Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:hi: dwa dni na desce i już nie mogę sie połapać w tym spamie! :naughty::kox::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi: dwa dni na desce i już nie mogę sie połapać w tym spamie! :naughty::kox::naughty:

nie dziwię sie ja się nie mogłem połapać w trakcie pisania :naughty:

jak na desce ? ? warunki dopisały co ? :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dwa dni na desce i już nie mogę sie połapać w tym spamie! :naughty::kox::naughty:

nie dziwię sie ja się nie mogłem połapać w trakcie pisania :naughty:

jak na desce ? ? warunki dopisały co ? :kox:

Byliśmy w Słowacji ale rewelacji to nie było ale śniegu więcej niż u Nas. :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Aligator w Tychach ma teraz siedzibę nie dawno były u niego 2 klubowe BLB b7 - właściciele na maksa szczęśliwi ale nie wiem ile tam kosztuje korekta - program koło 1000 zł a w compsporcie w bielsku program 1500 zł a korekty za free (podobno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Aligator w Tychach ma teraz siedzibę nie dawno były u niego 2 klubowe BLB b7 - właściciele na maksa szczęśliwi ale nie wiem ile tam kosztuje korekta - program koło 1000 zł a w compsporcie w bielsku program 1500 zł a korekty za free (podobno)

No jak juz przyjdzie wiosna to się tam wybiorę... :evil::good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dzwonilem do niego ale ma wyl. telefon.. Nie wiesz czy jak bede potrzebowal turbine awx to mi zalatwi ? Czy turbawki samemu trzeba sobie kolowac?

tego nie wiem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: . Udalo mi sie na telefonie zalogowac. To tera bedziemy non stop in tacz ;)

dawid turbo zaloza Ci w turbotec w jaworznie jakie bedziesz chcial. A potem jedz na program do compotow albo do aliego bo masz blisko i za***iście. I wpadnij wkoncu kierwa na spota :)

krolu, dostales esa? Mierzylem luke i 190cm ma takze nie ma to jak audi yeah.

Audi niestety nie jezdzi szybko:(

ono powoli lata :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor ale turbotec drogie jest.. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 11:00_________________________________________________na spota przyjade jak zrobie program i turbo zmienie..

to sobie sam przeloz. W warsztacie masz moj tutorial jak to zrobic.

A co do tego kiedy wpadniesz na spot to szkoda gadac. Na spoty przyjezdza sie pobyc wsrod kolegow z klubu a nie kozaczyc fura. Ja jak mialem auto w warsztacie to jezdzilem na spoty autem rodzicow, albo przyjezdzal po mnie Ksolu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kezor ale turbotec drogie jest.. [br]Dopisany: 04 Styczeń 2010, 11:00_________________________________________________na spota przyjade jak zrobie program i turbo zmienie..

to sobie sam przeloz. W warsztacie masz moj tutorial jak to zrobic.

A co do tego kiedy wpadniesz na spot to szkoda gadac. Na spoty przyjezdza sie pobyc wsrod kolegow z klubu a nie kozaczyc fura. Ja jak mialem auto w warsztacie to jezdzilem na spoty autem rodzicow, albo przyjezdzal po mnie Ksolu.

właśnie ja mam 75 koni ... na kołpakach i z wgniecionym bokiem a jestem prawie co tydzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: dżentelmeni

Dawids pojawiłbyś się w końcu i zabrał ze sobą drugiego kolegę z Brzęczek.

A co do reżania auta to chyba dobry wybór pomiędzy Aligatorem a Compsportem

Na allegro też sporo różnych ogłoszeń.

Mój reżacz mieszka trochę daleko,ale mnie również banan nie znika do dnia dzisiejszego z tego co zrobił :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wybór robiłem tam program i jest wsio :good: Turbo poszukaj na allegro tylko najlepiej gdzieś z okolic żeby można było obejrzeć przed kupnem. Wpadaj na spota :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich, pierwszy dzień w pracy po świętach masakraaaaaa

a tam gadasz, relax :decayed:

u mnie pół dnia komputery nie działały :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: wszystkich, pierwszy dzień w pracy po świętach masakraaaaaa

Ja też dziś pierwszy dzień po świąteczno noworocznej przeriw w pracy i nie jest źle ale dobrze też nie! :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...