i tzw byle co, a jak chcesz coś do gier, to tylko dell alienware.

Opublikowano

Zgadzam się Turzolem, mam same delle w domu, ale robiłem ostatnio takiego:

http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-t530-15-i5-320-hdd-8gb-win-7-fv-i5930531699.html

I dupke urywa....

Dell się kładzie, i jest to wszystko mający sprzęt. nawet modem gsm GPS, tylko gałki nie robi...

Więc krótko. Chcesz mieć dobry sprzęt to tylko dell i lenowo seria biznes,

Reszta to twój wybór, kup sobie w markiecie i masz 2 lata gwarancji... i tzw byle co, a jak chcesz coś do gier, to tylko dell alienware.

Thinkpady też w pyte, miałem kilka służbowych, są jednak toporniejsze niż Latitude i jeśli chodzi o support to Lenovo ssie pauke Dellowi po całości. Ale to nadal top topów wykonania, chociaż starsze serie Thinkpadów kiedy to jeszcze były pod szyldem IBM , szczgólnie modele z tytanową obudową to było coś nie do zarżnięcia.

Mam w chałupie teraz 4szt Latitude i 5-ty w drodze :D Tym razem E7270 :kox:

Opublikowano

:hi:

Zgadzam się Turzolem, mam same delle w domu, ale robiłem ostatnio takiego:

http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-t530-15-i5-320-hdd-8gb-win-7-fv-i5930531699.html

I dupke urywa....

Dell się kładzie, i jest to wszystko mający sprzęt. nawet modem gsm GPS, tylko gałki nie robi...

Więc krótko. Chcesz mieć dobry sprzęt to tylko dell i lenowo seria biznes,

Reszta to twój wybór, kup sobie w markiecie i masz 2 lata gwarancji... i tzw byle co, a jak chcesz coś do gier, to tylko dell alienware.

Thinkpady też w pyte, miałem kilka służbowych, są jednak toporniejsze niż Latitude i jeśli chodzi o support to Lenovo ssie pauke Dellowi po całości. Ale to nadal top topów wykonania, chociaż starsze serie Thinkpadów kiedy to jeszcze były pod szyldem IBM , szczgólnie modele z tytanową obudową to było coś nie do zarżnięcia.

Mam w chałupie teraz 4szt Latitude i 5-ty w drodze :D Tym razem E7270 :kox:

Na każdym inne porno...
Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:


Jest temat lapków to od siebie dodam żadnego asusa mój 4 razy w naprawie wcześniej miałem toschibe i chodził parę lat ale teraz nie wiem jak ta marka się ma.

Multis jak ogarniasz lapki to ile taki napęd dvd ?

asus k70io

Edytowane przez Tomi_81

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Rodzinna fura dla kozaków...
8bfbdf37010cf1e2d0e78b6e6fec041d.jpg

Naciapane z Z2

ogień, z 3tyg temu mnie takie dwa mijały jak to pięknie bulgoce :jerk:


ciekawe ile kosztuje przekładka...

http://allegro.pl/subaru-impreza-340km-i6018755037.html#thumb/5

Edytowane przez Kędzior

Opublikowano

Oooo jaki ciekawy rodzinny samochód... :sarcastic::D

Opublikowano

Oooo jaki ciekawy rodzinny samochód... :sarcastic::D

:nose::cwaniak:

Opublikowano

Oooo jaki ciekawy rodzinny samochód... :sarcastic::D

ale jedzie w łukach jak tramwaj torowiskiem :kox:

Opublikowano

:hi:

Jest temat lapków to od siebie dodam żadnego asusa mój 4 razy w naprawie wcześniej miałem toschibe i chodził parę lat ale teraz nie wiem jak ta marka się ma.

Multis jak ogarniasz lapki to ile taki napęd dvd ?

asus k70io

No widzisz... A ja miałem toschibe za ponad 3 tyś i jak tylko się skończyła gwarancja to wypalił mi się tam jakiś mostek i naprawa w serwisie toschiby wogóle.nieopłacalna.... Gówno straszne...

Naciapane z Z2

Oooo jaki ciekawy rodzinny samochód... :sarcastic::D

ale jedzie w łukach jak tramwaj torowiskiem :kox:
Piękna fura... I nie jak tramwaj tylko czołg....

Naciapane z Z2

:hi:

Rodzinna fura dla kozaków...

8bfbdf37010cf1e2d0e78b6e6fec041d.jpg

Naciapane z Z2

ogień, z 3tyg temu mnie takie dwa mijały jak to pięknie bulgoce :jerk:

ciekawe ile kosztuje przekładka...

http://allegro.pl/subaru-impreza-340km-i6018755037.html#thumb/5

Przepisy się zmieniły... Przekładka niepotrzebna...

Naciapane z Z2

Opublikowano

Przestań, te felgi są beznadziejne

Zgadzam się Turzolem, mam same delle w domu, ale robiłem ostatnio takiego:

http://allegro.pl/lenovo-thinkpad-t530-15-i5-320-hdd-8gb-win-7-fv-i5930531699.html

I dupke urywa....

Dell się kładzie, i jest to wszystko mający sprzęt. nawet modem gsm GPS, tylko gałki nie robi...

Więc krótko. Chcesz mieć dobry sprzęt to tylko dell i lenowo seria biznes,

Reszta to twój wybór, kup sobie w markiecie i masz 2 lata gwarancji... i tzw byle co, a jak chcesz coś do gier, to tylko dell alienware.

Thinkpady też w pyte, miałem kilka służbowych, są jednak toporniejsze niż Latitude i jeśli chodzi o support to Lenovo ssie pauke Dellowi po całości. Ale to nadal top topów wykonania, chociaż starsze serie Thinkpadów kiedy to jeszcze były pod szyldem IBM , szczgólnie modele z tytanową obudową to było coś nie do zarżnięcia.

Mam w chałupie teraz 4szt Latitude i 5-ty w drodze :D Tym razem E7270 :kox:

Nie wiem co Ty robisz z tymi laptopami ale masz nieźle zryte :kox:

Mój Lenovo, co prawda seria Y ma już 5 lat i nic się nie zepsuło, aaa dysk twardy padł ale to z mojej winy, jak zmienię to tylko na lenovo.

Opublikowano

Nie ma reguły... Psuje się wszystko.... My mamy w firmie dell biznesowe z stacjami za grube siano i chodzą gorzej niż mój sony za 3300 pln z sklepu media.markt....ale fakt faktem dell zamula ale.sie nie psuje jak toschiba

Naciapane z Z2

Edytowane przez Mario22

Opublikowano

:hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.