Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

BRY!!

mi pali 8 i nie chce zejść niżej.. co jak sie okazuje jest sporym wynikiem :disgust:

Coś macie nie tak z tymi dieslami, bo moje 260KM przy spokojnej jeździe spali 8 :)

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

BRY!!

mi pali 8 i nie chce zejść niżej.. co jak sie okazuje jest sporym wynikiem :disgust:

Coś macie nie tak z tymi dieslami, bo moje 260KM przy spokojnej jeździe spali 8 :)

czego 8 litrów wody chyba :polew:

Opublikowano

no to wg mnie możesz zrobić tam wije jeśli nie zostałeś poinformowany o fakcie widniejącym w umowie dotyczącej nowego abonamentu (chyba że w umowie którą masz w domu pisze wyraźnie że możliwa jest zmiana tylko i wyłącznie na wyższy abonament), punkt numer dwa to skąd konsultant prowadzący z Tobą rozmowę ma pewność że rozmawiał z Tobą a nie z kumplem który chciał Ci kawał zrobić? wydaje mi się że w przypadku takiej zmiany powinieneś dostać aneks do umowy po podpisaniu którego zmiany wchodziłyby w życie.

Generalnie to chyba dobrze by było porozmawiać z rzecznikiem ochrony konsumenta czy takie działania są zgodne z prawem.

A ja załatwiłem... jutro ide do znajomej rozwiązać umowę :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

no to wg mnie możesz zrobić tam wije jeśli nie zostałeś poinformowany o fakcie widniejącym w umowie dotyczącej nowego abonamentu (chyba że w umowie którą masz w domu pisze wyraźnie że możliwa jest zmiana tylko i wyłącznie na wyższy abonament), punkt numer dwa to skąd konsultant prowadzący z Tobą rozmowę ma pewność że rozmawiał z Tobą a nie z kumplem który chciał Ci kawał zrobić? wydaje mi się że w przypadku takiej zmiany powinieneś dostać aneks do umowy po podpisaniu którego zmiany wchodziłyby w życie.

Generalnie to chyba dobrze by było porozmawiać z rzecznikiem ochrony konsumenta czy takie działania są zgodne z prawem.

A ja załatwiłem... jutro ide do znajomej rozwiązać umowę :gwizdanie: :gwizdanie:

Widzę, że znasz wpływowych ludzi :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

krolu ma wszędzie zimków i się potrafi ustaić :naughty:

Opublikowano

Zastanawiam się nad wywaleniem kata. Niestety nie mam ku temu za bardzo warunków a chciałbym to zrobić tak, żeby nie było widać, że coś tam było kombinowane. Jest ktoś chętny do pomocy :confused4:

Oczywiście jak każdy wzorowy obywatel postaram się odwdzięczyć :wink4:

Opublikowano

Zastanawiam się nad wywaleniem kata. Niestety nie mam ku temu za bardzo warunków a chciałbym to zrobić tak, żeby nie było widać, że coś tam było kombinowane. Jest ktoś chętny do pomocy :confused4:

Oczywiście jak każdy wzorowy obywatel postaram się odwdzięczyć :wink4:

byś musiał z gregorem pogadać on się na tym coś niecoś zna

Opublikowano

no właśnie Gregor podejrzewam że coś za dużo wcina skoro nawet Keżorowi mniej pali - pytanie co, termostat wymieniłem temperatura jest OK

Ps. Marys888, Krolu posłałem wam PW z VAGiem

Opublikowano

ide :lazy:

:hi:

Opublikowano

fajna reklama :decayed:

Opublikowano

fajna reklama :decayed:

to dokładnie jest reklama mojego auta :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: dobre już porozsyłałem kumplom :naughty:

a zaraz wejde na forum BMW i też to wkleje :nabijasie:

Opublikowano

no właśnie Gregor podejrzewam że coś za dużo wcina skoro nawet Keżorowi mniej pali - pytanie co, termostat wymieniłem temperatura jest OK

Ps. Marys888, Krolu posłałem wam PW z VAGiem

dostałem jest lektura na bezsenne noce :D

Opublikowano

:bry:

pisać mi tu zaraz kto ma mojego browara ???????????

Opublikowano

:bry:

pisać mi tu zaraz kto ma mojego browara ???????????

a ten Twoj browar to niby który ?

Opublikowano

:bry:

pisać mi tu zaraz kto ma mojego browara ???????????

a ten Twoj browar to niby który ?

no piana na dwa palce[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 00:27_________________________________________________Krolu coś dla Ciebie

http://www.makbet.pl/artykul/2140/kiedy-wyprowadzic-sie-z-domu

Opublikowano

aha no bylo kilka takich ale poszly w gardlo :naughty:

Opublikowano

wiedziałem że jak sie człowiek osobiście nie zjawi to se sam musi browara kupić :kwasny:

Opublikowano

wiedziałem że jak sie człowiek osobiście nie zjawi to se sam musi browara kupić :kwasny:

widziale jak Kanar odjeżdżał....miał jeszcze kilka nie otwartych puszek... :gwizdanie:

Opublikowano

pierwszy :hi:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.