Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Katowice i okolice

Jest to część 1 dyskusji Spoty Katowice i okolice.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za..y sześciościerzkowiec :polew:

  • Odpowiedzi 154,3 tys.
  • Wyświetleń 4,4 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi: z samego rana jak wstalem :>

i po angielsku nawet nagrane:P chyba Max im wypozyczyl na potrzeby teledysku hehehe

Opublikowano

siema pany a tu dlej toen sam temat ciagniecie nie znudziło wam sie jeszcze no co krol objechał max wielkie mi ci mecyje

za tydzień rew odżałuje te moje nowe gumy i zaszalej raz jeszcze

poćwicze w weekend i sie spikniemy znów krolu :naughty:

Opublikowano

siema pany a tu dlej toen sam temat ciagniecie nie znudziło wam sie jeszcze no co krol objechał max wielkie mi ci mecyje

za tydzień rew odżałuje te moje nowe gumy i zaszalej raz jeszcze

poćwicze w weekend i sie spikniemy znów krolu :naughty:

Z tobą zawsze :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

siema pany a tu dlej toen sam temat ciagniecie nie znudziło wam sie jeszcze no co krol objechał max wielkie mi ci mecyje

za tydzień rew odżałuje te moje nowe gumy i zaszalej raz jeszcze

poćwicze w weekend i sie spikniemy znów krolu :naughty:

ja się piszę, będę miał już drugą objechaną b-7 na koncie :gwizdanie:

jednak nie ma co..co kierowca może zrobić z autem :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

Miszka , dla takiej kasetki to warto mieć kaseciaka :evil:

Opublikowano

miszka ty chcesz mnie wyzwać ja jak krola nie umie objechać to już wogóle z toba nie startuje chyba mam najmniejszą moc w naszym klubie pomimo że to 115 km

może z wolfem wygram a może kanar bo krolu jest juz poza zasiegiem ale się jeszcze z nim ścigne za tydzień

Opublikowano

miszka ty chcesz mnie wyzwać ja jak krola nie umie objechać to już wogóle z toba nie startuje chyba mam najmniejszą moc w naszym klubie pomimo że to 115 km

może z wolfem wygram a może kanar bo krolu jest juz poza zasiegiem ale się jeszcze z nim ścigne za tydzień

Ale ja Miszkę tez objadę :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Listopad 2009, 12:18_________________________________________________Z Puckowym ADR-em przegrywałem... ale to była rasowa nie zagazowana seria bez klimy... :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Miszka foty beda, ale jak odzyskam kompa, czyli tak za tydzien, dwa.

Opublikowano

:bry: Katosy

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: MAXITO

a może

to twoje auto jakoś "gwizda"

tylko że kierowca "pi.da"

:decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

no to za tydzień możemy sie sprawdzić tak prawie najpierw zobacze kto mnie objedzie a potem zobacze na hamowni ile mi koni wyjdzie.. gorzej bedzie jak mnie wszyscy objadą a sie okaże że mam więcej niż 110KM jeszcze :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

S4 by Krolu , laski to sie biją żeby mieć przy niej fotke :evil:

a8683705fadf87c7.jpg

Opublikowano

jaki kołpako-felunek hahahah gRRRubo :D:D:D

Opublikowano
:shocked: jaaaaaa te kołpaki to już jak 19' wyglądają!! co je widze to większe :polew:
Opublikowano

Lampy tylne coś ściemniłeś??? bo wyglądają KOX ...

Opublikowano
  • Autor

Lampy tylne coś ściemniłeś??? bo wyglądają KOX ...

no odrobine , i kierunek wywaliłem i znaczek z błotnika i dokładki masz w kolor :gwizdanie:
Opublikowano

Lampy tylne coś ściemniłeś??? bo wyglądają KOX ...

no odrobine , i kierunek wywaliłem i znaczek z błotnika i dokładki masz w kolor :gwizdanie:

a faktycznie :kox: :kox: :kox: :kox: a możesz mi do tego obrazka wszczepi 16' użytkownika: Wąski z krk... z jego b6 ?

Opublikowano
  • Autor
0b72e70e0237b870.jpg
Opublikowano

od razu inne auto :) małym nakładem pracy i kasy ładnie idzie go uładnić. :)

Opublikowano

gdzie sie laski podziały?? buuuuu poprzednia wersja była lepsza :wink4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.