Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no ladnie wszyscy sie przywitali :hi:

kto podbije na bajerke :polew:

Miszka żyjesz po tej pierwszej jeździe ??

a twoja :a4fan: w całości

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żyje :good:

auto cale, bo póki co moja boi sie "dużymi" autami jezdzic i cisnęła firmówką (Yarisem) ale wsiadla i dzielnie pocisnęła z K-ce na Tychy, hehe i co smieszniejsze zawsze mnie karci jak przekraczam prędkość a tu patrzę wczoraj na liczniek a ona na graniczeniu do 40 90 cisnęła, mówię jej, że złamała przepisy.....i mnie wyśmiała :polew: :polew:_________________________________________________

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ladnie wszyscy sie przywitali :hi:

kto podbije na bajerke :polew:

Miszka żyjesz po tej pierwszej jeździe ??

a twoja :a4fan: w całości

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

żyje :good:

auto cale, bo póki co moja boi sie "dużymi" autami jezdzic i cisnęła firmówką (Yarisem) ale wsiadla i dzielnie pocisnęła z K-ce na Tychy, hehe i co smieszniejsze zawsze mnie karci jak przekraczam prędkość a tu patrzę wczoraj na liczniek a ona na graniczeniu do 40 90 cisnęła, mówię jej, że złamała przepisy.....i mnie wyśmiała :polew: :polew:_________________________________________________

takie właśnie są kobiety

ale mistrzostwo świata to moja teściowa

jak ze mną jedzie to ciągle zwraca mi uwagę że taki znak tam był ,że siaki i owaki

a sama to mnie na przejściu dla pieszych chciała rozjechać

i jeszcze twierdzi że nikogo nie było na pasach :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

ja zbieram na zestaw HID, ale jak posiedze z Wami to chyba nikt mi nie wypłaci :confused4:

Własnie przegladam sobie zdjęcia i natknąłem się na mój wieczór kawalareski ponad rok temu.

No to wklejam coś pamiątkowego :decayed:

CbA10.jpg

fajny wieczór na 22000 stronę stawiam taka pannienkę :polew:

Uwaga jest akcja

akcja: "SPAM"

szczegóły wyżej

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

juz tam spam uczciwa propozycja :polew:

Opublikowano

Maxito mam na myśli spamowanie pełną parą żeby jak najszybciej do tej 22000 strony dojść

Opublikowano

Kobiety i ich system punktowy.

Na świecie istnieje tylko jedna zasada - musisz uszczęśliwiać kobiety!

- Zrób coś, co ona lubi, a nabijesz za to punkty

- Zrób coś, czego ona nie lubi, a stracisz punkty

- Zrób coś, co ona lubi i oczekuje tego od Ciebie - a nie dostaniesz

za to żadnych punktów

Zacznijmy od podziałki systemu punktowego - wygląda to następująco:

