Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:polew: :polew: zawsze wiedziałem że angielski to zwięzły język i że po przetłumaczeniu wychodzi więcej słów ale żeby aż tyle?? :shocked::tongue4:

Miszka pewnie ucieszony był jak znalazł to fotorelacje z klepania swojej Dacii na b5 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Kanar ja chce jechać na hamownie.

Krolu mogę Ci przetłumaczyć co napisali Ci z Audi

"Drogi Panie Krol

Dziękujemy za emaila od Pana.Czekaliśmy na niego od dłuższego czasu, w końcu do nas dotarł. Cenimy pełen Pana profesjonalizm (szczególnie gdy pomaga Pan kolegom ;) W tej chwili nie możemy odpowiedzieć na Pana pytanie, bo jedyny kabel dzieki któremu możemy podpiąć się do "komputera matki- naszej bazy" jest w Pana posiadaniu. Proponujemy za to sprawdzić czy nie ma Pan ukrytej żadnej wiadomości za tapicerką drzwi, w pobliżu głośnika. Jeżeli tak, proszę zgłosić się do pewnego ruska, który przedstawia się Miszka82 ( on znalazł w swoim samochodzie dwie takie wiadomości- pierwsza, że jego samochód to nie audi, a druga, że to przerobiona Dacia Logan) Gdy już to nastąpi prosimy o kontakt z nami ponownie

Duchowy przywódca

Audi UK

:polew: :polew: :polew:

"duchowy przywódca"

:polew: :polew: :polew:

A informacji nie mam bo zaraz jak go kupiłem to zdejmowałem boczki z drzwi bo klamka luźno chodziła i drgała na wolnych obrotach..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar ja chce jechać na hamownie.

Krolu mogę Ci przetłumaczyć co napisali Ci z Audi

"Drogi Panie Krol

Dziękujemy za emaila od Pana.Czekaliśmy na niego od dłuższego czasu, w końcu do nas dotarł. Cenimy pełen Pana profesjonalizm (szczególnie gdy pomaga Pan kolegom ;) W tej chwili nie możemy odpowiedzieć na Pana pytanie, bo jedyny kabel dzieki któremu możemy podpiąć się do "komputera matki- naszej bazy" jest w Pana posiadaniu. Proponujemy za to sprawdzić czy nie ma Pan ukrytej żadnej wiadomości za tapicerką drzwi, w pobliżu głośnika. Jeżeli tak, proszę zgłosić się do pewnego ruska, który przedstawia się Miszka82 ( on znalazł w swoim samochodzie dwie takie wiadomości- pierwsza, że jego samochód to nie audi, a druga, że to przerobiona Dacia Logan) Gdy już to nastąpi prosimy o kontakt z nami ponownie

Duchowy przywódca

Audi UK

:polew: :polew: :polew:

"duchowy przywódca"

:polew: :polew: :polew:

A informacji nie mam bo zaraz jak go kupiłem to zdejmowałem boczki z drzwi bo klamka luźno chodziła i drgała na wolnych obrotach..

no to Mr. Miszka 82 ma wyjątkowy samochód :gwizdanie:

Krolu fajny podpis :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może w Częstochowie jest hamownia? :przebiegly::naughty:[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 19:13_________________________________________________Bo ja też muszę się koniecznie wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie ktoś jutro do Gliwic ? (Ciebie Krolu nie pytam więc nie odpowiadaj :tongue4:)

ja jutro tam nie jadę :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez bym sie wybral na hamownie ale to troszke pozniej, ile kosztuje taka przyjemnosc? sa gdzies w poblizu hamownie na naped q?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może być i później, ja chce zobaczyć na czym stoje i czy warto wogóle coś wkładać w ten silnik kasy czy od razu szukać nowego. Do Cze-wy niestety nie jade ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanar a hamownia u Aligatora?? popytaj Dimana i Majkiego z SG oni Ci powiedzą... hamownia to aż nie taki koszt nawet jak będą chcieli 150 zł to na 3 spotach w macu kupisz sobie tylko cole i już masz:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba założę wątek oddzielny na temat hamowni, bo widzę, że jest już z 7-8 osób z okolicy. Warto było by się zgadać.[br]Dopisany: 19 Listopad 2009, 20:13_________________________________________________Wtedy można dość sporo wytargować cenę... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia to aż nie taki koszt nawet jak będą chcieli 150 zł to na 3 spotach w macu kupisz sobie tylko cole i już masz:P
hehe glodowka powiadasz:P hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hamownia to aż nie taki koszt nawet jak będą chcieli 150 zł to na 3 spotach w macu kupisz sobie tylko cole i już masz:P
hehe glodowka powiadasz:P hehe

to nie jest tak aż dużo wg mnie... jak będziemy robi program to watro się targować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale zanim zaczne myśleć nad programem to jeszcze sporo musze wyrezać od turbiny z awx'a począwszy.. tyle że najpierw musze wiedzieć czy sie ta zabawka pod maską nie rozleci bo jej przeszłość jest conajmniej niepewna :kwasny:

a 150zł to cena do zaakceptowania myśle tyle że na pare aut to zawsze raźniej :naughty:

a co do Maca to zawsze moge zastosować technike Maxa "to nara chłopaki- i but na chate" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale zanim zaczne myśleć nad programem to jeszcze sporo musze wyrezać od turbiny z awx'a począwszy.. tyle że najpierw musze wiedzieć czy sie ta zabawka pod maską nie rozleci bo jej przeszłość jest conajmniej niepewna :kwasny:

a 150zł to cena do zaakceptowania myśle tyle że na pare aut to zawsze raźniej :naughty:

jak się boisz sam to mogę pojechać z Toba :tongue4: (ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Ja bym się nie odwracał bo jak Krolowi puszczą wszystkie hamulce jak będziesz tyłem do niego... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Ja bym się nie odwracał bo jak Krolowi puszczą wszystkie hamulce jak będziesz tyłem do niego... :gwizdanie:

mylisz mnie z kimś... (miszką :decayed: :decayed: :decayed: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(ja się nie hamuję - chyba że się odwrócisz.. )

Ja bym się nie odwracał bo jak Krolowi puszczą wszystkie hamulce jak będziesz tyłem do niego... :gwizdanie:

mylisz mnie z kimś... (miszką :decayed: :decayed: :decayed: )

A to nie wiem mi jeszcze nic nie zrobił ale dzięki jutro będę na siebie uważał pod Forum :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tam na żadnym spocie wole tyłem nie odwracać bo nie takie rzeczy na forum już widziałem :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie tam na żadnym spocie wole tyłem nie odwracać bo nie takie rzeczy na forum już widziałem :polew: :polew:

Tylko widziałeś :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...