Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:decayed: umowilem sie do aligatora na srode :decayed: :decayed: i mam nadzieje ze tego twojego parcha kezor wezme na cwiare :decayed:

co z tym excelem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:decayed: umowilem sie do aligatora na srode :decayed: :decayed: i mam nadzieje ze tego twojego parcha kezor wezme na cwiare :decayed:

sie obaczy :sarcastic: masz lepszą baze i jak Ci Ali jebnie taki program jak Stanleyowi to mom pozamiatane :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krolu jakis sprawdzian i cos takiego ze w jednym okienku wyskakuje data 2006-11-11 godzina 12:34.34 i trzeba to rozpisac na kolumny dzien miesiac rok tydzien godzina minuta sekunda :decayed: no i standardowo jakies dodawanie odejmowanie mnozenie w tabelkach :decayed:

pryszcz, podpinasz VAGa i jedziesz z koksem :polew:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 10:37_________________________________________________

:decayed: umowilem sie do aligatora na srode :decayed: :decayed: i mam nadzieje ze tego twojego parcha kezor wezme na cwiare :decayed:

sie obaczy :sarcastic: masz lepszą baze i jak Ci Ali jebnie taki program jak Stanleyowi to mom pozamiatane :gwizdanie:

za młody chłopak żeby mieć tyle koksu :kox::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: umowilem sie do aligatora na srode :decayed: :decayed: i mam nadzieje ze tego twojego parcha kezor wezme na cwiare :decayed:

sie obaczy :sarcastic: masz lepszą baze i jak Ci Ali jebnie taki program jak Stanleyowi to mom pozamiatane :gwizdanie:

sama moc niewystarczy :> jeszcze trzeba umieć trochę tym jeździć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie na wiosne podjade na korekte , albo na nowy program bo mam ze 160kunia , ale nie było nic ustawione po wymianie wtrysków :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego nie bedzie softu.. Mowil ze cos kolo 165 KM bo nie mam FMIC'a

a Stanley ma 170 to faktycznie różnica :decayed: no ale Ty już będziesz miał wytrzymalsze turbo :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby ta. Moglem wziasc za ta sama cene turbo brd, ale za duze by bylo.

Dawids jaka cena u niego za BRD bom zainteresowany :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby ta. Moglem wziasc za ta sama cene turbo brd, ale za duze by bylo.

toś zj***ł :gwizdanie: będziesz za jakiś czas żałował , a jak turbo nie jest większe niż GT22 to laga nie odczujesz , oczywiście z korektą.

bo bez korekty/programu faktycznie będzie lag .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niby ta. Moglem wziasc za ta sama cene turbo brd, ale za duze by bylo.

toś zj***ł :gwizdanie: będziesz za jakiś czas żałował , a jak turbo nie jest większe niż GT22 to laga nie odczujesz , oczywiście z korektą.

bo bez korekty/programu faktycznie będzie lag .

dokładnie... to tak jak byś miał do wyboru za tą samą cenę i z takim samym wypasem a3 i a6 :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co mowil to nówka. Nie potrzebuje takiego wielkiego turba. Jak wymienił bym wtryski i zrobil fmic to by wyplulo ok. 180 KM wiec dla mnie wystarczajaco.. Tylko ze w przypadku AWX to przyjmie mi w rozliczeniu moja turbine a przy brd nie.

A co do porownania a3 czy a6 to zalezy. nie wszystkim potrzebne jest duze auto :decayed:

Ty matole :decayed:

ale te 180koni masz lekkim c**jkiem , plus do tego moment taki że by Ci sie płuca na fotelu odcisnęły i do tego płaski jak decha.

no ale rób jak chcesz :pilot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko wtedy faktycznie by już wypadało pompki AL i FMIC :decayed: i może by pod 200 dobiło :rolleyes:

skrzynia z wunglem w bagażniku :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plus moment taki ze by mi sie skrzynia wysrala :decayed:[br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 11:01_________________________________________________somes ty w ile celujesz po korekcie?

skrzynia nie ale sprzęgło i tak szybko spalisz :decayed:

ja celuje w +160 PS zobaczymy jaki ma kres wytrzymałości suszara AFN :evil: no chyba że Diman się zdecyduje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze proste rurki musze zrobic i tlumiki wywalic tak jak somes zrobil.. Ale musze kogos ze spawara dorwac albo sobie kupic :decayed:

zgapiacz :thumbdown:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze proste rurki musze zrobic i tlumiki wywalic tak jak somes zrobil.. Ale musze kogos ze spawara dorwac albo sobie kupic :decayed:

zgapiacz :thumbdown:

:decayed:

no a jak :decayed: jak cos jest fajne to nalezy to kopiowac, powielac, czcic :decayed: :decayed:

a ty kezor jak z modami teraz stoisz? :decayed:

możesz mnie czcić tylko :naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ty kezor jak z modami teraz stoisz?

ja musze założyć kolektor z AWX'a , ustawić kąt wtrysku i korekte programu zrobić i finito jak narazie :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sobie słodzicie :gwizdanie:

Somes, spytaj sie Dawidsa co chce od Ciebie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sobie słodzicie :gwizdanie:

Somes, spytaj sie Dawidsa co chce od Ciebie :decayed:

Dawids co chcesz ode mnie? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jeszcze :decayed: cos wymysle :ad:

a swoją drogą to sporo sporo pali Ci ta twoja fura :gwizdanie:

taki wynik jest dla mnie chyba nieosiągalny :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...