Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Problemy ze sprzęgłem


Saritankian

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszyskich :hi: mój problem polega natym że po podniesieniu mocy w moim a4 do 160 KM i 350nm zaczęły mi się problemy ze sprzęgłem ,chodzi o to że jak jeżdze spokojnie to wszystko jest ok, ale jek był chciał na dać gaz do dechy na dwójce to auto stoi a sprzęgło się ślizga ,musze wtedy zradukować na jedynke i dopiero wtedy moge normalnie ruszać, podobno seryjne sprzęgło wytrymuje spokojnie takie moce ,nie wiem jaki jest przebieg tego które mam ,ale jeśli przyjdzie mi je wymienić, to wymieniać na seryjne czy jakieś inne mocniejsze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że sprzęgło i w dodatku pomyśl o dwumasie.

Robiłeś coś oprócz podniesienia mocy?

Byłeś na hamowni, że wiesz, że ma teraz 160 KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no byłem na hamowni i tam nic mi się nie działo , powiedzcie mi jeszcze czy wymieniać tylko tarcze i docisk czy coś więcej ? a jeśli mocniejsze to co byście mi polecili bo ja nie znam się wogóle na tych sprawach :embarrassed:

i na hamowni Ci wyszło, ze masz 160 KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym dziwnego?

Fmic ,turbina przerobina na wałku ze 180 ki wtryski 216 ,mapa , układ wydechowy od początku do końca 2,5 cala bez tłumików i kata ...[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 14:58_________________________________________________a wracając do tematu to w jaki eo sprzęgło się zaopatrzyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co w tym dziwnego?

Fmic ,turbina przerobina na wałku ze 180 ki wtryski 216 ,mapa , układ wydechowy od początku do końca 2,5 cala bez tłumików i kata ...[br]_________________________________________________

czyli wszystko jasne :naughty:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 15:06_________________________________________________

w jakie sprzęgło się zaopatrzyć?

LUK-a :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce wymieniałeś na mocniejsze?

na razie nie musi hamować bo ma problem z rozpędzeniem się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z LUK-a takie kpl. sprzęgło 660 zł

A to wytrzyma te 350Nm :mysli: bo niebawem i ja będe musiał sie zacząć rozgladać za spzegłem :disgust: a mam podobną moc :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce wymieniałeś na mocniejsze?

na razie nie musi hamować bo ma problem z rozpędzeniem się

Dobre :decayed:

Pomyśli o hamowaniu jak sprzęgło wymieni, rozpędzi się i będzie musiał gwałtownie zahamować :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...