Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam :hi:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka myślał, że wyjedzie na A4 i opór między autami :decayed:

psyt :wink:

a jak wiadomo do samej Holandii idzie dojechać A4'ką .w końcu dawno temu Niemcy takie połączenie wymyślili ....także miał plan niecny widać :D ...obładowany by wrócił przy okazji :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

ja...i później tona haszu na zicah

jak w tym rs6 kilka lat temu

https://www.motorpasion.com/otros/audi-rs6-avant-volador-con-870-kg-de-chocolate

napisali, że czekolady :grin:

Opublikowano

Zdrowie...

Opublikowano

psyt :wink:

Opublikowano

Morsik miło było :hi:

Zdrowie :)


15894622_150322082124308_260128440140920

Opublikowano

:hi:

Co do powłoki do szyb to tutaj macie u chłopaków cały pakiet zima w podobnej cenie. :wink:

https://www.facebook.com/PokaDetailing/photos/a.707501486016143.1073741831.704791642953794/979139858852303/?type=3

Opublikowano

:hi:

Dawniej takie temperatury były normalne (ale gimby tego nie znają :) ) . Wreszcie mamy zimę z prawdziwego zdarzenia :)

To pssst pod mrozik

Ravu by HTC

Ja tam wolę dużo , dużo dużo śniegu i lekki mrozik

A teraz jest mega mróz a śniegu tak se

Można polubić cztero napęd ;)

:naughty::yes2:

co do tej powłoki to nie wydaje mi sie że to chroni przed skrobaniem, chodź ciężko mi powiedzieć bo ja odpala auto i ide do domu po czym wracam za 20 min macham wycieraczkami i wyjeżdżam :D

nosz k**wa Carrington :grin:
Byłem na czymś takim w kamieniu śląskim i szczerze polecam tylko nie bier do portfela za dużo gotówki bo przedupczysz wszystko... Daj,znać na jaki termin się wkupiłeś może wpadne i też coś na miejscu wykupie...

b250f060caf0bdae4da022797b5acbfa.jpg

209e8d61cf57accfb7e5b64d25a65254.jpg

53be1467dc2efc866e3ce208a7fd293b.jpg

795cef782f4591f6abbc39680f200c5c.jpg

Naciapane z Z2

to co to jest jazda po kresce ? nie normalnie po trasie ? to jo to dupca
Nie po kreace tylko po torze... Długa prosta i pare zakrętów

Naciapane z Z2

Opublikowano

Morsik miło było :hi:

Zdrowie :)

15894622_150322082124308_260128440140920

Spoko polecamy się na przyszłość [emoji1]

P.S. Od 5.08. 2016 RUBIN ma się rozumieć [emoji12]

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Morgen

Opublikowano

Dobry :-)

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano
Opublikowano
Znajomy to miał kupę kasy trzeba wywalić bo dał chyba z 2 tys i miał auto na dobę ale z limitem kilometrów nie mógł zrobić więcej niż 250km

naciepane z kalkulatora S7

Opublikowano

Cześć

Opublikowano

Cześć

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Co do powłoki dużo zależy jaką kupisz. Stasiu ta cena to za jedną szybę czy wszystkie?

:hi:

Co do powłoki do szyb to tutaj macie u chłopaków cały pakiet zima w podobnej cenie. :wink:

https://www.facebook.com/PokaDetailing/photos/a.707501486016143.1073741831.704791642953794/979139858852303/?type=3

Dobra oferta

Opublikowano

Za przednią szybę

Opublikowano
Znajomy to miał kupę kasy trzeba wywalić bo dał chyba z 2 tys i miał auto na dobę ale z limitem kilometrów nie mógł zrobić więcej niż 250km

naciepane z kalkulatora S7

No to lipa.
Opublikowano

:hi:

Co do powłoki do szyb to tutaj macie u chłopaków cały pakiet zima w podobnej cenie. :wink:

https://www.facebook.com/PokaDetailing/photos/a.707501486016143.1073741831.704791642953794/979139858852303/?type=3

Dobra oferta

Polecam chłopaków, robią dobrą robotę. :thumbup1:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.