Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Keżor kiedy jedziecie do Czewy? Coś mi się obiło o uszy, 22giego?

http://www.a4-klub.pl/smf/grupowe_spoty_wyjazdowe-t98637.0.html

Czester , nie do Ciebie to było :tongue4:

Dokładnie Osa 22go , zapisujcie sie w temacie z linku :hi:

PS. jadem sobiem właśniem pom Gwinciorosławam :evil::naughty:

Opublikowano

Keżor kiedy jedziecie do Czewy? Coś mi się obiło o uszy, 22giego?

:szukaj:

:decayed::):wink4:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 12:45_________________________________________________Asia - zbieraj ekipe z SKL i wpadajcie - zrobimy mega zlota ( takiego jak w grudniu 2007 w SC ) :wink4:

..........wiem wiem - tamtego nic nie przebije :)

Opublikowano
  • Autor

wpadła nam tu dziołcha i sie chopy pozamykały w sobie. Czemu nikt nic nie pisze ? jak tam po poniedziałku ? ja jestem jutro umówiony na wymiane zawiasu , przegubu , łożysk i klocków , może na spota będe miał już auto , a jak nie to wpadne z buta :chytry:

Opublikowano

macie tu coś na rozruch

Opublikowano

:hi: hejoo

ja latam z roboty do roboty i żeby było śmieszniej firma ma problemy i nie bedzie wypłaty w terminie.. :thumbdown:

i moje kostki sobie poczekają na zamówienie w aso jeszcze nieco czasu :(

piękny jest ten poniedziałek, chyba zaczne roboty szukać niebawem jak tak dalej pójdzie :angry:

Keżor zawias na jaki zmieniasz?? gwint??

Opublikowano
  • Autor

gwincior gwincior :decayed: Kanar, ja Ci moge zamówić te kości w ASO , mam tam zniżki i mieszkam jakiś kilometr od NOMY

Piterra , aż mnie zabolało :shocked:

Opublikowano

taaaa tyle że póki co jestem spłukany :/

ile dałeś za gwint?? :chytry:

Opublikowano
  • Autor

ile dałeś za gwint?? :chytry:

4 stówki
Opublikowano

ile dałeś za gwint?? :chytry:

4 stówki

Made in Tesco ?

Opublikowano

nie - auchan :decayed:

Opublikowano

A wcale że nie bo:

"Jeronimo Martins" czyli biedronka

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:24_________________________________________________Keżor "gwintuje" zawieszenie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 09 Listopad 2009, 20:30_________________________________________________dobrej nocy :hi:

Opublikowano

Piterra poszedł...to mogę pisać bo mi nie będzie dokuczał :polew:

Opublikowano

Piterra poszedł...to mogę pisać bo mi nie będzie dokuczał :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Piterra poszedł...to mogę pisać bo mi nie będzie dokuczał :polew:

:polew:

Opublikowano

to co tam chłopaki słychać :dance:

niedawno z Kraka wróciłem - średnia prędkość 45km/h mgła jak skurwi syn

Opublikowano

to co tam chłopaki słychać :dance:

niedawno z Kraka wróciłem - średnia prędkość 45km/h mgła jak skurwi syn

a co tam z nową robota ??

Jak nie czytacie Gliwickich to bylem dziś z Czesterm i Guru w dąbrowie, tam koleś miał 1,5 rozbitej A4 i zdobyliśmy kilka części :) ja błotnik i korbkę + plus jakieś brakujące plastiki :)

Opublikowano

4 stówki to chyba używaniec jakiś :chytry: mimo wszystko marzy mi sie taki zawias.. oj marzy ;)

Miszka co z tą pracą?? masz ? :chytry:

Opublikowano

4 stówki to chyba używaniec jakiś :chytry: mimo wszystko marzy mi sie taki zawias.. oj marzy ;)

Miszka co z tą pracą?? masz ? :chytry:

Miszka był pytać o robotę w TelePizzy na Sokolskiej w Katowicach, tylko boi się przyznać :tongue4:

Opublikowano

to co tam chłopaki słychać :dance:

niedawno z Kraka wróciłem - średnia prędkość 45km/h mgła jak skurwi syn

a co tam z nową robota ??

Jak nie czytacie Gliwickich to bylem dziś z Czesterm i Guru w dąbrowie, tam koleś miał 1,5 rozbitej A4 i zdobyliśmy kilka części :) ja błotnik i korbkę + plus jakieś brakujące plastiki :)

no chcą mnie :gwizdanie: jutro jadę znów na tzw 2 etap...ale ja się zastanawiam nad tym :mysli:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.