Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

W Sosnowcu na kazimierzu górniczym jest dobry gościu i tani bo robi za 50-70zł tylko ma dalekie terminy czyli ok tydzien dwa

Mowisz o Jarku z Wiejskiej? Ale swiat jest maly ;]

No chyba Wiejska to jest zaraz koło zjazdu na S1

No dokladnie. To pewnie sie znamy bo swego czasu dzialalem u niego troche ;] zalezy od jak dawno tam bywasz...

Rzadko bo raczej uważam na dziury :decayed: Ale raz prostowałem u niego kółko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

Miszka dasz 2 dychy to oddam swojego w dobre ręce........wiem wiem ...w tej cenie to powoli b7 zaczynają chodzić :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jest ktos z okolic kto pomoglby z wymiana kiery ? -,- bo albo klucze sprawiaja mi problemy i jakiegos nie ma albo cos nie chce odejsc ;d

bo o tej sprezynce w klamce juz nie mowie, za zimno na te zabawy w taka pogode ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jest ktos z okolic kto pomoglby z wymiana kiery ? -,- bo albo klucze sprawiaja mi problemy i jakiegos nie ma albo cos nie chce odejsc ;d

bo o tej sprezynce w klamce juz nie mowie, za zimno na te zabawy w taka pogode ;d

klucz do kiery mam jak cos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanley mam prośbę sprawdziłbyś mi cenę dokładki zderzak przód do mojego strusia - chodzi o ta czarna z dołu jakbyś nie wiedział :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

jest ktos z okolic kto pomoglby z wymiana kiery ? -,- bo albo klucze sprawiaja mi problemy i jakiegos nie ma albo cos nie chce odejsc ;d

bo o tej sprezynce w klamce juz nie mowie, za zimno na te zabawy w taka pogode ;d

klucz do kiery mam jak cos

jaki tam dokladnie trzeba ? bo juz oglupialem. Wszystko poodczepiane ino sama kiera zostala

Tak z innej beczki, jest tu ktos kto smiga na gwincie FK/MTS/TA ? Bo chcialem poznac opinie po ok. roku uzywania ? Wiem ze to jzu byl walkowany temat milion razy ale mam dylemaciki co z tych trzech wybrac? Nie proponujcie mi uzywki czy zebym odkladal na jakiegos KW czy inne. Mam do dyspozycji 1400/1500zl na to :wink: nie mam zamiaru zapierdzielac po torze (choc wsumie sadze, ze na Mysłowicach bedzie bardziej wyeksploatowany niz tam xd)

Z gory dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem na poczcie i ja pier**le chce moje quattro spowrotem:confused4: ledwo co sie jedzie oska na letnich hehehe

Kamilus ja jezdzilem na FK teraz obecnie na TA wiec jak przyjedziesz na spota to pogadamy :wink: MTS nawet nie bierz pod uwage.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...