Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

:grin: Mój też puszcza bąki także bez spiny :wink::wink: .

Jak gnojówka nie dymi to znaczy,że cuś jest nie tak.

Myślę,że u Ciebie nie ma tragedii,masz tam 312-stki,jesli się nie mylę :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

:grin: Mój też puszcza bąki także bez spiny :wink::wink: .

Jak gnojówka nie dymi to znaczy,że cuś jest nie tak.

Myślę,że u Ciebie nie ma tragedii,masz tam 312-stki,jesli się nie mylę :huh:

A co to ?

Aha.... heble. Ja 312... :facepalm: za dużo pije...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

no tak czego mogłem się spodziewać :decayed:

jeszcze jutro i fajrant ale wyjątkowo mam niezły trip do jebnięcia przez weekend więc bez alko :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:facepalm:

no tak czego mogłem się spodziewać :decayed:

jeszcze jutro i fajrant ale wyjątkowo mam niezły trip do jebnięcia przez weekend więc bez alko :facepalm:

Jestem z tobą ... Psyyyt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pssyt :naughty:

zacząłem dzisiaj ze śwagrem szukać jego wymarzonego dupowozu za zawrotne 18 papiera. Uwielbiam patrzeć na miny Mirków handlarzy na widok laptopa z vagiem i miernika lakieru :D Efekt zawsze jest taki sam - od razu zaczynają się lamenty i gadki o malowanych drzwiach od parkingówek czy maskach po odpryskach.

Pierwszy strzał z dzisiaj

http://olx.pl/oferta/koda-fabia-1-4-tdi-80km-klimatyzacja-salon-polska-2009-CID5-ID7U5nn.html#7aadb4df84

lewa strona 300 mikronów od błotnika przód aż do tylnego - na górnych partiach słupka D miernik zaczął pokazywać wartości z c**ja typu 2800-3200 mikronów. Otwieram klapę a tam na zgrzewach blachy świeża masa i już wyłażąca ruda. :D

Ciekawy weekend się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pssyt :naughty:

zacząłem dzisiaj ze śwagrem szukać jego wymarzonego dupowozu za zawrotne 18 papiera. Uwielbiam patrzeć na miny Mirków handlarzy na widok laptopa z vagiem i miernika lakieru :D Efekt zawsze jest taki sam - od razu zaczynają się lamenty i gadki o malowanych drzwiach od parkingówek czy maskach po odpryskach.

Pierwszy strzał z dzisiaj

http://olx.pl/oferta/koda-fabia-1-4-tdi-80km-klimatyzacja-salon-polska-2009-CID5-ID7U5nn.html#7aadb4df84

lewa strona 300 mikronów od błotnika przód aż do tylnego - na górnych partiach słupka D miernik zaczął pokazywać wartości z c**ja typu 2800-3200 mikronów. Otwieram klapę a tam na zgrzewach blachy świeża masa i już wyłażąca ruda. :D

Ciekawy weekend się zapowiada

Trza zebrać loże szyderców i latać po Mirkach . gnoić szmaciarzy ...

Zaczął bym od Sowińskiego... ma ze mna na pieńku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

te z elektroniko się psujo, napakowane tyle tego, lepi bez :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to psyt :wink:

PS. Wczoraj wsiadłem do nowego Passata, fajne autko,wydaje się dużo większe niż poprzednik, klima 3 strefy w standardzie :naughty:

To tyle moich motoryzacyjnych wypocin :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

:grin:

śwagier to motoryzacyjna lama, a z takimi jest najgorzej. Kupiłby pewnie nawet poloneza gdyby ktoś nakleił mu inny znaczek. Dla niego klimatyzacja to generator bakterii a elektryczne lusterka to "zbędna elektronika". Także ciężki przypadek, nie do leczenia :D

te z elektroniko się psujo, napakowane tyle tego, lepi bez :grin:

:grin:

to psyt :wink:

PS. Wczoraj wsiadłem do nowego Passata, fajne autko,wydaje się dużo większe niż poprzednik, klima 3 strefy w standardzie :naughty:

To tyle moich motoryzacyjnych wypocin :grin:

Zapodają w nich 2.0 tdi bi turbo 240 km :kox::naughty:,czy cos mi się poebało?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...