Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pokrewieństwo z Seatem Exeo


Bieniek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to w rzeczywistosci wyglada??CZesci chyba do seata beda tansze,niz w aso audi.Ale czy napewno srodek pasuje??Mysle o tunelu i tak sie zastanawiam :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Deska jest inna A4 cabrio- a tunel z tego co oglądałem jest taki sam-ciekawa jest gałka zmiany biegów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekszosc elementow wyglada tak samo.Tylko czy jakos jest taka sama.Czy nie beda sie wycieraly przelaczniki/tunel.Jak bedziesz sprawdz cene tunelu.W audi zaspiewali 420zl. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jakość takiej części nie będzie dużo gorsza od Audi a cena powinna być niższa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak,

Odbyłem w zeszłym tygodniu jazdę próbną Exeo i powiem że całkiem miło zaskoczony jestem :decayed:

Wszystko wyglada tak samo jak w A4 Carbio :gwizdanie: za wyjatkiem listew wewnętrznych na drzwiach sa ochydne nie mam słów by je opisac reszta naprawdę nie odbiega od Audi :cool1:

co do cen hmmm myśle ze nie bedzie róźnicy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny np. w Skodzie i VW różnią się dość znacznie.

Może nie będzie różnicy bo to nowość...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie sądze aby była znaczna różnica np. w samym tunelu srodkowym czy np. w przełacznikach miedzy A4 i Exeo była by to totalna porażka koncernu VAG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze,ze bedzie duza roznica.Mysle jednak, ze bedzie troszke taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sadze,ze bedzie duza roznica.Mysle jednak, ze bedzie troszke taniej.

Pozwoliłem sobie przekręcić do Seata w Krakowie i ...... narazie nie ma za wiele dostepnych częsci :gwizdanie:

Sprawdziłem przełacznik szyb od kierowcy na 4 szyby elektryczne o sumbolu 8Z0 959 851 F 5PR ( symbol z Audi A4 ) oczywiście wskoczył numer u nich idealnie i cena .....cena jaka będzie to ok 180 zł :gwizdanie: cena w Audi tej samej częsci to : również tyle samo :tongue4:[br]Dopisany: 23 Czerwiec 2009, 16:29_________________________________________________

Ciekawe jak tam RNSe z Exeo.. :naughty:

cena w Seacie przy konfiguracji to : 10 tyś złotych :shocked: :shocked: :shocked::wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeee to lipa.A juz mialem nadzieje,ze taniej tunel kupie :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasciciele EXEO mile widziani na A4-klub???? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Prawie jak AUDI :gwizdanie:-prawie robi mala roznice :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ceny będą bardzo zbliżone .Ceny części eksploatacyjnych mogą być niższe .

Dużo zapewne im zostało części i form-chodziło o to aby nie niewstawć w nowe auto-tylko troszkę zmienić to co dobre :naughty:

To tak jak Chińczycy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spodziewalbym sie ze ceny beda tansze. z racji tego ze troche jezdzilem seatami i wiem jak dziala iberia to czesci beda kosztowac tyle samo lub nawet wiecej a dystrybucja bedzie 100x gorsze. z doswiadczenia wiem ze w vw/skodzie bylo taniej i do tego szybciej, bo kulczyk ma szeroki magazyn w pl, a z niemiec sciagaja w ciagu 3 dni. Iberia magazyn ma waski a sciagniecie czegos z hiszpanii trwa min. 3 tygodnie. Watpie zeby w miedzyczasie cos sie zmienilo, ale pamietam jak dzis jak ch... mnie trafial jak na byle pier**le musialem miesiac czekac :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy EXEO ma zawieszenie takie jak nasze?

Tak

na pewno? bo tak się rozpisywali że zdecydowanie bardziej elastyczne na dziury... bardziej komfortowe... choć to może sprawa sprężyn czy amorków...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja oglądałem tego Seata i muszę powiedzieć że jest bardzo podobny do A4.

Ale jedna ciekawostka, której nie widziałem na innych autach z grupy VAG. Na tylnej szybie (tym trójkąciku) zauważyłem napis "Audi Group" :)

Ten seacik co go oglądałem miał 1,9 TDI (130KM) czarny w chromie i przyciemnanymi szybami (ogólnie piękny) za 69 tys zł. Czy za tę cenę kupi się nowe audi tak wyposażone (w ten silnik itp)??

Ja różnicy w jakości nie widzę. A wydaje mi się że seat jest tańszy o jakieś 20 tys (chyba)[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2009, 10:19_________________________________________________

nie spodziewalbym sie ze ceny beda tansze. z racji tego ze troche jezdzilem seatami i wiem jak dziala iberia to czesci beda kosztowac tyle samo lub nawet wiecej a dystrybucja bedzie 100x gorsze. z doswiadczenia wiem ze w vw/skodzie bylo taniej i do tego szybciej, bo kulczyk ma szeroki magazyn w pl, a z niemiec sciagaja w ciagu 3 dni. Iberia magazyn ma waski a sciagniecie czegos z hiszpanii trwa min. 3 tygodnie. Watpie zeby w miedzyczasie cos sie zmienilo, ale pamietam jak dzis jak ch... mnie trafial jak na byle pier***e musialem miesiac czekac :thumbdown:

Do Skodzy i VW, Audi się nie przyznaje, a do Seata tak. (chyba że o czymś nie wiem). Dla mnie Seatowi najbliżej do Audi (ale mówimy tylko o Exeo). Nie porównój innych Seatów do Exeo, bo to zupełnie inne wykonanie, po exeo widać że audi wparowało do seata pełna parą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...