Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Katowice i okolice


keżor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • stanley

    18902

  • Kędzior

    14855

  • Miszka82

    14547

  • akjam

    13790

Top użytkownicy w tym temacie

Lecę po popcorn...

He he he

A tu taka dyskusja a ja poszlem w spać.

To fakt troche sie szkoda tego auta bo kasa wpakowana i jak by nie to to juz by stal pod domem focus 1.6 ktorego bylem wczoraj ogladac. Fajne auto moze i troche wiecej plastikowy ale duzo wiecej bajerow i to co wkladalem w audi to on ma w standardzie.

Wiem, wiem ktos powie pewnie ze aut na f sie nie kupuje. Ale teraz zadne auto nie jest solidnie wykonane znajomy w b8 330k i pompe zatarlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadałem Ci jak przy przebiegu 12k siemian pompę wody wymieniał w VW ? Trza kupić co się podoba i nie patrzeć na nic nie znaczący już dziś znaczek

Nie wspomnę o zatartym silniku bo jakiś konstruktor wymyślił by nie dawać czujnika oleju do miski jak było w naszych padlinach..... Dasz wiarę? [emoji14]olew:

Edytowane przez Arturoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario idź spać :).... przecież pisze Synek o B7 nie o A1 :-P

Pisze o fabryce którą pajda ma kupić używaną z niewiadomo jakim przebiegiem... Bo dlamnie fabryka to nówka sztuka a takiego silnika chyba nie znajdzie...
Chodzi o silnik w którym nic większego nie było robione, czyli planowanie głowicy itd.

Po kiego czorta dłubać i wkładać do starego paścia? Powiedz mi?

A co mu da nowy paść kupiony na allegro ? O którym mało wie ? Tu wie co ma... Dobry mechanik ogarnie..

No chyba że w drzewo i tyle...odszkodowanie...[emoji12] ale.musi mieć kase by dołożyć do czegoś nowszego... A już ma rozebrane więc chyba lekko za późno...

Każdy szanujący sprzedawca daje gwarancję, zresztą żeby ocenić w jakimś tam stopniu wystarczy zdjąć pokrywę zaworów i zobaczyć w jakim stanie jest góra.

A jak mało to poczytaj ile Grześ z SWD wpakował w silnik, bo koleś zrobił mu remont kapitalny, a potem jeździł do Kuby z Orzesza przez pół roku i mu po kolei wymieniał co poprzedni mechanik montował, bo okazało się że poszedł po taności...

Ale kto mu robił ? Trafił na h*jowego mechanika i tyle.... Życie ale co temu winien biedny silnik...

Zrobi u Stasia w ASO i będzie miodzio...[emoji12]

Wcześniej go chwalił, bo u ojca zrobił i nie było problemów... Niby skasował za regenerację wtryskow a auto kopcilo jak wcześniej... Ogólnie historia jak z horroru :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę po popcorn...

He he he

A tu taka dyskusja a ja poszlem w spać.

To fakt troche sie szkoda tego auta bo kasa wpakowana i jak by nie to to juz by stal pod domem focus 1.6 ktorego bylem wczoraj ogladac. Fajne auto moze i troche wiecej plastikowy ale duzo wiecej bajerow i to co wkladalem w audi to on ma w standardzie.

Wiem, wiem ktos powie pewnie ze aut na f sie nie kupuje. Ale teraz zadne auto nie jest solidnie wykonane znajomy w b8 330k i pompe zatarlo.

Czyli co robisz B6 tanim kosztem i na otomoto ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi:

a ja powiem tak Pajda kup silnik i go wyremontuj i wszyscy będą zadowoleni :grin:

No wreszcie coś sensownego. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

a ja powiem tak Pajda kup silnik i go wyremontuj i wszyscy będą zadowoleni :grin:

:hi::grin: :grin:

Edytowane przez franciszek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecę po popcorn...

He he he

A tu taka dyskusja a ja poszlem w spać.

To fakt troche sie szkoda tego auta bo kasa wpakowana i jak by nie to to juz by stal pod domem focus 1.6 ktorego bylem wczoraj ogladac. Fajne auto moze i troche wiecej plastikowy ale duzo wiecej bajerow i to co wkladalem w audi to on ma w standardzie.

Wiem, wiem ktos powie pewnie ze aut na f sie nie kupuje. Ale teraz zadne auto nie jest solidnie wykonane znajomy w b8 330k i pompe zatarlo.

Czyli co robisz B6 tanim kosztem i na otomoto ?

Mario bo Ciebie normalnie czytać nie idzie...co to znaczy zrobić tanim kosztem i na otomoto ? jak ma kapę silnika to wytłumacz mi jak się robi kapę tanim kosztem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No najtańszym czyli robic tylko to co trzeba konieczne minimum zeby auto jeździło skoro by chciał wymienic na focusa to chyba bez sensu pakowac 6k i sprzedać jak już to robić to zrobić i śmigać dalej

Największy problem w tym wszystkim to chyba znaleź dobrego mechanika

Edytowane przez Mario22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tam kto u was na spocie bo bym się przejechał ale nie chce samemu postać ☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie tam kto u was na spocie bo bym się przejechał ale nie chce samemu postać ☺

JA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak ty będziesz to przyjada ☺ weź mi bluza od wiktora na spot przy okazji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...