Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

granatowego avanta to ja mam.. tyle że w starszej budzie :P

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Miszka... ja Ci wtedy nie Vagowalem.... :disgust: :disgust: :disgust:

Ja zawsze jak Vaguje to auto odpala... przestańcie straszy nowego kolegę...

On ma S4 w dieslu :polew: :polew: :polew:

i objeżdżam takie srebrne pseudo strzały bez turbin :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Miszka... ja Ci wtedy nie Vagowalem.... :disgust: :disgust: :disgust:

Ja zawsze jak Vaguje to auto odpala... przestańcie straszy nowego kolegę...

On ma S4 w dieslu :polew: :polew: :polew:

i objeżdżam takie srebrne pseudo strzały bez turbin :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

przeciez zartowalem...

ale z tym objezdzaniem........to marzenia ? czy wyzwanie ?

Opublikowano

możemy zrobić na podziemnym parkingu wyścig na dchodzenie dookoła zielonego :P

Opublikowano

przeciez zartowalem...

ale z tym objezdzaniem........to wyzwanie ? czy marzenia ?

Raczej to 1 :tongue4:

Opublikowano

przeciez zartowalem...

ale z tym objezdzaniem........to marzenia ? czy wyzwanie ?

przeciez zartowalem...

ale z tym objezdzaniem........to wyzwanie ? czy marzenia ?

Raczej to 1 :tongue4:

jakos dziwnie Ci sie zacytowalo...jakby odwrotnie...... ale w sumie to tak myslalem, ze to 1 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

może guzik "cytuj" jest Twoim wrogiem :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Witam z rana :hi:

Krolu super podpis :good:

Opublikowano

Rafał chciałbym żeby mi sie rano o tej godzinie zaczynało :D

To jak chłopaki będzie dziś ten wyścig?? ciekawe kóry z Was pierwszy nie dohamuje na zakręcie :naughty:

Opublikowano

Rafał chciałbym żeby mi sie rano o tej godzinie zaczynało :D

To jak chłopaki będzie dziś ten wyścig?? ciekawe kóry z Was pierwszy nie dohamuje na zakręcie :naughty:

:polew: :polew: :polew: nooooo z rana to dobrze powiedziane :polew: :polew:

bedzie bedzie na jubileuszowa setna strone przewidziana atrakcja

MEGA TURBO NITRO DRAG STAGE NO. 0.1............KROLU(ES CZTERY DIZEL) vs MISZKA(.......ALLROAD)

wstep wolnyyyyyyyyyy

Opublikowano

hmm ja się nie ścigam na mokrym :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano
:shocked:
Opublikowano

ale na dole jest sucho przecież.. :naughty:

mimo wszystko na wszelki wypadek auto zostawie u góry :polew:

Opublikowano
  • Autor

siema panienki , możemy zrobić grubsze wyścigi , diesel vs benzin :decayed: to będziecie mieć pozamiatane .. miszka i Wolf :polew:

Opublikowano

Jakbyscie szli spac kolo 2 w nocy to dla was tez by tak godzina byla godzina ranna :tongue4:

Nie ma sie co bac mokrego przeciez masz dolaczany naped tylnych kol czyli prawie quattro :polew:

Opublikowano

siema panienki , możemy zrobić grubsze wyścigi , diesel vs benzin :decayed: to będziecie mieć pozamiatane .. miszka i Wolf :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

siema misiu pysiu :decayed:

dobrze być w tej mocniejszej grupie :polew:

Opublikowano

Kto jeszcze u nas ma benzynki ??? prócz wymienionych kozaków ??

Opublikowano

Jak dobrze ze nie kupilem beznyny a nie wiele brakowalo.. :decayed:

Opublikowano

siema panienki , możemy zrobić grubsze wyścigi , diesel vs benzin :decayed: to będziecie mieć pozamiatane .. miszka i Wolf :polew:

dobra ale Krolu z nami :polew:

Keżor weź ramczany bo ludzie pytali :good:

spadam na patrol nara

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.