Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ale hamownia kosztuje 80 zł nie ma co negocjować ....

Coś mało. :) Ale to chyba mówimy o innej w okolicy, bo ja słyszałem o kwocie 150zł.

Krolu hamuje u siebie pod blokiem za 80zł - ruszasz z piskiem, Krolu mierzy długość śladów po oponie, przelicza i podaje Ci moc - ponoć myli się max 5% :polew:[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:30_________________________________________________tylko z Q ma jeszcze problem - bo ślady nie zostają :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takie cuda to tylko po politechnice :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

wykres masz do odbioru na drugi dzień - troche mu zajmuje rysowanie :wink4:

Opublikowano

:hi:

może ktoś z Was ma lub wie gdzie można dorwać ?

http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_alu_1_szt_z_b6_tzwbiedronka_16_cali_szer65_et50-t101279.0.html[br]Dopisany: 03 Listopad 2009, 10:26_________________________________________________Marys - przyznaj sie, co masz na zapasie :naughty:

on nie ma B6 chciał przyszpanować i tak wpisal w swoim opisie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Krolu podaj dokładne dane - tylu klientów Ci naślę że jeszcze będziesz tapetował kasą :naughty:

Opublikowano

Krolu podaj dokładne dane - tylu klientów Ci naślę że jeszcze będziesz tapetował kasą :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak a później jak im za mało koni i niutkow policze to mi opony przebijają...

apropo był rzeczoznawca 6mm oponki continental wintercontact coś tam ... rok prod 2006...

ciekawe ile mi wyliczy...

Opublikowano

wykres masz do odbioru na drugi dzień - troche mu zajmuje rysowanie :wink4:

Sprawa warta przemyślenia... :decayed::polew:

Opublikowano

zgłaszałeś to z AC ?

Opublikowano

zgłaszałeś to z AC ?

tak, jak stracę zniżki to około 70 zł a nowe oponki kilka stówek... płace już 2 lata te AC w końcu skorzystam...

Opublikowano

Krolu podaj dokładne dane - tylu klientów Ci naślę że jeszcze będziesz tapetował kasą :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

tak a później jak im za mało koni i niutkow policze to mi opony przebijają...

apropo był rzeczoznawca 6mm oponki continental wintercontact coś tam ... rok prod 2006...

ciekawe ile mi wyliczy...

Mowilem podmien na jakies nowe :polew:

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew: :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: :polew: :polew: ? ? ?

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew: :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: :polew: :polew: ? ? ?

Nie muszę deski z piwnicy wynosić, mówiłem tylko nie wtorek to ojciec oczywiście ustawił wszystko na wtorek... ale tak sobie teraz myślę, jak przed spotem wpadniecie do mnie i każdy się do roboty weźmie to w 5 minut się wyrobimy :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

wreszcie :decayed:

:disgust: :disgust: :disgust: :disgust: :disgust:

A co z z laską żeś się umówił ? ? ? Zapytala pewnie czy się dziś spotkacie..... :polew: :polew:a Ty jej nie chciałeś mówić, że nie możesz :polew: :polew: bo co byś powiedział, że na spot Audi A4 jedziesz :polew: :polew: i by się z Ciebie śmiała :polew: :polew: :polew: :polew: ? ? ?

Nie muszę deski z piwnicy wynosić, mówiłem tylko nie wtorek to ojciec oczywiście ustawił wszystko na wtorek... ale tak sobie teraz myślę, jak przed spotem wpadniecie do mnie i każdy się do roboty weźmie to w 5 minut się wyrobimy :decayed: :decayed: :decayed:

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

wiela tego jest ?

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No to się nie spotkamy - szkoda - ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

A propos spotkań - kiedyś była nas paczka ludzi piszących w necie i po jakimś czasie postanowiliśmy spotkać się też w realu (nomen omen) ;) Zaczęły się negocjacje, bo towarzystwo było od Krakowa, poprzez Warszawę do Wrocławia. Stanęło na Zakopanem. Kubuś stary harcerz z Warszawy vel Snooka vel Sumienie Narodu uparł się żeby wynająć jakieś locum w Schronisku na Głodówce. Zadzwoniłem i doopa blada - okazało się, że w wochenende nie ma szans, ale szef tego przybytku kiedy dowiedział się o co chodzi załatwił nam pokoje w pensjonaciku fajnej gaździny w Poroninie. No to dzwonię do Mietka, TamTama też z Warszawy żeby jakoś przygotował Kubusia, że z Głodówki nici. Załatwiaj mówi - Kubę biorę na siebie, bo w końcu jakie może być lepsze miejsce spotkania piszących na www.lewica.pl od polskiej siedziby wodza rewolucji ;)

.....nie wdając się w szczegóły do spotkania doszło i było bajecznie - tak bajecznie, że trzeciego dnia rano, kiedy usiłowaliśmy z TamTamem skonsumować śniadanko, młodzież jeszcze nie wyrwała się z objęć Morfeusza, ten spojrzał nagle przez okno i pyta: Jana - czy mi się coś już we łbie całkiem pierdzieli, czy tam są jakieś góry ;)

Opublikowano

Mnie dziś nie będzie coś bardzo ważnego wypadło mi dziś o 19:00 ;/ kurFa :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:

No to się nie spotkamy - szkoda - ale co się odwlecze to nie uciecze ;)

A propos spotkań - kiedyś była nas paczka ludzi piszących w necie i po jakimś czasie postanowiliśmy spotkać się też w realu (nomen omen) ;) Zaczęły się negocjacje, bo towarzystwo było od Krakowa, poprzez Warszawę do Wrocławia. Stanęło na Zakopanem. Kubuś stary harcerz z Warszawy vel Snooka vel Sumienie Narodu uparł się żeby wynająć jakieś locum w Schronisku na Głodówce. Zadzwoniłem i doopa blada - okazało się, że w wochenende nie ma szans, ale szef tego przybytku kiedy dowiedział się o co chodzi załatwił nam pokoje w pensjonaciku fajnej gaździny w Poroninie. No to dzwonię do Mietka, TamTama też z Warszawy żeby jakoś przygotował Kubusia, że z Głodówki nici. Załatwiaj mówi - Kubę biorę na siebie, bo w końcu jakie może być lepsze miejsce spotkania piszących na www.lewica.pl od polskiej siedziby wodza rewolucji ;)

.....nie wdając się w szczegóły do spotkania doszło i było bajecznie - tak bajecznie, że trzeciego dnia rano, kiedy usiłowaliśmy z TamTamem skonsumować śniadanko, młodzież jeszcze nie wyrwała się z objęć Morfeusza, ten spojrzał nagle przez okno i pyta: Jana - czy mi się coś już we łbie całkiem pierdzieli, czy tam są jakieś góry ;)

u nas takie stwierdzenia można tylko usłyszeć na spotach ogólnopolskich - najbliższy w lutym/marcu 3 dni chlania : :decayed: :decayed:

Opublikowano

hmmm, też bylem kiedyś w Poroninie :polew:

ok cisne do Jaworzna i widzimy sie na spocie YO

Opublikowano

Ale hamownia kosztuje 80 zł nie ma co negocjować ....

Coś mało. :) Ale to chyba mówimy o innej w okolicy, bo ja słyszałem o kwocie 150zł.

ja płaciłem stowke w zeszłym roku jak turbo wymieniałem

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.