1) Proste obowiązki

Ścielisz łóżko: +1

Ścielisz łóżko, ale zapominasz ułożyć na nim ozdobnych poduszeczek: 0

Po prostu rzucasz kołdrę na pogniecione prześcieradło: -1

Idziesz jej kupić extra cienkie podpaski ze skrzydełkami: +5

Robisz to samo w burzę śnieżną: +8

Wracasz z tych zakupów, ale z piwem: -5

Wracasz z wyprawy po podpaski z piwem, ale bez podpasek: -25

Nocami sprawdzasz szelesty, które wydają się jej podejrzane: 0

nie znajdując niczego: 0

Jeżeli coś znajdziesz: +5

Zabijasz to kijem do golfa: +10

Gdy to był jej kot: -40

2) Zobowiązania socjalne

Przez całe party zostajesz u jej boku: 0

Zostajesz chwilę u jej boku, a potem idziesz do

- kolegi: -1

- kolega ma na imię Agnieszka: -4

- Agnieszka jest tancerką: -6

- z powiększanym biustem: -18

Na jej urodziny zabierasz ją na niezłe jedzenie: 0

Nie jest to bar szybkiej obsługi: +1

Jest to bar szybkiej obsługi: -2

Jest to knajpa z ekranem do transmisji sportowych: -3

Ta sama knajpa z transmisjami "live": -10

A Ty pomalowaleś twarz w barwy klubowe: -50

Wychodzisz z kumplem: -5

Twój kumpel jest szczęśliwie żonaty: -4

Jest kawalerem: -7

Jeździ sportowym samochodem: -10

I to włoskim ...: -25

Idziesz z nią do kina: 0

Na film, który jej się podoba: +1

Na film, którego Ty nienawidzisz: +5

Na film, który Tobie się podoba: -2

Na film, w którym cyborgi pożerają ludzi: -9

Wcześniej ją okłamujesz i mówisz, że będzie to

film o miłości: -15

3) Twój wygląd

Rośnie Ci widoczny brzuch: -10

To samo, ale trenujesz, by się go pozbyć: +8

To samo, ale Ty przerzucasz się tylko na szelki: -25

I nosisz koszule typu Hawaje -35

Mówisz "nic nie szkodzi", bo ona ma podobny: -800

4) Pytania kłopotliwe

Ona: Czy jestem za gruba?

Zwlekasz z odpowiedzią: -10

Pytasz: Gdzie?: -35

Każda inna odpowiedź: -20

5) Komunikacja

Słuchasz jej: 0

I próbujesz wyglądać na skoncentrowanego: -10

Ponad 30 minut: +5

Ponad 30 minut podczas transmisji meczu w telewizji: +12

Robisz to samo nie spoglądając ani razu na ekran: +100

Robisz to samo, ale ona odkrywa że zasnąłeś: -200

(Uwaga: punkty dodatnie przepadaja po 2 dniach, punkty ujemne w ogóle

nie tracą ważności)[br]Dopisany: 23 Październik 2009, 16:55_________________________________________________

Maxito mam na myśli spamowanie pełną parą żeby jak najszybciej do tej 22000 strony dojść

:mysli:

:polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

znam podobne ale z pracą

Zbieraj punkty za podpierdalanie w pracy

1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie;

5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie;

10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków;

20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć;

30 pkt – Podpierdolenie w obecności świadków;

40 pkt – Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym;

50 pkt – Samopodpierdolka przy świadkach;

60 pkt – Podpierdolenie do przełożonego w obecności > podpierdalanego bez innych świadków;

70 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej > ilości świadków;

80 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny;

90 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający;

100 pkt – Podpierdalanie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający na spółkę z przełożonym, do którego się podpierdala i wmówienie podpierdalanemu jego winy.

Bonusy:

+ podpierdolenie najlepszego kumpla – dodatkowo 10pkt;

++ podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany – dodatkowo 20 pkt;

+++ kiedy dzień wcześniej piło się z podpierdalanym jego wódkę, w jego domu – dodatkowo 25 pkt

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

znam podobne ale z pracą

Zbieraj punkty za podpierdalanie w pracy

1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie;

5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie;

10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków;

20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć;

30 pkt – Podpierdolenie w obecności świadków;

40 pkt – Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym;

50 pkt – Samopodpierdolka przy świadkach;

60 pkt – Podpierdolenie do przełożonego w obecności > podpierdalanego bez innych świadków;

70 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej > ilości świadków;

80 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny;

90 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający;

100 pkt – Podpierdalanie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający na spółkę z przełożonym, do którego się podpierdala i wmówienie podpierdalanemu jego winy.

Bonusy:

+ podpierdolenie najlepszego kumpla – dodatkowo 10pkt;

++ podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany – dodatkowo 20 pkt;

+++ kiedy dzień wcześniej piło się z podpierdalanym jego wódkę, w jego domu – dodatkowo 25 pkt

zastosuje w pracy :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

znam podobne ale z pracą

Zbieraj punkty za podpierdalanie w pracy

1 pkt – Przypadkowe nieumyślne podpierdolenie;

5 pkt – Niby nieumyślne podpierdolenie;

10 pkt – Zwykła podpierdolka w cztery oczy z przełożonym bez świadków;

20 pkt – Anonimowy donos na samego siebie, mimo, iż nie jest się winnym, byle zaistnieć;

30 pkt – Podpierdolenie w obecności świadków;

40 pkt – Samopodpierdolka w cztery oczy z przełożonym;

50 pkt – Samopodpierdolka przy świadkach;

60 pkt – Podpierdolenie do przełożonego w obecności > podpierdalanego bez innych świadków;

70 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego przy większej > ilości świadków;

80 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny;

90 pkt – Podpierdolenie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający;

100 pkt – Podpierdalanie w obecności podpierdalanego, pomimo, iż ten nie jest winny a czynu tego dokonał sam podpierdalający na spółkę z przełożonym, do którego się podpierdala i wmówienie podpierdalanemu jego winy.

