Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

a4 1.8 125PSvs2.0 115 opel vectra

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj umowilem sie z kumplem na obwodnicy na maly wyscig....ja swoja audica a on jak w temacie oplem vectra z silnikem 2.0. ja na paliwie 98 a on nie wiem czy nie zalal jakiegos v-racinga(zawsze tak robi jak sie sciga). Do rzeczy:

1 bieg ruszylem z ponad 2 tys obrotow i za szybko wcisnąłem gaz bo przez wytarte opony za bardzo piszczalo ;/ ale i tak wystartowalem lepiej ...pozniej na 2 biegu juz mnie dogonil....i wyprzedzil ;< zapiąłem 3 i w deche odleglosc mniej wiecej utrzymywala sie ta sama dopiero jak wrzucilem 4 zacząłem go doganiac i czulem ze spokojnie bym go wyprzedzil ale niestety tir mnie zablokowal ;/ W sumie myslalem ze lepiej mi pojdzie z ta vectra ale spieprzylem troche start ;/

A tutaj filmik krecony z telefonu FILMIK

Mi dziala w wmp...a jak nie to najlepiej otwiera w quick time ;)

Opublikowano

dobra rada, potrenuj starty :twisted: to nie mozliwe zeby cie tak taka vectra odstawila :bicz:

Opublikowano

Wystartuj następnym razem z 4-5 tys obr. i powinno być dobrze :smile:

Opublikowano
  • Autor
Wystartuj następnym razem z 4-5 tys obr. i powinno być dobrze :smile:

hmmm ? wtedy to bym dopiero mielil kolami ;/

Opublikowano

ehehe nie przejmuj sie nastepnym razem da :twisted: sz mu popalicc :twisted:

Opublikowano
  • Autor
ehehe nie przejmuj sie nastepnym razem da :twisted: sz mu popalicc :twisted:

Myslalem ze tym razem dam rade;P ale ta vectra jest "dziwnie" szybka ;/ Jezdzilem nia i niezle sobie daje rade ale napewno jeszcze bedziemy sie scigac :) Potrenuje sie start i bedzie gites :biggrin:

Opublikowano

Zmień opony :P

Opublikowano

a moze cie klamie powiedz jaka to vectra b czy a

[ Dodano: 16-04-2007, 23:35 ]

z tego co sie zorientowalem to nie bylo silnikow 2,0 115KM byly 1,8 16V o mocy 115 a 2,0 mialy 136KM zobacz sam

1,8 16V----http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2299264

i

2,0 16V---http://moto.allegro.pl/item182529940_opel_vectra_2_0_16v_t_a_n_i_o_zobacz_warto_.html

[ Dodano: 16-04-2007, 23:36 ]

chyba cie troche oklamal kolega

Opublikowano
  • Autor

martin To jest vectra A ona w pojemnosci 2.0 ma 115 PS popatrz sobie na allegro ;) Ale na stronkach z danymi technicznymi ma wiecej do 100 niz moje audi ..;/

Opublikowano

a no tak ta wersja 8V miala 115 KM http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2524080 ale ta 16V miala 136KM http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2580278 a nie ktore nawet 150KM http://moto.allegro.pl/item185132399_opel_vectra_a_2_0_16v.html zerknij mu do dowodu osobistego ile ma KW

Opublikowano
zerknij mu do dowodu osobistego ile ma KW

Osobistego?

No ciekawe ciekawe ile ona ma koni :D

z prostych wyliczeń jeżeli to zdrowy facet, to bedzie 1(żywy)+0,5 (mocy)= 1.5 konia :D

Może rejestracyjnego ? ; ]

A powaznie, to sprawdź ile on ma tych koni pod maska, czy nie ma jakiegoś swapowanego moorku, czy nie jest to TDI :lol:

Opublikowano

buhahaahaha o kurde spiacy juz jestem i glupoty pisze hahaa chodzilo mi o dowod rejestracyjny :rolleyes:

Opublikowano

Czekamy na rewanż z zalaczonym filmikiem!

Opublikowano

Były 4 silniki 2.0 w Vectrze A

2.0i - 20 SEH - 129 KM

2.0i - C20 NE - 115 KM

2.0 16v- C20 XE - 150 KM

2.0 16v - X20 XEV - 136 KM

Opublikowano

Wystartuj z 4 tys, :cool:

Opublikowano
  • Autor
Były 4 silniki 2.0 w Vectrze A

2.0i - 20 SEH - 129 KM

2.0i - C20 NE - 115 KM

2.0 16v- C20 XE - 150 KM

2.0 16v - X20 XEV - 136 KM

O tym 129konnym nie slyszalem ...to jest tez 8 zaworowy ?

Opublikowano

ale przeciez by go wyprzedził moze vectra ma lepsze odejscie z miejsca a na wyższych pred. puchnie

Opublikowano
  • Autor
ale przeciez by go wyprzedził moze vectra ma lepsze odejscie z miejsca a na wyższych pred. puchnie

Jak go doganialem to mialem 4 bieg i okolo 5,5-6 tys a na liczniku chyba 170 albo 180 nie patrzylem na licznik ale brat ktory siedzial obok pozniej mowil ..:)

Opublikowano

audi waży więcej niż opel ale jak się rozbuja to ta vectra będziew tyle :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.