Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie szukam firmy gdzie można dobrze pomalować aluski. Dokładnie chodzi mi o zmianę koloru z ciemnego na jasny najlepiej taki ori audi jak występuje. Ktoś coś może polecić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda gdzieś coś kombinował z felgami. Ma jedne po renowacji. Pisz do niego. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pajda poszedł akurat z jasnego w ciemny ale...kolor mu się trzyma więc pewnie zadowolony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo, na jakiej zasadzie działa u Ciebie CLH ? Co tam dorzuciłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja nie mówię o kolorystyce tylko o robocie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo, na jakiej zasadzie działa u Ciebie CLH ? Co tam dorzuciłeś ?

1)na takiej zasadzie jak w b7 :wink:

2)w ciul kabli :facepalm::decayed: ,modół z napisanym przez KFX'a programem ,czujnik zmierzchu i zimne czteropaki za każdą rozpoczętą roboczo godzinę

specjalnie KFX przeciągał od 22 do 6 :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arturoo, na jakiej zasadzie działa u Ciebie CLH ? Co tam dorzuciłeś ?

1)na takiej zasadzie jak w b7 :wink:

2)w ciul kabli :facepalm::decayed: ,modół z napisanym przez KFX'a programem ,czujnik zmierzchu i zimne czteropaki za każdą rozpoczętą roboczo godzinę

specjalnie KFX przeciągał od 22 do 6 :polew:

dobra, przekonałeś mnie - odpuszczam :kwasny:

browary wolę sam wypić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyyy źle mnie zrozumiałeś.....ja bym tak szybko nie odpuszczał....to fajny bajer :wink:....serio..

..szfagier jak kupił swojego szefroleta :wink: to jak przyjechał sie pochwalić ....to mało na zawał nie zszedł jak się chwalił,że ma taki super bajer ,że wieczorem widzi jak wysiada z auta gdzie ma furtkę...........a potem jak zobaczył ,że mi po otwarciu auta halogeny święca i widzę tak samo gdzie padlina stoi .....i jak mu dodałem....,że niemcy 13 lat temu to do aut instalowali to zzieleniał i pojechał do chaty :polew::polew::polew::polew::polew:

do dziś żyje święcie przekonany ,że to u mnie było w serii :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew:

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

dobra, ile browarów może to kosztować ? oddaje komuś auto i odbieram :decayed::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yebaniutki pół roku nie dzwonił :facepalm::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1::lol1:

tak nim captiva powywijała......

a jak mi jeszcze dodał ,że ma kłatro takie jak u mnie :nabijasie::nabijasie::nabijasie:....to prawie do rękoczynów doszło....bo nie umiał zrozumieć ,że to jemu się dołancza tył ,a mi idzie "prawie" równo z przodem :decayed:.....ale to jest temat na zupełnie inną butelkę :wink:

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:04 ----------

ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

lampka się odpala zawsze :whistling:

a mi tylko wtedy jak jest wystrczająco ciemno :wink:....czujnik był programowany na bliźniaczych odczytach jak u łysego w b6 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

lampka się odpala zawsze :whistling:

a mi tylko wtedy jak jest wystrczająco ciemno :wink:....czujnik był programowany na bliźniaczych odczytach jak u łysego w b6 :decayed:

Szczerze, to nie przeszkadza mi to... zostawię na wierzchu jakiś knefel do tego... jak będę często za dnia wysiadał to wyłączę po prostu.

Ma być prosto a skutecznie :decayed:

A żeby fotorezystor obsłużyć to już właśnie trzeba się bawić w procesorki...

Z tych napędów dołączanych nie ma się co śmiać... jedynie trudniej bokiem polatać, a tak to... włącza się niezauważalnie :decayed:

No i... w zakrętach nie tak pewnie... ale im nie przegadasz przecież :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to będę robił na dwóch przekaźnikach... bazując na sygnale z lampki wewnętrznej... nie chce mi się dokładać jakiegoś chińskiego moduliku z allegro... myślę, że będzie git... fajna rzecz tyle, że czasu ni ma :facepalm:

lampka się odpala zawsze :whistling:

a mi tylko wtedy jak jest wystrczająco ciemno :wink:....czujnik był programowany na bliźniaczych odczytach jak u łysego w b6 :decayed:

Szczerze, to nie przeszkadza mi to... zostawię na wierzchu jakiś knefel do tego... jak będę często za dnia wysiadał to wyłączę po prostu.

Ma być prosto a skutecznie :decayed:

A żeby fotorezystor obsłużyć to już właśnie trzeba się bawić w procesorki...

Z tych napędów dołączanych nie ma się co śmiać... jedynie trudniej bokiem polatać, a tak to... włącza się niezauważalnie :decayed:

No i... w zakrętach nie tak pewnie... ale im nie przegadasz przecież :P

Od kiedy do obslugi fotorezyzstorow trza procka? Dwa tranzystory kilka rez . Kond i po sprawie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

zgadza się robiłem w oddziale w SO, spoko chłopaki i pomalują wszystko na wszystkie kolory co sobie zażyczysz + do tego odnowienie felgi moje trochę były poobdzierane, wulkanizację też maja więc jak przyjeżdżasz odebrać to wrzucają na auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...