Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

BRY!!

mi pali 8 i nie chce zejść niżej.. co jak sie okazuje jest sporym wynikiem :disgust:

Coś macie nie tak z tymi dieslami, bo moje 260KM przy spokojnej jeździe spali 8 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

BRY!!

mi pali 8 i nie chce zejść niżej.. co jak sie okazuje jest sporym wynikiem :disgust:

Coś macie nie tak z tymi dieslami, bo moje 260KM przy spokojnej jeździe spali 8 :)

czego 8 litrów wody chyba :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wg mnie możesz zrobić tam wije jeśli nie zostałeś poinformowany o fakcie widniejącym w umowie dotyczącej nowego abonamentu (chyba że w umowie którą masz w domu pisze wyraźnie że możliwa jest zmiana tylko i wyłącznie na wyższy abonament), punkt numer dwa to skąd konsultant prowadzący z Tobą rozmowę ma pewność że rozmawiał z Tobą a nie z kumplem który chciał Ci kawał zrobić? wydaje mi się że w przypadku takiej zmiany powinieneś dostać aneks do umowy po podpisaniu którego zmiany wchodziłyby w życie.

Generalnie to chyba dobrze by było porozmawiać z rzecznikiem ochrony konsumenta czy takie działania są zgodne z prawem.

A ja załatwiłem... jutro ide do znajomej rozwiązać umowę :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wg mnie możesz zrobić tam wije jeśli nie zostałeś poinformowany o fakcie widniejącym w umowie dotyczącej nowego abonamentu (chyba że w umowie którą masz w domu pisze wyraźnie że możliwa jest zmiana tylko i wyłącznie na wyższy abonament), punkt numer dwa to skąd konsultant prowadzący z Tobą rozmowę ma pewność że rozmawiał z Tobą a nie z kumplem który chciał Ci kawał zrobić? wydaje mi się że w przypadku takiej zmiany powinieneś dostać aneks do umowy po podpisaniu którego zmiany wchodziłyby w życie.

Generalnie to chyba dobrze by było porozmawiać z rzecznikiem ochrony konsumenta czy takie działania są zgodne z prawem.

A ja załatwiłem... jutro ide do znajomej rozwiązać umowę :gwizdanie: :gwizdanie:

Widzę, że znasz wpływowych ludzi :naughty: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wywaleniem kata. Niestety nie mam ku temu za bardzo warunków a chciałbym to zrobić tak, żeby nie było widać, że coś tam było kombinowane. Jest ktoś chętny do pomocy :confused4:

Oczywiście jak każdy wzorowy obywatel postaram się odwdzięczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad wywaleniem kata. Niestety nie mam ku temu za bardzo warunków a chciałbym to zrobić tak, żeby nie było widać, że coś tam było kombinowane. Jest ktoś chętny do pomocy :confused4:

Oczywiście jak każdy wzorowy obywatel postaram się odwdzięczyć :wink4:

byś musiał z gregorem pogadać on się na tym coś niecoś zna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Gregor podejrzewam że coś za dużo wcina skoro nawet Keżorowi mniej pali - pytanie co, termostat wymieniłem temperatura jest OK

Ps. Marys888, Krolu posłałem wam PW z VAGiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie Gregor podejrzewam że coś za dużo wcina skoro nawet Keżorowi mniej pali - pytanie co, termostat wymieniłem temperatura jest OK

Ps. Marys888, Krolu posłałem wam PW z VAGiem

dostałem jest lektura na bezsenne noce :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

pisać mi tu zaraz kto ma mojego browara ???????????

a ten Twoj browar to niby który ?

no piana na dwa palce[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 00:27_________________________________________________Krolu coś dla Ciebie

http://www.makbet.pl/artykul/2140/kiedy-wyprowadzic-sie-z-domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiedziałem że jak sie człowiek osobiście nie zjawi to se sam musi browara kupić :kwasny:

widziale jak Kanar odjeżdżał....miał jeszcze kilka nie otwartych puszek... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...