Bonusy:

+ podpierdolenie najlepszego kumpla – dodatkowo 10pkt;

++ podpierdolenie zanim czyn zostanie dokonany – dodatkowo 20 pkt;

+++ kiedy dzień wcześniej piło się z podpierdalanym jego wódkę, w jego domu – dodatkowo 25 pkt

zastosuje w pracy :polew: :polew: :polew:

Dobre :polew:

A jak żona zna jeszcze jakieś wzory skróconego mnożenia, to w ogóle masz przejebane :wallbash:

Opublikowano

heheh dobre to jest :polew:

jutro w końcu sobota może jak nie będzie lało to dam rade w końcu coś w aucie poprawić :naughty:

Opublikowano

Kanar dzięki za browara... :kox: :kox: :good: jak wracałem to miałem kontrole stanu trzeźwości ale jadłem po nim i wypiłem go w miarę wczas więc wykazało 0.0 - wniosek można pic na spotach :decayed: :decayed:

Cała historia opisana na Gliwickich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Kanar dzięki za browara... :kox: :kox: :good: jak wracałem to miałem kontrole stanu trzeźwości ale jadłem po nim i wypiłem go w miarę wczas więc wykazało 0.0 - wniosek można pic na spotach :decayed: :decayed:

Cała historia opisana na Gliwickich :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

No i jak tu nie pić.... :gwizdanie:

Kumpel sie zastanawia nad kupnem.

Co radzicie?

http://moto.allegro.pl/item793027231_ladne_alu_do_audi_a3_a4_a6_w_bdb_stanie.html

Opublikowano

Witam z wieczora :hi:

Hmm jesli na zime to spoko ale na lato minumium 17 cali :tongue4:

Opublikowano

Maxito, Kanar - dzięki za odwiedzinki i browara :notworthy:

Opublikowano

zdjęcie mi się nie wyświetla ale, podobają mi się te fele które ma Egon bo felga jak dla mnie musi mieć parapet :naughty:

Miron - dobrą tradycję należy kultywować :decayed:

Opublikowano

Witam z wieczora :hi:

Hmm jesli na zime to spoko ale na lato minumium 17 cali :tongue4:

Przy 17'' zawieszenie jednak chyba bardziej cierpi. A nasze pseudo zimy wykańczaja polskie drogi.

Myślę , że jak ktoś robi więcej km to aspekt ekonomiczy (częstsza wymiana zawiechy itd) jest brana pod uwagę.

Nie jestem ekspertem ale takie moje zdanie.

Ja mam 15'' balony i zawieche seria, jak zmienie to tylko na 16'' i nic więcej.

Robię za dużo km i czasem pakuje sporo rzeczy do auta (wyjady na narty itd)

:)

Opublikowano

zdjęcie mi się nie wyświetla ale, podobają mi się te fele które ma Egon bo felga jak dla mnie musi mieć parapet :naughty:

Miron - dobrą tradycję należy kultywować :decayed:

co racja to racja :wink4:

Opublikowano

Witam z wieczora :hi:

Hmm jesli na zime to spoko ale na lato minumium 17 cali :tongue4:

Przy 17'' zawieszenie jednak chyba bardziej cierpi. A nasze pseudo zimy wykańczaja polskie drogi.

Myślę , że jak ktoś robi więcej km to aspekt ekonomiczy (częstsza wymiana zawiechy itd) jest brana pod uwagę.

Nie jestem ekspertem ale takie moje zdanie.

Ja mam 15'' balony i zawieche seria, jak zmienie to tylko na 16'' i nic więcej.

Robię za dużo km i czasem pakuje sporo rzeczy do auta (wyjady na narty itd)

:)

mi się marzą 17' ale do tego jeszcze długa droga i miliony innych wydatków.

Opublikowano

czekalem na Was chlopaki :sex: :sex:

Opublikowano
:OMG: chyba jeszcze za mało wypiłem.. albo za dużo i widzę to co widzę :blink:
Opublikowano

czekalem na Was chlopaki :sex: :sex:

Miszka. To nie to forum. Zaliczyłeś wpadkę

Na sympatie.pl musisz się zalogować :polew:

:OMG: :OMG: :OMG:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.