Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakby Max dał 10x0% to pewnie były by do tego jakieś * i coś jeszcze małym druczkiem :polew:

:hi:

a widzisz zero jest ale haczyków :piroman:[br]Dopisany: 24 Wrzesień 2009, 09:14_________________________________________________lece zarabiać na virusa :kox::evil: :evil:

:witch: :witch:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

juz niedlugo a na spota to ino z chipem bedzie wjazd...

Opublikowano

juz niedlugo a na spota to ino z chipem bedzie wjazd...

Ci bez chipa będą mieli spoty po 2 stronie :wink4:

Opublikowano

juz niedlugo a na spota to ino z chipem bedzie wjazd...

Ci bez chipa będą mieli spoty po 2 stronie :wink4:

trzeba bedzie zaczac sciemniac ze sie ma chip

Opublikowano

juz niedlugo a na spota to ino z chipem bedzie wjazd...

Ci bez chipa będą mieli spoty po 2 stronie :wink4:

trzeba bedzie zaczac sciemniac ze sie ma chip

w ADR-ze to może byc trudne :decayed:

Opublikowano

juz niedlugo a na spota to ino z chipem bedzie wjazd...

Ci bez chipa będą mieli spoty po 2 stronie :wink4:

trzeba bedzie zaczac sciemniac ze sie ma chip

w ADR-ze to może byc trudne :decayed:

eeeeee, powiem ze silnik zmienilem ale maski nie otworze bo linka zerwana....i tak co spot :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

juz niedlugo a na spota to ino z chipem bedzie wjazd...

Ci bez chipa będą mieli spoty po 2 stronie :wink4:

trzeba bedzie zaczac sciemniac ze sie ma chip

w ADR-ze to może byc trudne :decayed:

eeeeee, powiem ze silnik zmienilem ale maski nie otworze bo linka zerwana....i tak co spot :polew: :polew: :polew:

tak,tak, W Audi A4 te linki częto się zrywają :polew:

Opublikowano

Witam wszystkich

trzeba bedzie zaczac sciemniac ze sie ma chip

Zawsze mozna jakis lewy wykres wydrukowac :tongue4:

Opublikowano

:hi:

co tu taka cisza :shocked:

co wszyscy na gliwickim forum siedzą :gwizdanie:

krolu raz jeszcze txn za poprawkę :kwiatek:

Opublikowano

:hi:

co tu taka cisza :shocked:

co wszyscy na gliwickim forum siedzą :gwizdanie:

krolu raz jeszcze txn za poprawkę :kwiatek:

na gliwickich się coś dzieje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

:hi:

co tu taka cisza :shocked:

co wszyscy na gliwickim forum siedzą :gwizdanie:

krolu raz jeszcze txn za poprawkę :kwiatek:

na gliwickich się coś dzieje :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

;(

właśnie widzę trochę to smutne trza by jakiś temat zarzucić :naughty:

byliśie kiedyś na spocie w częstochowie albo bielsku ???

Opublikowano
trza by jakiś temat zarzucić

moge jakies logo "SK squad" podrzucic :polew:

Opublikowano
trza by jakiś temat zarzucić

moge jakies logo "SK squad" podrzucic :polew:

i znowu powstanie klub w klubie :polew:

Opublikowano

siema Pany

gdzie sie zbieramy przed sobotnia impreza...Gliwice beda w Kato ok g.10 to moze jeszcze jakis 30 min spocior na DOLINCE ? ? ? co by sie przywitac :hi:

Opublikowano

Kurde ja mam w piątek oficjalne otwarcie firmy, a w sobote muszę podjechać na jakieś 3 godz do pracy :wallbash:

Będzie ciężko żeby podjechać

Opublikowano
trza by jakiś temat zarzucić

moge jakies logo "SK squad" podrzucic :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

pozdrowienia z Turcjii :> :> :>

Opublikowano

:hi:

z rana

a keżor to żyje nie widać go tu :kox:

Opublikowano

Może go wczoraj policja zgarnęła :gwizdanie:

Opublikowano

Policja go nie zgarneła ale może zaatakował go żul z McDonalds'a

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.