Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

ładny kawał, ja bym zajeb*ł

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

ładny kawał, ja bym zajeb*ł

on ma nowego punto a ja przyspiesze jego gnicie...

Opublikowano

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

ładny kawał, ja bym zajeb*ł

on ma nowego punto a ja przyspiesze jego gnicie...

ACID ?

Opublikowano

mam letnie na stalówkach... ale wiem chyba kto mi to zrobił i zrobię mu tez kawał... :evil:

Co to za kolega, ze ci takie kawaly robi ? :kwasny:

Opublikowano

No ladnie najpeirw handel a teraz to wyglada jakby jakas mafia tu byla :decayed:

Opublikowano

Wscipski sąsiad... koniec tematu..

Opublikowano

nie stawałeś z nim na kresce wcześniej?

Opublikowano
  • Autor

jak to mówią , powinni łapy przy samej d*pie odciąć to by sie im odechciało . na pocieszenie dodam że mi też zniszczyli auto :( napisali z tyłu 1.6Di i na boku golf tuning :kwasny: nie umią ci.le docenić czyjejś pracy :(

PS. wcale nie ma spamu : podczas pisania wysłano 14 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :decayed:

Opublikowano

no ładnie.. ale dla nowych tu zaglądających może być jeden konretny wniosek - albo sie jest z nami albo przeciwko nam :polew: jade zaraz do Norauto poszukać odpowiedniego klucza którym mógłbym odkręcić moje świece a potem do roboty do 20 ;(

Opublikowano

jak to mówią , powinni łapy przy samej pupie odciąć to by sie im odechciało . na pocieszenie dodam że mi też zniszczyli auto :( napisali z tyłu 1.6Di i na boku golf tuning :kwasny: nie umią ci.le docenić czyjejś pracy :(

PS. wcale nie ma spamu : podczas pisania wysłano 14 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? :decayed:

wiesz, że to dla mnie żadne pocieszenie...

ale tak się wkurwiłem, że dowód złamałem jak do warty dzwoniłem...

Opublikowano
  • Autor

to umów sie z kolegami , że jak nie piją na ławce to nich Ci znać dają i wtedy stawiasz auto na strzeżonym :wink4:

Opublikowano

Krolu masz pare w łapie.. jeśli chodzi o warte to walczyłem z nimi 2 miesiące o kase za rozwalonego poloneza więc już na starcie nie jestem do nich pozytywnie nastawiony :angry:

słyszałem że jak sie rozbije jajko na dachu lub masce to za ch.. nie da się tego zmyć jak wyschnie.. wie ktoś coś na ten temat??

Opublikowano

Krolu masz pare w łapie.. jeśli chodzi o warte to walczyłem z nimi 2 miesiące o kase za rozwalonego poloneza więc już na starcie nie jestem do nich pozytywnie nastawiony :angry:

słyszałem że jak sie rozbije jajko na dachu lub masce to za ch.. nie da się tego zmyć jak wyschnie.. wie ktoś coś na ten temat??

No ja za Vectre kiedyś dostałem 3 razy tyle niż u mechanika zapłaciliśmy a tez poszło to z AC...

Opublikowano

no to inna bajka zupełnie bo ja walczyłem żeby mi z OC sprawcy wypłacili - porażka

Opublikowano

Ja tez miałem sprawę w Warcie z OC sprawcy.

Na szczęście szybko wszystko poszło[br]Dopisany: 02 Listopad 2009, 12:49_________________________________________________Może ktoś zabrać jutro ze sobą kompa.

Chciałbym jazdę próbna zrobić, zrobić logi, w któryś najbliższy dzień podjechać na hamownie a potem uderzyć do mojego tunera na małą korekcję. :a4fan:

Opublikowano

Ja moge zabrac tylko bede krotko tak max do 20:30 bo pozniej musze spadac o roboty.

Ostatnio sprawdzalem auto i wyszedl mi taki blad 00741 Monitoring statusu pozycji pedału hamulca. Ktos wie jak pytac o takie coss w sklepie i ile moze kosztowac??

Opublikowano

wyłącznik swiatła STOP?

ja do mojej B6 płaciłem w zeszłym tygodniu 42PLN w serwisie AUDI

Opublikowano

Ja moge zabrac tylko bede krotko tak max do 20:30 bo pozniej musze spadac o roboty.

Ostatnio sprawdzalem auto i wyszedl mi taki blad 00741 Monitoring statusu pozycji pedału hamulca. Ktos wie jak pytac o takie coss w sklepie i ile moze kosztowac??

wpisz u nas na forum w szukaj i może będzie coś na ten temat :)

Opublikowano
ja do mojej B6 płaciłem w zeszłym tygodniu 42PLN w serwisie AUDI

No to na szczescie nie tak drogo i do b5 pewnie tansze. A sam zmieniales??

Opublikowano
ja do mojej B6 płaciłem w zeszłym tygodniu 42PLN w serwisie AUDI

No to na szczescie nie tak drogo i do b5 pewnie tansze. A sam zmieniales??

Ja jak czytałem o tym an forum to wystarczy jakieś styki w b5 wyczyścić...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.