Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

Kędzior ma wymówki jak ten Dawids co raz ziemniaki zrzucał, a później węgiel a później to żonę zawoził gdzieśtam a później musiał program zrobić

ach Kędzior :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Kędzior ma wymówki jak ten Dawids co raz ziemniaki zrzucał, a później węgiel a później to żonę zawoził gdzieśtam a później musiał program zrobić

ach Kędzior :decayed:

hehe rozszyfrowales mnie :wink4:

co do jutra to niewiem czy bede, bo przywiezli mi czesci do mojego seryjnego wydechu wiec jutro pokrece sie troche i podowiaduje za jakims tlumikarzem :wink4:

zakladasz serie???

tak

już nie jesteś moim kolegą... :angry: usunę cie z naszej klasy...

za bardzo mnie wk***ia ten wydech, niedosc ze k**wa jest zle zamontowany bo jakies 4cm za nisko, to jeszcze k**wa robia sie dziury na spawach.

a pozatym juz wk***ia mnie jak jest glosno, chyba sie postarzalem hehehe

pozatym jak juz kiedys ktos powiedzial ryczy a nie jedzie hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli bakus odjebał fuszere??> :wallbash: :wallbash:

w moim aucie tak, pisalem o tym jakis czas temu w tym jego watku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prawie 3 kloce poszły jebać :wallbash::thumbdown: To są właśnie spece :wallbash:

nom niestety;/ jedynie co go musze pochwalic to jak mi pierwszy raz pekl wydech to do niego napisalem i powiedzial ze zwroci mi koszty naprawy wiec tu akurat spoko. ale jak na to co zrobil to fuszera jak h*j w dodatku dobrze wiecie jak dlugo to trwalo...[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 21:35_________________________________________________ogladam wlasnie tvn24 o tym awaryjnym ladowaniu, kur*a ludzie sa niewdzieczni naprawde :wallbash: :wallbash: :wallbash:

kolo ma zarzuty ze nie dostal opieki psychologicznej no kurrrrrrr[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 21:37_________________________________________________

I prawie 3 kloce poszły jebać :wallbash::thumbdown: To są właśnie spece :wallbash:

nom niestety;/ jedynie co go musze pochwalic to jak mi pierwszy raz pekl wydech to do niego napisalem i powiedzial ze zwroci mi koszty naprawy wiec tu akurat spoko. ale jak na to co zrobil to fuszera jak h*j w dodatku dobrze wiecie jak dlugo to trwalo...

dobrze, ze mój wydech zrobił mi maniek :naughty: za kawę i cukier... teraz dospawa końcówki i idzie na emeryturę :confused4:

:wink4: cukier teraz drogi hehehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze mój wydech zrobił mi maniek :naughty: za kawę i cukier... teraz dospawa końcówki i idzie na emeryturę :confused4:

:wink4: cukier teraz drogi hehehe

złapałeś mnie jak napisałem posta i go usunąłem... siedzisz i cykasz f5 (odśwież) co 3 sekundy???? :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 01 Listopad 2011, 21:40_________________________________________________jak robiłem wydech był po 3 zł :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba doradzić na sprawach technicznych forum, żeby przy wyświetlaniu czasu powstania posta były tez wyświetlane sekundy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba doradzić na sprawach technicznych forum, żeby przy wyświetlaniu czasu powstania posta były tez wyświetlane sekundy :decayed:

mozna by
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:

dam mu jutro na spocie kilka cennych wskazówek, jak sam mówiłeś - Tobie pomogły :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:

dam mu jutro na spocie kilka cennych wskazówek, jak sam mówiłeś - Tobie pomogły :decayed:

mam ci oddac kajdanki? :confused4:

:polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nara pany do jutra :hi:

wczoraj mu nie wyszło, to odzisiaj atakuje znowu :gwizdanie: :decayed:

pewnie z takim samym skutkiem :polew:

dam mu jutro na spocie kilka cennych wskazówek, jak sam mówiłeś - Tobie pomogły :decayed:

mam ci oddac kajdanki? :confused4:

:polew: :polew: :polew:

nie, analną antenę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shocked: ja tego nie bralem

ewka chciała :gwizdanie:

no to bez sensu :mysli: przeciez w piatek pojechala spac do basi[br]Dopisany: 01 Listopad 2011' date=' 22:36[/size']_________________________________________________Hub masz dzis urodziny? jak tak to najlepszego :naughty: :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...